1. Uluslararası Sanat Sempozyumu

DEĞERLİ KATILIMCILAR

1.Uluslararası Sanat sempozyumu “Sanat ve Hayat” ana başlığı ile, 18-19 Nisan 2019 tarihleri arasında Yeditepe Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi’nde gerçekleştirilecektir.

Değişik ülkelerden araştırmacıları, akademisyenleri, eğitimcileri, profesyonel sanatçıları , yüksek lisans ve Doktora öğrencilerini bildirilerini sunmak üzere İstanbul’da buluşturacağız.

Günümüzde sanatın farklı disiplinlerinde çalışan sanat insanlarının çalışmalarını bir araya getirmek, tartışmak ve ortak değerler üzerinde fikir üretmek giderek daha da önemli olmakta.

Bu nedenle 18-19 Nisan 2019 tarihinde Yeditepe Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi’nin düzenleyeceği “Sanat ve Hayat” konulu I. Uluslararası Sanat Sempozyumu’nda

sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Sempozyumda Plastik Sanatlar, Grafik, Moda ve Tekstil, Sanat Tarihi, Sanat Yönetimi, Tiyatro ve Gastronomi gibi sanatın farklı alanlarında özgün çalışmalara yer verilecektir.

Sempozyum Bilim Kurulu tarafından kabul edilen bildiriler, önce Özet Kitapçığında, sempozyum sonrasında da Bildiriler Kitabında tam metin olarak basılacaktır.

Sizleri 1. Uluslararası Sanat Sempozyumu’na katılmaya davet ediyoruz.