1. Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Yaşam Kongresi

1. Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Yaşam Kongresi

Değerli Meslektaşlarımız;
1. Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Yaşam Kongresi’nin 2-5 Mayıs 2018 tarihleri arasında Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirileceğini duyurmaktan ve sizleri bu bilimsel toplantıya davet etmekten onur duymaktayız.

“Teke yöresinin başkenti”, tarihi ve doğal güzellikleri ile bezenmiş Akdeniz bölgesinin şirin kenti Burdur’da, sağlık bilimleri alanında çalışan akademisyenleri, sektörel paydaşları ve öğrencilerimizi bir araya getirerek mevcut durum ve sorunların tartışılacağı; güncel bilgiler ile geleceğe dönük çözüm önerilerinin ortaya konulacağı kongremizde sizleri misafir etmeyi amaçlamaktayız.

Multi disipliner Sağlık Bilimleri ve Yaşam temalı kongremizde; Hemşirelik, Temel Tıp Bilimleri, Ebelik, Beslenme ve Diyetetik, Çocuk Gelişimi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Acil Yardım ve Afet Yönetimi, Biyolojik ve Yaşam Bilimleri alanları ile disiplinler arası diğer sağlık alanlarında sunulacak konferans, panel, kurslar düzenlenecek ve sözel/poster bildiriler kabul edilecektir.

1. Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Yaşam Kongresi’nin bilimsel ve sosyal programını Köklü bir Yörük folklörünün motiflerini de bulabileceğiniz Burdur ilimizde sizlerin değerli katkıları ile güzel günlerde paylaşmak dileğiyle davet ediyor, saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Yrd. Doç. Dr. Mümin POLAT
Kongre Başkanı

Kongre Konuları
Temel Tıp Bilimleri
Hemşirelik
Ebelik
Beslenme ve Diyetetik
Çocuk Gelişimi
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Acil Yardım ve Afet Yönetimi
Biyolojik Bilimler
Yaşam Bilimleri
Sağlık Yönetimi
Sosyal Hizmetler
Gerontoloji
Diğer Multidisipliner Sağlık ve Yaşam Bilimleri

https://ihslc.mehmetakif.edu.tr