1. Uluslararası Akademik Araştırmalar Kongresi

Değerli Bilim İnsanları

Bu yıl 1. sini düzenleyeceğimiz Uluslararası INES Akademik Araştırmalar Kongresi (INES 2016) yurt içinden ve dışından çok sayıda bilim insanının katılımı ile 3-4-5 Kasım 2016 tarihlerinde Antalya/Side’de gerçekleştirilecektir. Kongremizde sizleride aramızda görmekten ve bir arada olmaktan onur duyacağız.

Kongremizin amacı, bilimsel çalışma, uygulama ve deneyimleri paylaşmak, farklı alanlarda çalışan bilim insanlarını bir araya getirerek, bilimsel ve sosyal etkileşimi sağlamak, bilim insanları arasında işbirliğini geliştirmek, yeni bakış açıları ve çalışma alanlarının oluşmasına katkı sağlamaktır.

Kongrede sunulan bildirilerin özet kitapları kongre esnasında katılımcılara dağıtılacaktır. Seçilen bildiri tam metinlerinin ise ulusal ve uluslararası indekslerde taranmakta olan dergilerde özel sayı olarak yayınlanması hususunda çalışmaktayız. Bu konuda kongremize destek veren dergilerin isimleri kongre sayfasında verilmektedir. Ayrıca kongrede sunulan bildirilerin tam metinleri e-kitap olarak basımı Pegem Akademi Yayınevi tarafından basılacaktır.

Siz değerli bilim insanlarını 3-5 Kasım 2016 tarihleri arasında 1. Uluslararası INES Akademik Araştırmalar Kongresinde (INES 2016) görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar dileriz.

Saygılarımızla.

Kongre Düzenleme Kurulu

1. Uluslararası Akademik Araştırmalar Kongresi başlıkları aşağıdaki gibidir.
Eğitim Bilimleri
Sosyal ve Beşeri Bilimler
Güzel Sanatlar
Sağlık ve Spor Bilimleri
Fen ve Matematik Bilimleri
Tarım, Mühendislik ve Doğa Bilimleri

Önemli Tarihler

02/10/2016 Bildiri Özetleri Son Gönderim Tarihi
05/10/2016Erken Kayıt Son Tarih
17/10/2016Konaklama – Rezervasyon Son Tarih
03/11/2016Kongrenin Başlama Tarihi
10/11/2016Tam Metin Son Gönderim Tarihi
http://www.inescongress.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.