1. Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Şenliği

I. ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ VE MATERYAL TASARIMI ŞENLİĞİ
DEU – Buca Eğitim Fakültesi Dekanlığı – 28 Mayıs 2013

Buca Eğitim Fakültesi Öğretim Üyeleri ve Öğrencileri tarafından düzenlenecek olan 1. Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Şenliğine tüm Öğrenci ve Öğretmenlerimizi bekliyoruz.

Bilim Kurulu

Doç. Dr. Ercan AKPINAR
Doç. Dr. Kemal YÜRÜMEZOĞLU
Doç. Dr. Sibel YEŞİLDERE
Öğr. Gör. Dr. Emine TEYFUR
Öğr. Gör. Zeynep ATEŞ BOZKURT
Bilindiği gibi 28 Mayıs 2013 Salı günü Fakültemizin organize ettiği I. Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Şenliği düzenlenecektir.
Şenlik Fakültemiz bahçesinde öğretim elemanlarımızın dinlenmesi için yapılmış olan kamelya ve arkasında yer alan yeşil alanda hazırlanacak olan alanda gerçekleştirilecektir.
Her anabilim dalını temsilen toplamda 10 materyal şenlikte sergilenecektir. Bu 10 materyalden 7-8 tanesi somut materyal ve 2-3 tanesi bilgisayar temelinde hazırlanmış olan soyut materyal olabilir.
http://befsenlik.wordpress.com web adresinde bu materyallerin tanıtımı yapılabilecektir.
Sizlerden ricamız bu 10 materyali en başarılı bulduğunuzdan başlamak üzere sıraladığınız liste ile birlikte dekanlığımıza sunmanızdır. Sizin verdiğinizliste temel alınarak ilk üçte yer alan materyaller Bilim Kurulunca 28 Mayıs 2013 Salı günü saat 10.00-12.00 arasında k Bilim Kurulumuzca değerlendirilecek ve başarılı bulunan materyal ilgili anabilim dalının birincisi olarak ilan edilecektir. Aynı gün saat 15.30’da her anabilim dalının birincisine plaket verilecektir.
Kolaylıklar dileklerimle,
Doç. Dr. Halil AYDIN
Dekan Yardımcısı

İletişim

Doç.Dr. Halil Aydın
Buca Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı
0 232 4204890
[email protected]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin