1. İstinye Üniversitesi Ulusal Öğrenci Proje Pazarı

Proje Pazarı
Öğrenci Proje Pazarı

I. İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ ULUSAL ÖĞRENCİ PROJE PAZARI ÇAĞRISI

İstinye Üniversitesi olarak ülkemizin ihtiyaç duyduğu veya duyabileceği bütün alanlarda bilgiler üretilerek optimal çözümler sunulmasını önceliklerimiz arasında ilk sıraya yazmış bulunuyoruz.

‘‘tto.istinye.edu.tr’’ adresindeki başvuru formunda yer alan bilgileri eksiksiz olarak dolduran ve projelerinin özgün değerini doğru bir şekilde açıklayabilen katılımcılar, ön değerlendirme sürecini geçerek nihai değerlendirme aşamasına kalacaktır.

Ön değerlendirmeyi geçen katılımcılar, 3 Mart 2020 tarihinde İstinye Üniversitesi Topkapı Kampüsünde gerçekleştirilecek Proje Pazarına projelerini anlatan posterleri ile katılarak hem projelerini anlatma fırsatı bulacak hem de melek yatırımcı ve mentorlarla tanışma imkânı bularak projelerinin hayata geçebilmesi için büyük bir adım atma şansına sahip olacak!

Ülkemizin dört bir yanından gelen değerli öğrencilerimizi, ülkemizin inovasyon ve proje kültürüne katkı sunmak üzere, I. İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ ULUSAL ÖĞRENCİ PROJE PAZARI’ndaki yerlerini almaya bekliyoruz!

İstinye TTO İletişim:

tto@istinye.edu.tr
Instagram: /istinyetto
Twitter: @istinyetto