ARF Team
Facebook Twitter Linkedin
BİLİM ŞENLİĞİ
reklam
 » 
M.İhsan ARSLAN Vakfı Bursu 2013
a aa
M.İhsan ARSLAN Vakfı Bursu 2013
M.İhsan ARSLAN Vakfı Bursu 2013

M.İHSANARSLAN VAKFI
2013-2014 BURS BAŞVURU ŞARTLARI
Her yıl olduğu gibi M.İHSANARSLAN VAKFI başarılı ve maddi desteğe ihtiyacı olan Lisans ve Lisansüstü öğrencilerine 2013-2014 Eğitim ve Öğretim yılında da karşılıksız burs verecektir.
Başvuru:
Burs başvurularımız 30 Eylül 2013 tarihine kadar kabul edilecek olup Burs Başvuru Formu www.ihsanarslanvakfi.org adresimizden temin edilecektir. Başvuru yapacak öğrenciler Burs Başvuru Formunu, istenen belgelerle birlikte vakıf adresimize elden teslim edecek veya posta yoluyla gönderecektir. Belirtilen süre içerisinde vakfımıza eksiksiz ve doğru bilgilerle yapılan başvurular Vakıf Mütevelli Heyetimiz tarafından değerlendirilecektir. 2013-2014 Eğitim ve Öğretim yılında burs verilecek öğrenciler bu süreçte Mütevelli Heyetimizce belirlenip sitemizde duyurulacaktır.
Başvuru İçin Gerekli Belgeler:
1- Burs Başvuru Formu(Başvuru Formu sitemizden indirilecek, bilgisayar ortamında doldurulup çıktısı alınacak ve resim yapıştırılarak istenen diğer belgelerle birlikte vakfımıza elden teslim edilecek veya posta yoluyla gönderilecektir.)
2- Nüfus cüzdan fotokopisi
3- Nüfus kayıt örneği (Vukuatlı)
4- Öğrenci belgesi
5- Transkript (Hazırlık ve 1.sınıf öğrencileri hariç)
6- Aile gelir durumunu gösteren belgeler
7- Türkiye İş Bankası hesap numarası
8- Herhangi bir gelirinin olmadığını belirten belge(SGK alınacaktır-Yüksek Lisans öğrencileri için)

Burs Yenileme:
Vakfımızdan 2012-2013 Eğitim ve Öğretim yılında burs alan öğrencilerin tekrar burs alabilmeleri için başvurularını yenilemeleri gerekmektedir. Tüm başvurular Vakıf Mütevelli Heyetimiz tarafından birlikte değerlendirilecektir.
M.İHSANARSLAN VAKFI Bursları:
Burslarımız eğitim süresince devam etmektedir. Lisans öğrencilerinin aylık burs miktarı ¨120, Lisansüstü öğrencilerinin aylık burs miktarı ¨200 TL olarak belirlenmiştir.
Önemli Uyarılar:
• Eklenecek belgelerin eksik olması, imzalanmaması, başvuru formuna fotoğraf yapıştırılmaması, başvuru formunun yanlış doldurulması veya hatalı beyanda bulunulması, soruların boş bırakılması, sorulara net ve açık bir dille cevap verilmemesi elenme nedeni sayılacaktır.
• Bursiyerlerimizle yazışmalar ve vakfımızla ilgili duyurular öncelikle e-posta adresinden yapılacağından başvurularda e-posta adresinin verilmesi zorunludur.
• Burs almaya hak kazanan öğrencilerimizden alttan dersi olan veya zayıfı olanların burs miktarları %50 kesinti yapılarak yatırılacaktır.

M.İHSANARSLAN VAKFI bursunun amacı başarılı öğrencilere karşılıksız burs vererek, onların eğitim ve öğrenimlerini başarı ile tamamlamalarına yardımcı olmaktır. 1995 yılında kurulan Vakfı’mız bugüne kadar yardıma muhtaç binlerce öğrenciye burs vermiş olup, bundan sonra da vermeye devam edecektir.
Tüm öğrencilerimize 2013-2014 Eğitim ve Öğretim yılında başarılar dileriz.

M.İhsan ARSLAN
Mütevelli Heyet Başkanı

İletişim

Çankaya Cad. 24 / 2 Çankaya / Ankara

0312 438 7710

Başvuru Formu : http://www.ihsanarslanvakfi.org/basvuruformu2013.doc

Gelen aramalar: ihsan arslan vakfi burs yenileme,m ihsan arslan vakfı 2013 2014 burs başvuru listesi
Etiketler :

BENZER HABERLER

Sabancı ERASMUS OLYMPICS!

Sabancı ERASMUS OLYMPICS!

ESN Sabancı and SUSO ( SU Sport Organization Club ) proudly presents the tournament. What about experiencing a tournament atmosphere with your erasmus friends and have fun in a competitive way ;) At the end of the two weeks of tournament ; there will be OLYMPICS PARTY which has the...

EĞLENCE, FEN, TEKNOLOJİ, TOPLUM VE ÇEVRE: HEPSİ BİLİM YAZ OKULUNDA

EĞLENCE, FEN, TEKNOLOJİ, TOPLUM VE ÇEVRE...

“EĞLENCE, FEN, TEKNOLOJİ, TOPLUM VE ÇEVRE: HEPSİ BİLİM YAZ OKULUNDA” Bu projenin amacı, öğrencileri fen ve teknoloji dersinin eğlenceli yönüyle tanıştırarak öğrencilerin fen kavramlarını teknoloji, toplum ve çevre ile ilişkilendirmelerini sağlamak ve onların çeşitli eğitsel etkinlikler ile bilimsel okuryazarlık düzeylerini geliştirmektir. Çalışmanın amacına paralel olarak, proje kapsamında öğrenciler fenle eğlenirken, onların...

Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Isparta Bölgesi 2014

Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projel...

BAŞVURU NO ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI REHBER ÖĞRETMEN ADI SOYADI OKULU PROJENİN ADI DALI BÖLGESİ 1 1689B011402875 MUHAMMED SALİH BAĞ ERDEN ÇOBAN DENİZLİ AYDEM FEN LİSESİ GÖRÜNTÜ İŞLEME İLE ROBOT HAREKETLERİNİN KONTROLÜ BİLGİSAYAR ISPARTA 2 1689B011410278 MAHMUD RIZA MEYDAN RAMAZAN DOĞUKAN ÖZ AHMET YETİŞ DENİZLİ ÖZEL SERVERGAZİ ANADOLU LİSESİ AKILLI SERA...

15. Uluslararası Malzeme Sempozyumu

15. Uluslararası Malzeme Sempozyumu

15. Uluslararası Malzeme Sempozyumu (IMSP’2014) Çok Değerli Malzeme Bilimciler, 15. Uluslararası Malzeme Sempozyumu (IMSP’2014), 15-17 Ekim 2014 tarihleri arasında sizlerin de değerli katkı ve katılımlarıyla Richmond Pamukkale Termal’de gerçekleştirilecektir. IMSP’2014, geçmiş yıllardan farklı olarak Üniversitemiz Kongre ve Kültür Merkezi yerine tüm katılımcılarımızın daha rahat edebilmesi, dinlenmelerini ve konaklamalarını daha rahat...

Hasan Kalyoncu Üniversitesi  Öğretim ve Araştırma Görevlisi Alım İlanı

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Öğretim ve ...

T.C.  HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN                 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ile  31 Temmuz 2008 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Naklen Veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik”  uyarınca aşağıda unvanı ve nitelikleri belirtilen kadrolara...

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
akıl karı yarışma tpab genetik-gunleri ICSG İSTANBUL 2014 Öğrenci Yurtları Sitesi YURTPARK.NET Siber Güvenlik Chem Show Eurasia çocuk-zirvesi kardiyoloji kongre Özel Ders yakın yaşam Bilişimci Martılar Su Haberleri