İSTANBUL BU BENİM ESERİM PROJESİ İL ÇALIŞMA GRUBU DEĞERLENDİRME SONUÇLARI 2012 » BİLİM ŞENLİĞİ

logo

.....

İSTANBUL BU BENİM ESERİM PROJESİ İL ÇALIŞMA GRUBU DEĞERLENDİRME SONUÇLARI 2012

2012 Yılı Bu Benim Eserim Matematik ve Fen ve Teknoloji proje yarışması istanbul değerlendirme sunuçları. 

1 İSTANBUL EYÜP
Gümüşsuyu İlköğretim
Okulu
Merkez Mah..Ordu
Cad.Bestekar Tahirağa SK.N:2
Eyüp/İst.
FİZİK 2011010981 İZOMAN YALITIM PLAKALARI BURAK ARICI MURATHAN ALKAN NURETTİN ADIKDI

2 İSTANBUL BAKIRKÖY
Pilot Cengiz Topel
İlköğretim Okulu
CEVİZLİK MAH. ASMALI
SAKIZ SOK. NO:2 34142
BAKIRKÖY
FİZİK 2011040415 SU KAPAR BATUHAN ÖZTÜRK İSMET ÇELTİK

3 İSTANBUL KARTAL
Sabri Taşkın İlköğretim
Okulu
ÇAVUŞOLĞU MAH. NAMIK
KEMAL CD.AKMECİT
SK.NO:1 KARTAL
MATEMATİK 2011098265 BİZ METİN MADENCİLERİYİZ ZEHRA ÇOBAN
KADİR BARKIN
KÜÇÜKKAYA
PINAR GÜN

4 İSTANBUL KARTAL
Sabri Taşkın İlköğretim
Okulu
ÇAVUŞOLĞU MAH. NAMIK
KEMAL CD.AKMECİT
SK.NO:1 KARTAL
MATEMATİK 2011093336 BİLYELERİN DANSI EZGİ GÜLCE ÖZGEN ALEYNA ÇELİK PINAR GÜN

5 İSTANBUL KARTAL
Sabri Taşkın İlköğretim
Okulu
ÇAVUŞOLĞU MAH. NAMIK
KEMAL CD.AKMECİT
SK.NO:1 KARTAL
MATEMATİK 2011000474 KAUNOSUN SIRRI EKİN DEREN GÜRTEKİN YAREN KOÇAK PINAR GÜN

6 İSTANBUL EYÜP Güzeltepe İlköğretim Okulu
Güzeltepe Mah.Barbaros
Cad.N:59 Eyüp
FİZİK 2011062139 DİREKSİYONDA UYUMA İBRAHİM ENES BULUT SİMGE YÜKSEK OSMAN ÇİFCİ

7 İSTANBUL SANCAKTEPE
Sarıgazi Peyami Safa
İlköğretim Okulu
EMEK MAH. SIVAT CAD. GÖL
SOK. NO:8
MATEMATİK 2011045187 100LÜ SAYILARDA SİHİRLİ ÇARPMA BEYZA BETÜL AKYEL ESRA ERDEM

8 İSTANBUL ZEYTİNBURNU
Kazlıçeşme Abay İlköğretim
Okulu
KAZLIÇEŞME MAH. ABAY
CAD. NO:92
ZEYTİNBURNU/İSTANBUL
FİZİK 2011027965 METALLERIM KAYBOLMASIN ALPER AKSOY ENES ENGIN CELAL MEMİŞ

9 İSTANBUL ÜSKÜDAR
Rauf Orbay İlköğretim
Okulu
CUMHURİYET MAH.
KARLIDERE CAD. ADEM
YAVUZ SOKAK 25/2
ÜSKÜDAR
MATEMATİK 2011002843 KÜPLERDEN KULE MEHMET EREN US SALİHA YILMAZ CAN

10 İSTANBUL ZEYTİNBURNU
Abdülhak Hamit İlköğretim
Okulu
SÜMER MAHALLESİ. 65/3
SOK. NO:1 Z.BURNU/İST
FİZİK 2011036907 ISI TABANCASI ERKAN BARTUĞ USTALAR AYSEL AKMEŞE

11 İSTANBUL ŞİŞLİ Mecidiye İlköğretim Okulu
MECİDİYEKÖY
MAH.MECİDİYE CAD. NO:33
ŞİŞLİ/İSTANBUL
FİZİK 2011013341 OTOMATİK DEMİR PARMAKLIK SAMET KAYA KARDELEN YÜCEL GÜLÇİN NAMAZCI

12 İSTANBUL ÜMRANİYE İstiklal İlköğretim Okulu
İSTİKLAL
MAH.ANAFARTALAR CAD.
NO:1 ÜMRANİYE/İSTANBUL
MATEMATİK 2011006898 13 İLE BÖLÜNÜR MÜ SAFFETCAN MENTEŞE SERDAR ÇETİNKAYA ARZU KAKICI

13 İSTANBUL BAYRAMPAŞA
Ahmet Haşim İlköğretim
Okulu
Yenidoğan Mah. Atişalani
Cad.Mine Sk No:41
Bayrampaşa/İstanbul
FİZİK 2011004900 DOĞAL ASANSÖR ENES ÇAVUŞOĞLU EMIRCAN KANBER AYHAN SOYSAL

14 İSTANBUL FATİH
İskenderpaşa İlköğretim
Okulu
İSKENDERPAŞA Mh.
Öksüzler SK.No:5 FATİH
FİZİK 2011027569 BEBEK SAVAR NUR ERGİN MERYEM AYDOĞDU MÜGE YILMAZ

15 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ Koç İlköğretim Okulu
CUMHURİYET.MAH İSTİKLAL
CAD.N:2 BEYLİKDÜZÜ
FİZİK 2011057594 ÜLKEM İÇİN ENERJİ TASARRUFU İSMAİL ALP AYDEMİR ALEYNA ANNAÇ MEHMET BOYLU

16 İSTANBUL KAĞITHANE Hasbahçe İlköğretim Okulu
Gürsel Mahallesi Nişane
Caddesi
FİZİK 2011079643
DEVREMİ KURUYORUM,
DEPREMDEN KORKMUYORUM ALARA TÜRK DİLARA ÜNAL YURDAGÜL ÇOBAN

17 İSTANBUL KAĞITHANE Hasbahçe İlköğretim Okulu
Gürsel Mahallesi Nişane
Caddesi
FİZİK 2011077342 TEKNOLOJİDE SON DURAK BERK KARASU
BURCU ŞEVVAL
KARACA
YURDAGÜL ÇOBAN

18 İSTANBUL KAĞITHANE Hasbahçe İlköğretim Okulu
Gürsel Mahallesi Nişane
Caddesi
FİZİK 2011078590
YER ALTINDAKİ GİZLİ HAZİNE,
ENERJİK KAYALAR
SERRA ÖZ İHSAN ÖMER KÜTÜK YURDAGÜL ÇOBAN
19 İSTANBUL BAHÇELİEVLER Bağlar İlköğretim Okulu
Çavuşpaşa Cad. Albayrak
Sokak No:1 Soğanlı –
Bahçelievler/İstanbul
FİZİK 2011027470 KONFORLU BEŞİK ABDURRAHIM ÖZDIL PELİN ERDEM

20 İSTANBUL ÜMRANİYE
İstanbul Ticaret Odası
İlköğretim Okulu
ADEMYAVUZ MAH.GAZİ
MUSTAFA KEMAL
CAD.NO:26
ÜMRANİYE/İSTANBUL
FİZİK 2011019072 İTOANTİGAZ MÜKERREM ÇALIŞKAN
HÜSAMETTİN
ÇULCUOĞLU

21 İSTANBUL KAĞITHANE
Cemil Meriç İlköğretim
Okulu
Anadolu Cad.Okul Sok.N:1
Başak Konutlari Kağithani
Evleri Kağithane
FİZİK 2011062513 ALKOLLÜ SÜREMEZSİN ÖMER CEM TURAN KEREM KIRLAROĞLU ÇİĞDEM ÇİFCİ

22 İSTANBUL BAYRAMPAŞA Ali Ülker İlköğretim Okulu
ORTA MH.TOPKAPI-
MALTEPE CAD.NO:54
FİZİK 2011010826 SICAK HAVA KAÇMASIN ÖMER BERA ATAK EGEMEN ERTUĞRUL MUHARREM ÖZDEMİR

23 İSTANBUL BAKIRKÖY
Zeynep Bedia Kılıçlıoğlu
İlköğretim Okulu
ŞENLİK MAH. ADAKALE
SOK. NO: 10 FLORYA
FİZİK 2011027243 BELDEKİ GÖZ EDİN YALÇIN YASEMİN ÇEBİ

24 İSTANBUL BEYKOZ
Şehit Er Ersin Güner
İlköğretim Okulu
Göksuevleri Anadoluhisari
Beykoz
MATEMATİK 2011034858 ORTAK FARKTÖRİYEL! EMRE ÖZCAN BEKİR MEMİŞ

25 İSTANBUL BEYKOZ
Şehit Er Ersin Güner
İlköğretim Okulu
Göksuevleri Anadoluhisari
Beykoz
MATEMATİK 2011010636
TAM KARE SAYILAR İLE
İRRASYONEL SAYILARIN İLİŞKİSİ
MERT BATUHAN BAYRAK BEKİR MEMİŞ

26 İSTANBUL ÜSKÜDAR Lions İlköğretim Okulu
KÜPLÜCE MAH. HATTAT
HASAN ÇELEBİ CAD.
(GÜZELDERE CAD.) NO:2
ÜSKÜDAR / İSTANBUL –
34676
MATEMATİK 2011021550 BİZ BÖLÜNÜYORUZ (7), YA SİZ? SALİHA BALLI SEFER DURMUŞ

27 İSTANBUL ATAŞEHİR
Halil Atamavcı İlköğretim
Okulu
İçerenköy Mah. Prof. Dr. Ali
Nihat Tarlan Cad. Yeşil Belde
Sok.No:4-6
FİZİK 2011035823 İZCİ(YANSIT AYDINLAT) MUSTAFA SİRAÇ KAYA NETİCE ERKİŞİ

28 İSTANBUL FATİH
Aksaray Mahmudiye
İlköğretim Okulu
CERRAHPAŞA CADDESİ
NO:20 AKSARAY
MATEMATİK 2011036280
ÖZEL ÖRÜNTÜLÜ ÜÇGENSEL
SAYILAR
BERKE CAN AKIN ORÇUN TOPALOĞLU YALÇIN GÜNDOĞDU

29 İSTANBUL FATİH
Hırkai Şerif İlköğretim
Okulu
Hırkaişerif Mah.Keçeciler
Cad.No:2
FİZİK 2011034907 GAZEXBOR CEREN ÖZHAN YUNUS EMRE GEREN ENGİN METİN

30 İSTANBUL ÇATALCA Ormanlı İlköğretim Okulu ORMANLI KÖYÜ FİZİK 2011028412 AYARLANABILEN PISUAR BERAT BAYRAKÇI ENES BORA SERHAN AYDEMİR

31 İSTANBUL ÇATALCA Ormanlı İlköğretim Okulu ORMANLI KÖYÜ MATEMATİK 2011011328 ORMANLI ÜÇGENİ VE İKİLİ ÖRÜNTÜ XHOSLIN SHATA İCLAL SEVEY SERHAN AYDEMİR

32 İSTANBUL BAKIRKÖY Bakırköy İlköğretim Okulu
KARTALTEPE MH. TERAKKİ
CD. ALPULLU SK. NO:5
CUMHURİYET İ.Ö.O. EK
BİNASI
FİZİK 2011068970
RÜZGAR ENERJİSİNDEN ELEKTRİK
ELDESİ
AYŞE ECE SOYHAN AYŞE ALTINKURT

33 İSTANBUL BAKIRKÖY
Mustafa Necati İlköğretim
Okulu
KARTALTEPE MAH.YENİ
CADDE BİTİŞİK BAĞLAR
ORTA SOK.NO.11
MATEMATİK 2011084869 ASALLAYICI MERT SARAK İNCİ ÇETİNKAYA

34 İSTANBUL ESENLER
Ressam Şevket Dağ
İlköğretim Okulu
NENE HATUN MAH. 158. SOK
NO:13 ESENLER/İSTANBUL
FİZİK 2011097648 BEBEKLERİN ATEŞİ YÜKSELMESİN YUSUF KOÇ BETÜL KURT BETÜL GÜZEL

35 İSTANBUL BAKIRKÖY Gazi İlköğretim Okulu
Ataköy 7-8.Kısım Eski Çınar
Sokak Numara:1
Bakırköy/İstanbul
FİZİK 2011020346
EKONOMIK YERDEN ISITMALI
EVLER
NESİME CARFİ İBRAHİM BAYKAR

36 İSTANBUL BAKIRKÖY Gazi İlköğretim Okulu
Ataköy 7-8.Kısım Eski Çınar
Sokak Numara:1
Bakırköy/İstanbul
FİZİK 2011012167 TENİS TOPU KULAKLIKLARIM MELISSA DIKER İBRAHİM BAYKAR

37 İSTANBUL BEŞİKTAŞ
Beşiktaş Bilim ve Sanat
Merkezi
BEŞİKTAŞ BİLİM VE SANAT
MERKEZİ BEŞİKTAŞ BİLİM
VE SANAT MERKEZİ
GAYRETTEPE MAH. YENER
SK. NO:11
BEŞİKTAŞ/İSTANBUL
FİZİK 2011065141 HAVALI SILECEKLER SINA PURISA HANİFE KÜÇÜKLER

38 İSTANBUL BEŞİKTAŞ
Beşiktaş Bilim ve Sanat
Merkezi
BEŞİKTAŞ BİLİM VE SANAT
MERKEZİ BEŞİKTAŞ BİLİM
VE SANAT MERKEZİ
GAYRETTEPE MAH. YENER
SK. NO:11
BEŞİKTAŞ/İSTANBUL
FİZİK 2011026799 ELEKTROKALDIRAÇ KAAN UNCU TUNCA İNEBOLU HANİFE KÜÇÜKLER

39 İSTANBUL BEŞİKTAŞ
ÖZEL MEF İLKÖĞRETİM
OKULU
ORTAKÖY MAH. DEREBOYU
CAD. DEREİÇİ
SOK.BEŞİKTAŞ-İSTANBUL
KİMYA 2011092212 YOĞURDUN ŞAŞIRTAN KİMYASI İREM UĞURAD MİLA FRANCİ
SEDA SELMA
KARAMANOĞLU
TÜRKÖLMEZ

40 İSTANBUL BEŞİKTAŞ
ÖZEL MEF İLKÖĞRETİM
OKULU
ORTAKÖY MAH. DEREBOYU
CAD. DEREİÇİ
SOK.BEŞİKTAŞ-İSTANBUL
FİZİK 2011091559
ISI YALITIMINDAKİ DOĞAL MUCİZE:
POLİÜRETAN KÖPÜĞE KARŞI
DOĞAL KABAK LİFİ ( LUFFA
CYLİNDRİCA )
YAĞMUR ILICALI ADA TAŞPOLATOĞLU
SEDA SELMA
KARAMANOĞLU
TÜRKÖLMEZ

41 İSTANBUL ŞİŞLİ Kurtuluş İlköğretim Okulu
KUYULUBAĞ SOK. NO:94
ŞİŞLİ İST
BİYOLOJİ 2011052537 BİTKİME PASLA DOĞAN ÖMÜR AYÇA AÇIKELLI HELIN KAP JÜLİDE ORMAN

42 İSTANBUL ŞİŞLİ
Süleyman Celebi İlköğretim
Okulu
POLİS LOJMANLARI İÇİ
SEYRANTEPE LEVENT-
ŞİŞLİ/İSTANBUL
FİZİK 2011010660
ÇİÇEKLERİ SOLDURMAYAN
SAKSILIK
ALPEREN ENES CEYLAN RABİA ATAÇ

43 İSTANBUL ESENLER
Yunus Emre İlköğretim
Okulu
Havaalanı Mh.Hacılar Cd. No:1
Esenler/İst
MATEMATİK 2011062800
DÜZGÜN TEKGENLERDE
KÖŞEGENLERİN OLUŞTURDUĞU
NOKTA SAYISI
BAKİ DOĞAN ERHAN ÇEKİÇ

44 İSTANBUL ESENLER
Yunus Emre İlköğretim
Okulu
Havaalanı Mh.Hacılar Cd. No:1
Esenler/İst
MATEMATİK 2011056846 ÖRÜMCEK AĞI FRAKTALI AYÇA GÜLMEZ İPEK KANZA ERHAN ÇEKİÇ

45 İSTANBUL KADIKÖY
Halil Türkkan İlköğretim
Okulu
İBRAHİMAĞA MH.
ÖĞRETMENLER SK. NO.10
KOŞUYOLU-KADIKÖY
FİZİK 2011018743 SAĞLIKLI ENERJI BERKAY BÜYÜKIZGI EMİNE GÜNEŞ

46 İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTEK ÖZEL BİLGE
KAĞAN İLKÖĞRETİM
OKULU
FLORYA ASFALTI BELBET
BENZİN İSTASYONU YANI
BAKIRKÖY İSTANBUL
FİZİK 2011054324
İMDAAT, TUVALETTE KİLİTLİ
KALDIM CENK GÜNER FERAHNAZ EROĞLU

47 İSTANBUL ŞİŞLİ
Feriköy Necdet Kotil
İlköğretim Okulu
PAŞA MAH. KAHRAMAN BEY
SOK. NO:38
MATEMATİK 2011050894
6 8 10 DIK ÖZEL ÜÇGENINDEKI
GIZEM TUĞBERK SANCAKTAR ÇAĞLA SUMRU KESIK NAĞİHAN ÜNER

48 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
İstanbul Büyükşehir
Belediyesi Akşemsettin
İlköğretim Okulu
BAŞAK MAH. 5. ETAP
1.KISIM YUNUS EMRE CD.
BASAKSEHIR-İSTANBUL
MATEMATİK 2011097782
ÜÇGEN SAYISINI VEREN
FORMÜLLER
BERIN ŞAHIN AYLİN SEL

49 İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA Havuzbaşı İlköğretim Okulu
MERKEZ MAHALLESİ
HALİTPAŞA CADDESİ NO:2
FİZİK 2011022492 SESSİZ KAPI. DİLARA DURSUN DOĞA MERCAN İSMAİL SERT

50 İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA Havuzbaşı İlköğretim Okulu
MERKEZ MAHALLESİ
HALİTPAŞA CADDESİ NO:2
FİZİK 2011012041 DUVARLAR SOLMASIN BOYACI ECE BEYZA DİRHEMSİZ MELİS HAFIZOĞLU İSMAİL SERT

51 İSTANBUL SİLİVRİ
Sevim Avni Çoğal
İlköğretim Okulu
YENİ MAHALLE SAİD GİRGİN
CADDESİ NO:20
FİZİK 2011027897 ELEKTROSİPARİŞ BARKIN TEKEŞ MÜNEVVER ODABAŞI

52 İSTANBUL SİLİVRİ
Sevim Avni Çoğal
İlköğretim Okulu
YENİ MAHALLE SAİD GİRGİN
CADDESİ NO:20
KİMYA 2011008833
PH I AZALTTIM, HAMURU
KABARTTIM MERT KAPTAN DEMİRCİ MÜNEVVER ODABAŞI

53 İSTANBUL BAKIRKÖY
ÖZEL BAKIRKÖY FATİH
İLKÖĞRETİM OKULU
OSMANİYE YOLU NO:48
OSMANİYE BAKIRKÖY –
İSTANBUL
MATEMATİK 2011071348 TAM KARE SARMALI MEHMET EMRE AKÇAY BORA AYDIN

54 İSTANBUL BAKIRKÖY
ÖZEL BAKIRKÖY FATİH
İLKÖĞRETİM OKULU
OSMANİYE YOLU NO:48
OSMANİYE BAKIRKÖY –
İSTANBUL
MATEMATİK 2011071340 HESAP MAKİNASI GİBİYİM! FURKAN TURNA AHMET EMRE ŞAHİN BORA AYDIN

55 İSTANBUL BAĞCILAR
ÖZEL CİHANGİR
İLKÖĞRETİM OKULU
EVREN MAH.GÜLBAHAR
SOK.METRO GROSMARKET
YANI GÜNEŞLİ İSTANBUL
MATEMATİK 2011068310
KÖŞEGEN SAYISINDA FORMÜLE
PAYDOS
FATMA ZEHRA ÇINAR ASLI YILMAZ TURHAN BECERİKLİ

56 İSTANBUL BAĞCILAR
ÖZEL CİHANGİR
İLKÖĞRETİM OKULU
EVREN MAH.GÜLBAHAR
SOK.METRO GROSMARKET
YANI GÜNEŞLİ İSTANBUL
MATEMATİK 2011070542 SOLDAN ÇARPMAK ŞUHEDA ERDEM MERVE ÖĞRETMEK TURHAN BECERİKLİ

57 İSTANBUL ESENLER
Kazım Karabekir İlköğretim
Okulu
Kazim Karabekir Mh. 1034 Sk
No : 2 Esenler İstanbul
FİZİK 2011009455 ZIT KUTUPLAR ÇİMLENDİRSİN UĞUR AY HALİL BOZKURT NİLÜFER GÖKDEMİR

58 İSTANBUL BAĞCILAR
Arif Nihat Asya İlköğretim
Okulu
YENİ MAH. MEVLANA CAD.
TUNA SOKAK.NO:17
MATEMATİK 2011075169
KALANI SÖYLE SANA SAYINI
SÖYLEYEYIM TALHA GEMİCİOĞLU
MEHMETCAN
ÖMEROĞLU
BURCU AKCAALAN

59 İSTANBUL ESENLER
Hasip Dinçsoy İlköğretim
Okulu
MENDERES MH. ATIŞALANI
CD. NO:3 ESENLER/İST
MATEMATİK 2011061503
BENİM ADIM 13 BÖLÜNEBİLMEM
ÇOK GÜÇTÜ
BEYZA NUR TAĞMAN RUKİYE KARABUDAK SALİH ÇAKIR

60 İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTEK ÖZEL BİLGE
KAĞAN İLKÖĞRETİM
OKULU
FLORYA ASFALTI BELBET
BENZİN İSTASYONU YANI
BAKIRKÖY İSTANBUL
MATEMATİK 2011007909 DIKKAT MATEMATIK SITESI ÖYKÜ ERIŞKEN ÖYKÜM BAYKAL EZGI GÜRAY

61 İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
Mareşal Fevzi Çakmak
İlköğretim Okulu
Fevzi Çakmak Mah. Kabil Sok.
No:50 Sefaköy/Küçükçekmece
/İST
BİYOLOJİ 2011048905
PASİF İÇİCİYİZ KORKMAYALIM,
MAYDONOZ SUYU KULLANALIM ALEYNA DANACI NERGİS KUBAT SERPİL TÜRSÜN YILDIZ

62 İSTANBUL KAĞITHANE
Ali Fuat Cebesoy
İlköğretimokulu
Merkez Mah.Kemerburgaz
Cad.N:1 Kağithane
MATEMATİK 2011063351 NESİBE NİN SİMGESEL SAYILARI NESİBE MERYEM ÇETİN BATUHAN GÜLEÇYÜZ ŞÜKRÜ ÇOLAK

63 İSTANBUL SANCAKTEPE
Beyhan Şenyuva İlköğretim
Okulu
VEYSEL KARANİ
MAH.ZALOĞLU RÜSTEM
CD.ÇOLAKOĞLU SK.NO:1
AYEDAŞ KARŞISI
SAMANDIRA / SANCAKTEPE
MATEMATİK 2011046873
KOCH KAR TANESİ FRAKTALININ
ÇEVRE UZUNLUĞU
ENES YILDIZ SEDA YEŞİLBAŞ

64 İSTANBUL ATAŞEHİR
İstanbul Bilim ve Sanat
Merkezi
MERİÇ CD NO:6/2 ATAŞEHİR MATEMATİK 2011067545 UZUNLUKLARA NE OLUYOR? EZGİ ERDAL DEMET KUZUBAŞIOĞLU

65 İSTANBUL ATAŞEHİR
İstanbul Bilim ve Sanat
Merkezi
MERİÇ CD NO:6/2 ATAŞEHİR MATEMATİK 2011067527 DİZİNİN BOYUTU MERCAN İREM YILMAZ DEMET KUZUBAŞIOĞLU

66 İSTANBUL ATAŞEHİR
İstanbul Bilim ve Sanat
Merkezi
MERİÇ CD NO:6/2 ATAŞEHİR MATEMATİK 2011067523 YÜRÜYEN ÜÇGENLER GÖKTUĞ ÇALIŞKAN DEMET KUZUBAŞIOĞLU

67 İSTANBUL ATAŞEHİR
İstanbul Bilim ve Sanat
Merkezi
MERİÇ CD NO:6/2 ATAŞEHİR MATEMATİK 2011067516 SONSUZLUĞU İNŞA ETMEK KEREM SERDAR ÖZTÜRK DEMET KUZUBAŞIOĞLU

68 İSTANBUL ÜSKÜDAR
Saffet Çebi İlköğretim
Okulu
K.Çamlıca mah.Bodrumicami
sok.Küçük Çamlıca-Üsküdar
MATEMATİK 2011005587 FİBONACCİ VE ALAN EMRA HAZAL AKKEMİK FİKRİYE GÖKÇEK

69 İSTANBUL ÜMRANİYE Ümraniye İlköğretim Okulu
NAMIK KEMAL MAH.SÜTÇÜ
İMAM CAD.ATALAY
SOK.NO:12
MATEMATİK 2011028463
BEYZA NIN KOLAY YOLDAN
ÇARPMA YÖNTEMİ
BEYZA KUZU HÜSEYİN BALTACI

70 İSTANBUL ATAŞEHİR
Halil Atamavcı İlköğretim
Okulu
İçerenköy Mah. Prof. Dr. Ali
Nihat Tarlan Cad. Yeşil Belde
Sok.No:4-6
MATEMATİK 2011031908 YUMRU KÜPLER UĞUR YUMRU MUSTAFA SERHAT ASİL

71 İSTANBUL ATAŞEHİR
Halil Atamavcı İlköğretim
Okulu
İçerenköy Mah. Prof. Dr. Ali
Nihat Tarlan Cad. Yeşil Belde
Sok.No:4-6
MATEMATİK 2011022397 İRRASYONELLERI UNUTMA SAKİNE DİLARA BEYAZIT MUSTAFA SERHAT ASİL

72 İSTANBUL ÜMRANİYE
ÖZEL EYÜBOĞLU
ÇAMLICA İLKÖĞRETİM
OKULU
EBENEVLER
MAH.DR.RÜSTEM
EYÜBOĞLU SOK.NO:1
ÜMRANİYE-İSTANBUL
FİZİK 2011010898 GÖKYÜZÜNÜ ISITMAYALIM İLAYDA GÖKÇEN EZGI DENIZ TÜRKOĞLU
FATMA İCLAL
YAVUZÇETİN

73 İSTANBUL MALTEPE
Kadir Rezan Has İlköğretim
Okulu
KÜÇÜKYALI MERKEZ
MAH.RÜŞTÜ SARP
CAD.YÜCEL SOK. NO:7
KÜÇÜKYALI-
MALTEPE/İSTANBUL
FİZİK 2011017582 SOKAK BELIRTECI İMRAN KUCUR ANIL TAŞKIRAN EMİNE DİDEM BAŞ

74 İSTANBUL FATİH Atatürk İlköğretim Okulu
Molla Hüsrev Mh.Himmet
Sk.No:19 Vefa/Fatih-
İSTANBUL
FİZİK 2011069201 ELEKTROYAT MERT KORAY ERAY TANRIBAK GÖKŞEN YILMAZ

75 İSTANBUL AVCILAR
ÖZEL AVCILAR FATİH
İLKÖĞRETİM OKULU
BAĞLARİÇİ CAD.AYDIN
SOK.NO:2 FİRUZKÖY
AVCILAR/İSTANBUL
MATEMATİK 2011046781 ÜÇGEN İÇINDE ÜÇGEN BULMACA CEREN TOPÇU YURDANUR YILMAZ

76 İSTANBUL BEYKOZ
Defterdar Mehmet Bey
İlköğretim Okulu
Göksu Cad.N:3 Anadoluhisari
Beykoz
FİZİK 2011011909
ÇOK NEMLİDİR BURALAR AMA
KURUDUR BİZİM DUVAR
ELİF ÇEKİNGEN SEMİH ŞENER ÖZER HASAN ÇETKİN

77 İSTANBUL ATAŞEHİR
Şehit Öğretmen Hasan
Akan İlköğretim Okulu
Yakut Caddes, No:474
Ataşehir İSTANBUL
FİZİK 2011004639 YAŞASIN ROBO-DEPREM GELİYOR MERVE ŞAHİN ÖZLEM SABUNCUOĞLU

78 İSTANBUL ATAŞEHİR
Şehit Öğretmen Hasan
Akan İlköğretim Okulu
Yakut Caddes, No:474
Ataşehir İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011005313 HALLUKS VALGUS GELİŞMESİN BERNA LALİN MAÇİN ALEYNA ÜNGÖR ÖZLEM SABUNCUOĞLU

79 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
Cahit Zarifoğlu İlköğretim
Okulu
BAŞAKŞEHİR MAHALLESİ
1.ETAP CİHANGİR SOKAK
NO:10 BAŞAKŞEHİR
MATEMATİK 2011040932 SABUN KÖPÜĞÜNÜN GEOMETRİSİ FEYZA NUR SAYICI İREM ŞAHİN ÇİSEM AKYAZ

80 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
Cahit Zarifoğlu İlköğretim
Okulu
BAŞAKŞEHİR MAHALLESİ
1.ETAP CİHANGİR SOKAK
NO:10 BAŞAKŞEHİR
FİZİK 2011040945
GÜNEŞ GÖRDÜĞÜNDE
KENDILIĞINDEN KAPANAN PERDE
FIRAT YILMAZ EBRU ERDOĞAN ALPER

81 İSTANBUL AVCILAR
ÖZEL AVCILAR SULTAN
FATİH İLKÖĞRETİM
OKULU
ANBARLI MAH. BALABAN
SOK. NO:29
AVCILAR/İSTANBUL
FİZİK 2011066579 KESTANE KAPSÜLÜ İLE ISI YALITIMI EDA NUR KIRMIZI ZEYNEP SARIDOĞAN MAVİL AFACAN

82 İSTANBUL GÜNGÖREN
Güngören Mehmet Akif
Ersoy İlköğretim Okulu
MERKEZ MAH. ÜNLÜ SOK.
NO: 6
FİZİK 2011092066 HIRSIZLIĞI VE UNUTKANLIĞI UNUT AHMET ENES KÜÇÜK SENA DURMUŞ SERKAN SARIKAYA

83 İSTANBUL EYÜP
Hacıalipaşa İlköğretim
Okulu
RAMİ CUMA
MAH.MAHMUDİYE
CAD.NO:37
BİYOLOJİ 2011093328 BİTKİ DESTEK KONSANTRESİ SEYMA KABAK
NURHAN RUKİYE
YILDIRIM

84 İSTANBUL EYÜP
Hacıalipaşa İlköğretim
Okulu
RAMİ CUMA
MAH.MAHMUDİYE
CAD.NO:37
FİZİK 2011089390
SU KAMIŞI (TYPHA) BITKISI
BAŞAKLARINDAN ISI YALITIM
MALZEMESI ELDE ETME
BERNA YILMAZ ECEM KİBAR
NURHAN RUKİYE
YILDIRIM

85 İSTANBUL EYÜP
Hacıalipaşa İlköğretim
Okulu
RAMİ CUMA
MAH.MAHMUDİYE
CAD.NO:37
FİZİK 2011088586 KOMPOZİT TEZEK NECATİ KESKİN
NURHAN RUKİYE
YILDIRIM

86 İSTANBUL EYÜP
Hacıalipaşa İlköğretim
Okulu
RAMİ CUMA
MAH.MAHMUDİYE
CAD.NO:37
MATEMATİK 2011082988 KABAK YÖNTEMİ ŞEYMA KABAK ZEYNEP GÜNEŞ
NURHAN RUKİYE
YILDIRIM

87 İSTANBUL EYÜP
Hacıalipaşa İlköğretim
Okulu
RAMİ CUMA
MAH.MAHMUDİYE
CAD.NO:37
FİZİK 2011066512
GÜNEŞ ENERJILI ÇIM BIÇME
ROBOTU
OZAN AÇIKGÖZ EMRAH AKİF ERSOY
NURHAN RUKİYE
YILDIRIM

88 İSTANBUL ÇATALCA Canakca İlköğretim Okulu
ÇANAKÇA KÖYÜ-ÇATALCA-
İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011017065 B KLAVYE MİRAY ATEŞ FATMA TEPE GÖZDE ÇOLAK

89 İSTANBUL ÜSKÜDAR
Hezarfen Ahmet Çelebi
İlköğretim Okulu
HALK CAD.EMİN ONGAN
SOK.28
BİYOLOJİ 2011039274 MANTAR MI? NEREDE ! OĞUZHAN GÜNDOĞDU AYŞE BİLGİ

90 İSTANBUL ZEYTİNBURNU
Dr.Resit Galip İlköğretim
Okulu
Veliefendi Mahallesi 114.Sokak
No:5 Zeytinburnu-İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011082012
SİNDİRİM SİSTEMİMİZİ TANIYALIM
MI?
RÜMEYSA ZENGİN TUĞÇE LOKLAR HALİT ERÇELİK

91 İSTANBUL FATİH
Yavuz Selim İlköğretim
Okulu
ATİKALİ
MAHALLESİ.DARUŞŞAFAKA
CAD.NO:69
BİYOLOJİ 2011082157 DUMAN DÖNÜŞÜM SİSTEMİ BÜNYAMİN ATİLA İSMAİL YILDIZ

92 İSTANBUL PENDİK
Gülizar Zeki Obdan
İlköğretim Okulu
Bagdat Cad:Yonca sk. Yatır
Karşısı No:1 Pendik
MATEMATİK 2011089002
ÜÇÜN KALANLARI İLE KESİRLEDE
SAĞLAMA
ELİF VARGÜN HULUSİ UGAR

93 İSTANBUL PENDİK
75.Yıl Mesut Yılmaz
İlköğretim Okulu
YENİŞEHİR MAH. MİLLET
CAD No:6 PENDİK_İSTANBUL
MATEMATİK 2011016505 BIRDIRBIR FATIH YARLIGAN TAYFUN DİKBIYIK

94 İSTANBUL ÇEKMEKÖY
Alemdar Çatalmeşe
İlköğretim Okulu
ALEMDAĞ ÇATALMEŞE MH.
SULTANSUYU CD. 232. SOK.
NO:5
FİZİK 2011011491 KASİSLERDEN ENERJİ ELDE ETME TUNAHAN BEKDEMİR NİLGÜN BULDUK

95 İSTANBUL BAYRAMPAŞA
Ahmet Haşim İlköğretim
Okulu
Yenidoğan Mah. Atişalani
Cad.Mine Sk No:41
Bayrampaşa/İstanbul
FİZİK 2011029622 SIVI CONTADAN BARİYER
MUHAMMET GÖKBERK
ORDU
SERHAT TÜRKOĞLU NURSEN ATALAY

96 İSTANBUL BAYRAMPAŞA
Ahmet Haşim İlköğretim
Okulu
Yenidoğan Mah. Atişalani
Cad.Mine Sk No:41
Bayrampaşa/İstanbul
FİZİK 2011011801
DAMLAYA DAMLAYA ELEKTRİK
OLUR
MERT BELKIR NURSEN ATALAY

97 İSTANBUL BAYRAMPAŞA
Ahmet Haşim İlköğretim
Okulu
Yenidoğan Mah. Atişalani
Cad.Mine Sk No:41
Bayrampaşa/İstanbul
FİZİK 2011012648
İNSANLAR ÜZÜLMESİN ÇİÇEKLER
KURUMASIN
KEREM UÇAK NURSEN ATALAY

98 İSTANBUL BAĞCILAR
Aşık Veysel İlköğretim
Okulu
Kemal Paşa Mh.Namik Kemal
Cd.No:23 Bağcilar/İst.
MATEMATİK 2011027538
TAM KARE SAYILARIN
KAREKÖKÜNÜ HESAPLAMADA YENİ
YÖNTEM
DİLARA KARAKÖSE SUAT GÜRBÜZ

99 İSTANBUL BAĞCILAR
Aşık Veysel İlköğretim
Okulu
Kemal Paşa Mh.Namik Kemal
Cd.No:23 Bağcilar/İst.
MATEMATİK 2011027525
17 İLE BÖLÜNEBİLMEDE YENİ
KURAL (HCE KURALI)
HÜSEYİN CEM EROL SUAT GÜRBÜZ

100 İSTANBUL BAKIRKÖY
ÖZEL BAHÇEŞEHİR
FLORYA İLKÖĞRETİM
OKULU
SELİM PARS SOK.NO:2
FLORYA BAKIRKÖY-
İSTANBUL
FİZİK 2011044261 MASRAFSIZ SERA TANSEL KAYA YAĞIZ AKBABA BAHAR BERBER

101 İSTANBUL BAYRAMPAŞA Nail Reşit İlköğretim Okulu
İSMETPAŞA MH.KAPLAN
SK.NO:2
FİZİK 2011056854 OYNAK KESE İLAYDA ALBAYRAK
ESRA SAKARYA
KARAGÖZ

102 İSTANBUL KADIKÖY
ÖZEL DOĞUŞ
İLKÖĞRETİM OKULU
BULGURLU UZUNÇAYIR
SOK. ÜSKÜDAR-İSTANBUL
MATEMATİK 2011060427
İKİ KENAR, BİR AÇI KAÇ ÜÇGEN
EDER?
MERT ARSLANOĞLU BERK MADENDERE TELİ KARAMAN

103 İSTANBUL ATAŞEHİR
İstanbul Bilim ve Sanat
Merkezi
MERİÇ CD NO:6/2 ATAŞEHİR MATEMATİK 2011093508
KARE KOMBİNASYONU SAYI
SİSTEMİ
MEHMET DURMUŞ
FATMA YUDUM ÖZER
AKYÜZ

104 İSTANBUL ATAŞEHİR
İstanbul Bilim ve Sanat
Merkezi
MERİÇ CD NO:6/2 ATAŞEHİR MATEMATİK 2011092911
TEMEL PİSAGOR ÜÇLÜLERİNİN
OLUŞTURULMASI
SANEM GEMİCİ
FATMA YUDUM ÖZER
AKYÜZ

105 İSTANBUL ATAŞEHİR
İstanbul Bilim ve Sanat
Merkezi
MERİÇ CD NO:6/2 ATAŞEHİR MATEMATİK 2011092102 KAAN ÜÇGENİ KAAN GİRAY BUZLUK
FATMA YUDUM ÖZER
AKYÜZ

106 İSTANBUL ATAŞEHİR
İstanbul Bilim ve Sanat
Merkezi
MERİÇ CD NO:6/2 ATAŞEHİR MATEMATİK 2011092037 MISRA ÜÇGENİ MISRA TAŞÇI
FATMA YUDUM ÖZER
AKYÜZ

107 İSTANBUL ATAŞEHİR
İstanbul Bilim ve Sanat
Merkezi
MERİÇ CD NO:6/2 ATAŞEHİR MATEMATİK 2011091895 KÖŞESEL FARKLAR RAUF OZAN AKPINAR
FATMA YUDUM ÖZER
AKYÜZ

108 İSTANBUL BAĞCILAR
ÖZEL BAĞCILAR BİRİKİM
İLKÖĞRETİM OKULU
İNÖNÜ MAH.BAKIRKÖY
BAĞCILAR CAD.27.SOK.NO:8
BAĞCILAR İSTANBUL
FİZİK 2011084815 YOLUM ENGEL YOK MUSTAFA SARAÇ AHMET ŞİMŞEK

109 İSTANBUL KADIKÖY Yeşilbahar İlköğretim Okulu
GÖZTEPE MAH.CAVİTPAŞA
SK.NO:14 ÇİFTEHAVUZLAR
MATEMATİK 2011008692 DÜZGÜN ÇOKGENİN SIRRI GÜL MÜRÜVET ÇİL ZEYNEP ÖZERTAN TÜLİN GÜNAL

110 İSTANBUL KADIKÖY İnönü İlköğretim Okulu
EĞİTİM MAHALLESİ
YEŞİLKÖŞK SOKAK NO:35
MATEMATİK 2011099345 PİSAGORUN ÖZELLERİ BEYZA YILMAZ BÜŞRA ÇANKAROĞLU VAHİDE AYNUR YAVUZ

111 İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
Arif Nihat Asya İlköğretim
Okulu
Sefaköy Kiptaş Evleri Fevzi
Çakmak Cad. Fevzi Çakmak
Mah.Küçükçekmece
FİZİK 2011058235 AKILLI ODA LAMBASI BILAL KAAN AYGÜN EREN BAHADIR AYGÜN EMRAH ÖZTÜRK

112 İSTANBUL BAHÇELİEVLER
ÖZEL BAHÇELİEVLER
FATİH İLKÖĞRETİM
OKULU
KOCASİNAN
MAH.MAHMUTBEY YOLU
TAVUKÇU SOK.NO:1
BAHÇELİEVLER-İSTANBUL
FİZİK 2011062888 ASANSÖR GÜVENLIK SISTEMI EMINE DERYA DILER BUKET ATILA SADULLAH YAĞCI

113 İSTANBUL KADIKÖY
Hüseyin Ayaz İlköğretim
Okulu
DUMLUPİNAR MH.
MEKTEP.SK NO.7
FİKİRTEPE/KADIKÖY-
İSTANBUL
FİZİK 2011086809
AYDINLANIRKEN TELEFONU ŞARJ
EDELIM ÜZEYIR ÇALIŞKAN DENİZ ALDEMİR

114 İSTANBUL KADIKÖY
Hüseyin Ayaz İlköğretim
Okulu
DUMLUPİNAR MH.
MEKTEP.SK NO.7
FİKİRTEPE/KADIKÖY-
İSTANBUL
FİZİK 2011061525
TRENİ ALGILAYAN OTOMATİK
HEMZEMİN GEÇİT
ÖZGE DELİDAĞ HILAL ÜNAL DENİZ ALDEMİR

115 İSTANBUL KADIKÖY
Hüseyin Ayaz İlköğretim
Okulu
DUMLUPİNAR MH.
MEKTEP.SK NO.7
FİKİRTEPE/KADIKÖY-
İSTANBUL
FİZİK 2011006048
KESINTISIZ GÜÇ KAYNAĞI
DESTEKLI BINA KAPI OTOMATIĞI VE
ZIL SISTEMI
DIDEM ERDAL ELIF ÖZEN DENİZ ALDEMİR

116 İSTANBUL ATAŞEHİR
Akşemsettin İlköğretim
Okulu
AKŞEMSETTİN İLKÖĞRETİM
OKULU MEVLANA MAH. YEDİ
İKLİM SOK. NO:2 ATAŞEHİR
İSTANBUL
MATEMATİK 2011098143
ŞABLONLARDAKI MATEMATIKSEL
GIZEM 2 YE OLAN YOLCULUK
AĞIRLIK MERKEZININ ŞIFRESI
AKIN BAKKALOĞLU AHMET OĞUZ

117 İSTANBUL KARTAL
Mehmet Hilmi Altay
İlköğretim okulu
KARLIKTEPE MH.SOĞANLİK
CD. NO: 64. 34870
BİYOLOJİ 2011000942 TELERADYASYON AYŞEGÜL KARACA CEVDET KAYA

118 İSTANBUL ATAŞEHİR
İstanbul Bilim ve Sanat
Merkezi
MERİÇ CD NO:6/2 ATAŞEHİR MATEMATİK 2011057982 İZEL DÖRTGENİNDE TOPLAMA
İZEL CANSIN
EMİROĞULLARI
BAŞAK KÖK

119 İSTANBUL ATAŞEHİR
İstanbul Bilim ve Sanat
Merkezi
MERİÇ CD NO:6/2 ATAŞEHİR MATEMATİK 2011080302 ŞEKİLLER KÖŞEYİ DÖNÜYOR AHMET KEMAL AKBUDAK BAŞAK KÖK

120 İSTANBUL ÇATALCA
Gökçeali Sevgi Altan
Şanda İlköğretim Okul
GÖKCEALİ KÖYÜ MATEMATİK 2011089424 PASCAL ÜÇGENLİ PİRAMİTLER AYŞEGÜL ATEŞ TUĞBA ÖZBEK REMZİ UZGİDİM

121 İSTANBUL FATİH
ÖZEL BEZCİYAN ERMENİ
ANAOKULU, İLKÖĞRETİM
OKULU
ŞARAPNEL SOK.NO:1
KUMKAPI/FATİH/İSTANBUL
FİZİK 2011087959
ORMANLARI YETİŞTİR VE
YANGINDAN KORU
MASIS KAP YERAZ ASLAN HÜSEYIN KARAKUŞ

122 İSTANBUL EYÜP
Serdar Aksun İlköğretim
Okulu
AKŞEMSETTİN MAH.CENGİZ
TOPEL CAD.ALTAN
SOK.NO:1 ALİBEYKÖY
MATEMATİK 2011076222 ARDSEL SAYILAR ŞÜKRAN ABI ALPER ASLAN ARİFE UZUN

123 İSTANBUL AVCILAR
Gümüşpala İlköğretim
Okulu
GÜMÜŞPALA MAH.ÖZGÜR
SOKAK AVCILAR/İSTANBUL
MATEMATİK 2011037506 PISAGOR ÜÇLÜLERI TEK ÇATIDA ELİF BAKIR BARIŞ GÜR

124 İSTANBUL AVCILAR
Gümüşpala İlköğretim
Okulu
GÜMÜŞPALA MAH.ÖZGÜR
SOKAK AVCILAR/İSTANBUL
MATEMATİK 2011037650 EULER E FARKLI BAKIŞ EZGİ GÖNÜLLÜ BARIŞ GÜR

125 İSTANBUL PENDİK
Necip Fazıl Kısakürek
İlköğretim Okulu
ÇAMLIK MAH.YAHYA KEMAL
BEYATLI CAD.LEYLAK
SOKAK NO.21 KURTKÖY
FİZİK 2011024045 OKS (OTOMATİK KAPAN SİSTEMİ) MELİSA GİZEM EKŞİ NEŞET ACAR

126 İSTANBUL KAĞITHANE
Osman Faruk Verimer
İlköğretim Okulu
İnönü Cad. No:64 Çeliktepe
Mahallesi 34413 Kağithane –
İstanbul
MATEMATİK 2011051835
ÇARPANLARA AYIRMADA YENİ
KURALIMIZ
BADEL MENZİLETOĞLU AYŞE NAZ KESTANE HAYDAR KARACA

127 İSTANBUL ÜMRANİYE
Genç Osman İlköğretim
Okulu
ATAKENT MAH. TÜRKLER
CAD. NO:21
ÜMRANİYE/İSTANBUL34760
FİZİK 2011061588 AYAR KOLU KORUYUCU NİLAY YILDIRIM HURİYE TOPCU

128 İSTANBUL ŞİLE Balibey İlköğretim Okulu
Balibey Mah.Nur Güzey
Cad.No:10
FİZİK 2011021436 RIP ALARMI İLDEM MEHMETOĞLU BEYZANUR KURU NECDET SOYSAL

129 İSTANBUL ŞİLE Balibey İlköğretim Okulu
Balibey Mah.Nur Güzey
Cad.No:10
FİZİK 2011021531 DEPROPARK YAVUZ SELIM GÜÇKAN ENSAR YERIŞENOĞLU NECDET SOYSAL

130 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
Gürpınar Yeşilkent
İlköğretim Okulu
ADNAN KAHVECİ
MAHALLESİ ÇELİK SK NO:5
BİYOLOJİ 2011028980 MAYASIZ EKMEK OLMAZ ÖZÜM ERDOĞMUŞ FATMA KÜBRA KESKİN NURGÜN KARAKAYA

131 İSTANBUL SİLİVRİ
ÖZEL SİLİVRİ FATİH
İLKÖĞRETİM OKULU
ALİBEY MAH.KARTAL
SOK.NO:36 SİLİVRİ-
İSTANBUL
KİMYA 2011095843
DOĞAL BOYALAR İLE SENTETIK
BOYALARIN KARŞILAŞTIRILMASI
HANDE NUR ÇÖPÜR NAMIK DİLBAZ

132 İSTANBUL FATİH
Hekimoğlu Alipaşa
İlköğretim Okulu
Hekimoğlu Ali Paşa Cad.No:55
Cerrahpaşa Fatih
MATEMATİK 2011057448
ÜÇÜNCÜ KUVVET MÜKEMMEL
DEĞİLDİR
HİLAL KOPUZ ÖZLEM AKKUŞ

133 İSTANBUL EYÜP
Eyüp Merkez İlköğretim
Okulu
İslambey Mah.Fahri Korutürk
Cad.Dipçik Sok.N:6 Eyüp
FİZİK 2011045905 X-IŞINLARIYLA YAŞAM FURKAN GÜDÜCÜ
EMİRHAN ALPASLAN
BASTUĞAN
MUTLU AKGÜRBÜZ

134 İSTANBUL BEŞİKTAŞ
Orgeneral Kami ve Saadet
Güzey İlköğ.Okulu
ETİLER,CENGİZ TOPEL
CAD.NO:2 BEŞİKTAŞ/İST.
MATEMATİK 2011080150
ARİTMETİK ORTALAMA İÇİN FARKLI
BİR BULUŞ
SÜLEYMAN GÖKÇEN CENK ERSOY ERSOY KUFACI

135 İSTANBUL BEŞİKTAŞ
Orgeneral Kami ve Saadet
Güzey İlköğ.Okulu
ETİLER,CENGİZ TOPEL
CAD.NO:2 BEŞİKTAŞ/İST.
MATEMATİK 2011034471 ASALIM ASAL SAYILAR MUHAMMED SALİH KOÇ EMRE ASLAN ERSOY KUFACI

136 İSTANBUL ATAŞEHİR
Rabia Leman İlköğretim
Okulu
Barbaros Mah.Evren
Cad.No:33-35 Ataşehir/İstanbul
MATEMATİK 2011009940 ÇOK YÜZLÜLERİN SİHRİ GÜLŞAH KÖKTÜRK SEVİL MÜRTEZAOĞLU

137 İSTANBUL FATİH Neslişah İlköğretim Okulu
KARAGÜMRÜK MAH.
KEÇECİ MEYDANI SK NO:2
FATİH -İSTANBUL
MATEMATİK 2011000570 6K İKİZ ASALLARI HÜSEYİN BERKAY ALTEN MESUDE MİRAY YILDIZ KEMAL ŞİMŞEK

138 İSTANBUL FATİH Neslişah İlköğretim Okulu
KARAGÜMRÜK MAH.
KEÇECİ MEYDANI SK NO:2
FATİH -İSTANBUL
MATEMATİK 2011000568 DNA ASALLARI BERK KÜÇÜK BURAK ANÇEL KEMAL ŞİMŞEK

139 İSTANBUL PENDİK
Esenyalı Turgut Reis
İlköğretim Okulu
ESENYALI MAH.
CUMHURİYET CAD.
METEHAN SOK. NO:1
BİYOLOJİ 2011080832
MAYA BAKTERİLERİ HANGİ
TATLILARI DAHA ÇOK SEVER?
GÖKAY PARLAR RAMAZAN GÜNEŞ GÜNER ALKAN

140 İSTANBUL ÜSKÜDAR
Kadriye Mehmet Koparan
İlköğretim Okulu
BULGURLU MAH.SAĞLAM
SOK. NO:15
MATEMATİK 2011008211 KÖKLER AĞACI
SELCEN NECİBE
GÖKDUMAN
SİBEL ALPER

141 İSTANBUL KARTAL
100.Yıl Ali Rıza Efendi
İlköğretim Okulu
Karliktepe Mh.Kaplan Sk.No:15
Kartal
MATEMATİK 2011013234 HESAPLAR MASADAN FATİH KOÇ ELİF ENİSE YILMAZ ÖZNUR KÜÇÜK

142 İSTANBUL KADIKÖY Zühtüpaşa İlköğretim Okulu
HASANAMİR SK. NO:7
KIZILTOPRAK
BİYOLOJİ 2011071567
OZON VE/VEYA ISIRGAN OTU
YAĞININ BİTKİ BÜYÜMESİ ÜZERİNE
ETKİSİ
ALPER BERKE ÇELİK
ONUR TUĞTEKİN
YÜKSEL
SÜLEYMAN KOPARAN

143 İSTANBUL ESENYURT
Mahir Gürlek İlköğretim
Okulu
incirtepe mh.233.sk.esenyurt MATEMATİK 2011000758 HACİMSEL SESLER HATİCE KOÇ MERTCAN DÜZENLİ RESUL MEMEGE

144 İSTANBUL TUZLA
Zübeyde Hanım İlköğretim
Okulu
AYDINTEPE MAH.
YEŞİLDERE C. NO:58 TUZLA-
İSTANBUL
MATEMATİK 2011016498 ORTANCA KAREYI BUL! HALIME TOSUN GIZEM YILDIRIM BURÇİN EŞİYOK

145 İSTANBUL BEYKOZ Ishakaga İlköğretim Okulu
MEKEZ MAH.FEVZİPAŞA
CAD.N:72
FİZİK 2011033927 AYAKKABIMI ÇIKAR NAME BARUT DİLEK DÜNDAR

146 İSTANBUL BEŞİKTAŞ
Tevfik Fikret İlköğretim
Okulu
Manolya Sk.No:16 Bebek
BEŞİKTAŞ / İSTANBUL
FİZİK 2011020073 YOL-ZAMAN-HIZ MAKİNESİ SU PALAZ NEŞİDE OCAK

147 İSTANBUL GÜNGÖREN
İncirli Bahçe İlköğretim
Okulu
MERKEZ MAH. REFAH SK.
NO:3 GÜNGÖREN BELEDİYE
STADI KARŞISI
KİMYA 2011031730 YUMURTA KABUĞUNUN GÜCÜ DOĞUKAN ABLAK DAMLA ERMİŞ

148 İSTANBUL BAHÇELİEVLER
ŞEFKAT VAKFI ÖZEL
ŞEFKAT İLKÖĞRETİM
OKULU
KOCASİNAN MERKEZ MAH.
ŞEFKAT SK.NO:18
BAKIRKÖY-İSTANBUL
FİZİK 2011084900 ELEKTRİK ENERJİSİ ÜRETEN KASİS HALİL ETKA TUTKUN MUSTAFA ÇIRPAN

149 İSTANBUL KADIKÖY
ÖZEL DOĞUŞ
İLKÖĞRETİM OKULU
BULGURLU UZUNÇAYIR
SOK. ÜSKÜDAR-İSTANBUL
MATEMATİK 2011055931
BERYAS YÖNTEMI ILE SAYILARIN
KARESINI KOLAY YOLDAN BULMA
BERKAY YILMAZ YASEMIN AKYOL DILEK ÖZEN BURMALI

150 İSTANBUL GÜNGÖREN
Cumhuriyet İlköğretim
Okulu
GENÇOSMAN MAH. GEÇİT
SOK.N:18
MATEMATİK 2011005983 İÇI DOLU FRAKTALIM FURKAN SOYLU NEŞE ÜNAL

151 İSTANBUL EYÜP
Serdar Aksun İlköğretim
Okulu
AKŞEMSETTİN MAH.CENGİZ
TOPEL CAD.ALTAN
SOK.NO:1 ALİBEYKÖY
MATEMATİK 2011044737
RAKAMLARININ TOPLAMI EN FAZLA
9 OLAN SAYILAR KAÇ TANEDİR?
ERAY ŞENTÜRK MERTCAN ATAY ÖZNUR ESEN

152 İSTANBUL AVCILAR
TOKİ Salih Şükriye Yoluç
İlköğretim Okulu
TAHTAKALE MAH.İSTANBUL
CAD. ISPARTAKULE EVLERİ
FİZİK 2011002068
OKUL BAHÇESİNDE KATLI SERA
YAPALIM – SAĞLIKLI BESLENELİM ÖZGÜR DENIZ ATLAS MEHMET ANIL YILDIRIM BEHİCE TUNCEL

153 İSTANBUL FATİH Çapa İlköğretim Okulu
Deniz Abdal Mh. Bestekar
Rahmi Bey Sk. No: 12
Fındıkzade/ İstanbul
FİZİK 2011063409 TİTREŞİM ALARMI AYŞENUR BUDAK NURHAN DEMİRCAN

154 İSTANBUL SARIYER Hatemoğlu İlköğretim Okulu
Derbent Mah. Ulu Cad. No:12
Sarıyer
MATEMATİK 2011038346 FİLOGRAFİK DİZİ SIBEL ÇİFTÇİ SEVİNÇ HARÇ

155 İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE Yeşilyuva İlköğretim Okulu
CENNET MAHALLESİ
BARBAROS CADDESİ NO:83
FİZİK 2011073561 KONTROL ET ÇARPILMA! AHMET FARUK ÇAPIN FURKAN KARAGÖZ BELGİN KAFALI

156 İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE Yeşilyuva İlköğretim Okulu
CENNET MAHALLESİ
BARBAROS CADDESİ NO:83
BİYOLOJİ 2011075047 TOHUMUM ÇABUK UYAN! BEYZA YÜKSEL ASLI İREN UĞURLU BELGİN KAFALI

157 İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE Yeşilyuva İlköğretim Okulu
CENNET MAHALLESİ
BARBAROS CADDESİ NO:83
FİZİK 2011075065 KAHVE MOLASI ! ALİ İLBARS
MÜNEVVER SALİHA
NAZLIGÜL
BELGİN KAFALI

158 İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE Yeşilyuva İlköğretim Okulu
CENNET MAHALLESİ
BARBAROS CADDESİ NO:83
FİZİK 2011075094 NE TERLERİM NE ÜŞÜRÜM EMİR TEKTAŞ HÜSEYİNCAN ACAR BELGİN KAFALI

159 İSTANBUL BAĞCILAR Kocayusuf İlköğretim Okulu
GÜNEŞLİ MAHALLESİ AYÇIN
SOKAK NO : 35 34212
BAĞCILAR/İSTANBUL
FİZİK 2011084442
DEPREMDEN KORMUYORUM
DEPREMLE HAVALANIYORUM RABİA ÖZEN İLAYDA YILMAZ NURCAN ERGÜL

160 İSTANBUL TUZLA
Yunus Emre İlköğretim
Okulu
ŞİFA M.HÜRRİYETC.OKUL
SK.NO:2
FİZİK 2011055262 SÜRATE DUR DE! CAN ARAS BEYZA TÜREYEN ERCAN ÇALIŞKAN

161 İSTANBUL PENDİK
Süreyyapaşa İlköğretim
Okulu
YENİ MAH. SÜREYYAPAŞA
CAD. NO:11
BİYOLOJİ 2011034597
DOMATES SUYUNUN
BİBERİYELERE UYGULANMASI
ECE BAYRAKTAR MURADİYE ESİN DENİZ ALPER CENSUR

162 İSTANBUL KADIKÖY
50.Yıl Cumhuriyet Feridun
Tümer İlköğ Ok
Cemil Topuzlu Cd.Kavaklı Sk.
No:30 Göztepe
FİZİK 2011095301 DURUMA GÖRE MÜDAHALE DENIZ AYDIN ÜMİT ERDOĞAN

163 İSTANBUL PENDİK
Ertuğrul Gazi İlköğretim
Okulu
Fevzi Çakmak Mah. Tuncer
Sok. No:6 Pendik
FİZİK 2011023955
SUYA SABUNA DOKUNUN
SAĞLIĞINIZI KORUYUN
İLKNUR TUNÇÖZ CAN KURTTEKİN KÜBRA KONİK

164 İSTANBUL SULTANBEYLİ
Yıldırım Beyazıt İlköğretim
Okulu
MİMAR SİNAN MAH. FEVZİ
ÇAKMAK CAD. NO:14
SULTANBEYLİ – İSTANBUL
MATEMATİK 2011027710 BU KADAR KOLAY ÇIKAR MI? MELIKE KILIÇ
GAMZE DEMET
AKŞAHIN
İSMAİL KURBAN KAYA

165 İSTANBUL BAHÇELİEVLER Koza İlköğretim Okulu
BARBAROS HAYRETTİN
SOK. NO.20
BAHÇELİEVLER/İST.
FİZİK 2011037366 ARTIK ÇADIR YANGINLARINA SON DIDEM ECE BEŞER LATİFE CANAN ULU

166 İSTANBUL KADIKÖY
İlhami Ahmed Ornekal
İlköğretim Okulu
Bağdat Cd. No:219 Göztepe MATEMATİK 2011022502 PİRAMİDİN ÇİRKİN KONİ YAVRUSU ELİF TOZOĞLU NURAY ATİLLA

167 İSTANBUL KADIKÖY
ÖZEL DOĞUŞ
İLKÖĞRETİM OKULU
BULGURLU UZUNÇAYIR
SOK. ÜSKÜDAR-İSTANBUL
FİZİK 2011051341 SALATA MAKİNESİ ELİF ERTUĞRUL BENGİSU KÖPRÜ DIDEM AKAY

168 İSTANBUL FATİH Ali Suavi İlköğretim Okulu
SİLİVRİKAPI
MAH..BURHANBEY SOK.N:4
KOCAMUSTAFAPAŞA
FİZİK 2011093585 MISAFIRINIZ VAR CANSU ÖNEN LEYLA METE

169 İSTANBUL BAĞCILAR
Zeynep Bedia Kılıçlıoğlu
İlköğretim Okulu
FEVZİ ÇAKMAK MH.OSMAN
GAZİ CAD. 1.SOK.NO:2
BAĞCILAR
MATEMATİK 2011063643 GİZLİ ASALLARI BULUYORUM YUSUF KAPLAN SONER VATANSEVER NAZAN GÜZELBİLEN

170 İSTANBUL ÇEKMEKÖY
İsmihan Ismet Suzer
İlköğretim Okulu
M.AKİF MAH.18 MART
CADDESİ NO:46 /ÇEKMEKÖY
BİYOLOJİ 2011024518 BİTKİLERİN SİHİRBAZI KAKTÜS MELİSA KARATAŞ MELDA KARATAŞ SERPİL ÖZER

171 İSTANBUL MALTEPE
ÖZEL MARMARA
İLKÖĞRETİM OKULU
BÜYÜKBAKKALKÖY MEVKİİ
4 PAFTA 352 PARSEL, 5
PAFTA
429,430,431,432,433,434
PARSEL MALTEPE/İ
BİYOLOJİ 2011014005 SOĞAN VE SARIMSAK İŞBAŞINDA! GÜLRU ECE ÜSTÜNAY GÜLŞAH KONAK FATMA ÖZCAN

172 İSTANBUL SİLİVRİ
Nurullah Baldöktü
İlköğretim Okulu
YENİ MAHALLE HARMANLİK
MEVKİİ KORU CAD. GONCA
SOK.SİLİVRİ
MATEMATİK 2011037067 ÇAĞRISAL SAYILAR ÇAĞRI SELVİLİ AYSUN ÖZKAYNAK

173 İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTEK ÖZEL BİLGE
KAĞAN İLKÖĞRETİM
OKULU
FLORYA ASFALTI BELBET
BENZİN İSTASYONU YANI
BAKIRKÖY İSTANBUL
FİZİK 2011017243
ATIK SULARDAN EVLERDE
ELEKTRİK ÜRETİYORUZ
HALİL METE ÇAKIR SENEM ORAK

174 İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTEK ÖZEL BİLGE
KAĞAN İLKÖĞRETİM
OKULU
FLORYA ASFALTI BELBET
BENZİN İSTASYONU YANI
BAKIRKÖY İSTANBUL
FİZİK 2011005898
GÖRME ENGELLİLER İÇİN
TİTREŞİMLİ BASTON
ZEYNEP ÇAĞRI SENEM ORAK

175 İSTANBUL ZEYTİNBURNU
Celalettin Gözüsulu
İlköğretim Okulu
BEŞ TELSİZ MAH. RAUF
DENKTAS CAD. NO:41 34760
ZEYTİNBURNU/İSTANBUL
FİZİK 2011030646 OTYEM-VER CIHAT EMRE KAHRAMAN ESRA ÖZKAN YILMAZ SOMUNCU

176 İSTANBUL BEŞİKTAŞ
Murat Beyaz İlköğretim
Okulu
A.ADNAN SAYGUN CADDESİ
OKUL SOKAK NO:6 ULUS
BEŞİKTAŞ/İSTANBUL
FİZİK 2011086872 KOŞ RÜZGAR KOŞ METIN ÖZDEN
MUSTAFA KAAN
SIĞIRCI
GÜLER EYİDOĞAN

177 İSTANBUL ÜSKÜDAR
ÖZEL ASFA HALİL
NECATİ İLKÖĞRETİM
OKULU
ÇEŞME SOK.BARBOROS
MAH.NO:25 ÜSKÜDAR-
İSTANBUL
KİMYA 2011068066 DOĞAL ISLAK MENDİL AHMET FARUK KÜTÜK EMINE YILDIZ

178 İSTANBUL KAĞITHANE
Ali Fuat Cebesoy
İlköğretimokulu
Merkez Mah.Kemerburgaz
Cad.N:1 Kağithane
FİZİK 2011054028 TAŞSIN DÖKÜLMESİN YAREN ÇETİN BETÜL AKKAYA GÜLSEREN TEKİN

179 İSTANBUL KAĞITHANE
Ali Fuat Cebesoy
İlköğretimokulu
Merkez Mah.Kemerburgaz
Cad.N:1 Kağithane
FİZİK 2011054105
TIKLAMADAN AÇILMASIN, KİMSE
RAHATSIZ OLMASIN
SİMGE KÖSE ATAKAN ÇETİN GÜLSEREN TEKİN

180 İSTANBUL KAĞITHANE
Ali Fuat Cebesoy
İlköğretimokulu
Merkez Mah.Kemerburgaz
Cad.N:1 Kağithane
BİYOLOJİ 2011052137 KOY ASPİRİNİ, KORU DOMATESİ GÖZDENUR GÜR GÜLSEREN TEKİN

181 İSTANBUL KAĞITHANE
Ali Fuat Cebesoy
İlköğretimokulu
Merkez Mah.Kemerburgaz
Cad.N:1 Kağithane
FİZİK 2011052195 OTUR KALK, GERİSİNİ ONA BIRAK MERVE SULTAN BADUR GÜLSEREN TEKİN

182 İSTANBUL KAĞITHANE
Ali Fuat Cebesoy
İlköğretimokulu
Merkez Mah.Kemerburgaz
Cad.N:1 Kağithane
BİYOLOJİ 2011052084 RENKLI KIREÇ BOYASI EDANUR YILMAZ GÜLSEREN TEKİN

183 İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
ÖZEL BEYKENT
İLKÖĞRETİM OKULU
BEYKENT E-5 KARAYOLU
GÜRPINAR YOL AYRIMI
BEYLİKDÜZÜ
BÜYÜKÇEKMECE-İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011082819 BÖCEKSİZ ÇİÇEKLER VENÜS TÜRESİN DİLEK DAĞ

184 İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
ÖZEL BEYKENT
İLKÖĞRETİM OKULU
BEYKENT E-5 KARAYOLU
GÜRPINAR YOL AYRIMI
BEYLİKDÜZÜ
BÜYÜKÇEKMECE-İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011056249
ÇAY POSASINI ATMA BİTKİ
YETİŞTİR
EGE KABAKLARLI DİLEK DAĞ

185 İSTANBUL KAĞITHANE Zuhal İlköğretim Okulu
ÇAĞLAYAN MAH.VATAN
CAD. ZUHAL SK. NO:25
ÇAĞLAYAN
KAĞITHANE/İSTANBUL
FİZİK 2011056563 IŞIĞIMLA IŞIK ÜRETİYORUM ÇAĞDAŞ NASİFOĞLU SABRİ SERİN

186 İSTANBUL KAĞITHANE Zuhal İlköğretim Okulu
ÇAĞLAYAN MAH.VATAN
CAD. ZUHAL SK. NO:25
ÇAĞLAYAN
KAĞITHANE/İSTANBUL
FİZİK 2011018800 AYNALAR İLE KORİDOR GÜVENLİĞİ ECEM ARSLAN SABRİ SERİN

187 İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
MEV KOLEJİ ÖZEL
BÜYÜKÇEKMECE
İLKÖĞRETİM OKULU
ALKENT 2000 MH. MEHMET
YEŞİLGÜL BULVARI NO:4
AKÇABURGAZ MEVKİİ
BÜYÜKÇEKMECE/İSTANBUL
FİZİK 2011018428 EVDEN AYRILIYORUZ EFE DEŞET BANU DAL

188 İSTANBUL BAKIRKÖY
Mustafa Necati İlköğretim
Okulu
KARTALTEPE MAH.YENİ
CADDE BİTİŞİK BAĞLAR
ORTA SOK.NO.11
FİZİK 2011069887 ARAÇLARDA EKONOMİ ÖZLEM ÖZTÜRK NEJLA DEMİR

189 İSTANBUL ÇATALCA
İhsan Akdoğan İlköğretim
Okulu
İHSANİYE KÖYÜ MATEMATİK 2011097505 BÜYÜYEN ALTIGENLER HASAN BORAZAN NURCAN YÜCE

190 İSTANBUL BAYRAMPAŞA
Saır Sınası İlköğretim
Okulu
YILDIRIM MAHALLESİ PİRİ
REİS CADDDESİ NO:29
FİZİK 2011061100 ŞEFFAF A4 KAĞIDI KAAN YILMAZ ŞÜKRÜ GÜNEŞ

191 İSTANBUL FATİH Fethiye İlköğretim Okulu
BALAT MAH. FETHİYE KAPİ
AVLUSU SK.N:1 FATİH
MATEMATİK 2011033499 KATLANAN MATEMATİK HANİFE TÜRK HÜSEYİN TEKTİN HİLAL GÜNER

192 İSTANBUL BEŞİKTAŞ
Nimetullah Mahruki
İlköğretim Okulu
KONAKLAR MAH. ORG.
İZZETTİN AKSALUR CD.
3.KOLORDU YENİLEVENT
LOJMANLARI YENİLEVENT /
BEŞİKTAŞ / İSTANBUL
MATEMATİK 2011074657 PRATİK HESAP KOLAYLIĞI SENA BURCU İNCEOĞLU
FİKRİYE NUR SOYSAL
APAYDIN

193 İSTANBUL BEŞİKTAŞ
Nimetullah Mahruki
İlköğretim Okulu
KONAKLAR MAH. ORG.
İZZETTİN AKSALUR CD.
3.KOLORDU YENİLEVENT
LOJMANLARI YENİLEVENT /
BEŞİKTAŞ / İSTANBUL
MATEMATİK 2011045349 PRATİK KÜP KÖK BERKCAN DEMIRER
FİKRİYE NUR SOYSAL
APAYDIN

194 İSTANBUL BEŞİKTAŞ
Nimetullah Mahruki
İlköğretim Okulu
KONAKLAR MAH. ORG.
İZZETTİN AKSALUR CD.
3.KOLORDU YENİLEVENT
LOJMANLARI YENİLEVENT /
BEŞİKTAŞ / İSTANBUL
MATEMATİK 2011045783 İLGİNÇ SAYILAR NEREDE? ALİ EGEMEN KÖROĞLU
FİKRİYE NUR SOYSAL
APAYDIN

195 İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE Yeşilyuva İlköğretim Okulu
CENNET MAHALLESİ
BARBAROS CADDESİ NO:83
FİZİK 2011100137 TERMO LİGHT FURKAN DIYAR KOKUM EDANUR DÜLGAR RAFET İŞLEYEN

196 İSTANBUL ÜSKÜDAR
ÖZEL ÇAMLICA COŞKUN
İLKÖĞRETİM OKULU
EMNİYET MAH:KISIKLI
BÜYÜKÇAMLICA HUZUR
SOK.NO:19/A ÜSKÜDAR-
İSTANBUL
FİZİK 2011017095 GÜNEŞ ENERJİLİ ISI MOTORU İHSAN BATUĞHAN YILMAZ MEHMET AKİF İNNER ÖZGÜR AYDOĞAN

197 İSTANBUL ESENYURT
ÖZEL ESENKENT
OKYANUS İLKÖĞRETİM
OKULU
TALATPAŞA CAD.
YEŞİLIRMAK SOK.
BAHÇEŞEHİR PAZARTÜRK
KARŞISI NO:2 ESENKENT-
ESENYURT/İSTANBUL
MATEMATİK 2011090688 BENİM ROTAM MEHMET UĞUR OKUMUŞ ÖMER FARUK ÖZTÜRK ÖMER AÇIKYÜREK

198 İSTANBUL ÜSKÜDAR
ÖZEL ÜSKÜDAR S.E.V.
İLKÖĞRETİM OKULU
BULGURLU MAH.ÇİLEHANE
YOLU ŞEKERKAYA SK. NO:
2/1,EK:BURHANİYE
MH.RESMİ EFENDİ
SK.NO:4,EK:VAKIF SK.NO:1
ÜSKÜDAR-İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011016444 UZAYDA BİTKİ YETİŞTİRELİM ECE ARI GÜLER GÜNEŞ

199 İSTANBUL BAYRAMPAŞA Nail Reşit İlköğretim Okulu
İSMETPAŞA MH.KAPLAN
SK.NO:2
MATEMATİK 2011087545
KÜÇÜK ADIMLARDAN SONSUZ
UZUNLUKLARA…
MERT GÜNEY MERVE AKBULUT FİLİZ YILDIZ

200 İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
700.Yıl Osmangazi
İlköğretim Okulu
HALKALI MERKEZ MAH.
EVLİYA ÇELEBİ CADDESİ.
HALKALI -KÜÇÜKÇEKMECE
İSTANBUL
FİZİK 2011046642
AÇILIR KAPANIR FUTBOL KALE
SİSTEMİ
MERVE HIDIR ESRA AKDAĞ YALÇIN BEKTAŞ

201 İSTANBUL ESENYURT
ÖZEL BEYLİKDÜZÜ
OKYANUS İLKÖĞRETİM
OKULU
BEYKOP 1. BÖLGE
10.CADDE NO:1
ESENYURT/İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011090841 TÜY KADAR HAFİF BİR ÇÖZÜM EZGİ DUMAN SABİHA YILMAZ

202 İSTANBUL BAHÇELİEVLER
ÖZEL BAHÇELİEVLER
BURÇ İLKÖĞRETİM
OKULU
HACER HANIM SOKAK NO:9
BAHÇELİEVLER-İSTANBUL
MATEMATİK 2011099780
MUTLAK DEGERLİ DENKLEM
ÇÖZÜM ARACI
TUBA BETÜL TAŞKIN BERNA BAŞARAN

203 İSTANBUL BEYKOZ
Anadoluhisarı İlköğretim
Okulu
Göztepe Mah.Bentyolu Ezgi
Sok.N:8 Anadoluhisari Beykoz
FİZİK 2011075352 SUYU ISIT, SONRA AKIT İREM ERDOĞAN ENES AY ZERRİN BİLGEN

204 İSTANBUL BEYKOZ
Anadoluhisarı İlköğretim
Okulu
Göztepe Mah.Bentyolu Ezgi
Sok.N:8 Anadoluhisari Beykoz
FİZİK 2011075388 ELE-VOLE NİSA TOMRUKÇU TUANNA KILIÇ ZERRİN BİLGEN

205 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
Ahmet Kabaklı İlköğretim
Okulu
BAŞAK MAH.ŞAİR ZİHNİ
CAD.NO:3 BAŞAKŞEHİR
FİZİK 2011096450 UYANDIRAN TERLIK MERVE KOÇ BÜLENT TAÇALAN

206 İSTANBUL BEŞİKTAŞ
ÖZEL MEF İLKÖĞRETİM
OKULU
ORTAKÖY MAH. DEREBOYU
CAD. DEREİÇİ
SOK.BEŞİKTAŞ-İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011096892
İÇME SULARIMIZDAKI FIRSATÇI
PATOJENLER / İÇME SULARIMIZI
SAĞLIKLI OLARAK NASIL
SAKLAMALIYIZ?
ECEM ERCAN ELİF YILDIR EBRU AYDOĞAN

207 İSTANBUL BEŞİKTAŞ
ÖZEL MEF İLKÖĞRETİM
OKULU
ORTAKÖY MAH. DEREBOYU
CAD. DEREİÇİ
SOK.BEŞİKTAŞ-İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011097086
SÜTLER BEKLETILMEYE GELMEZ:
SÜT BEKLERSE KIMYASAL VE
BIYOLOJIK ÖZELLIKLERI NASIL
DEĞIŞIR?
SELİN ÇAVDAR ZEYNEP TİMER EBRU AYDOĞAN

208 İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
BÜYÜKÇEKMECE ÖZEL
ÇINAR İLKÖĞRETİM
OKULU
19 MAYIS MAH. BÜLENT
ECEVİT CAD. NO:32
BÜYÜKÇEKMECE/İSTANBUL
FİZİK 2011045587
YENI YAPILARDA ÇELIK
KONSTRÜKSİYON BILYE
TEMELLERI
ALPER İNTEPE ERHAN DAMLA

209 İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
BÜYÜKÇEKMECE ÖZEL
ÇINAR İLKÖĞRETİM
OKULU
19 MAYIS MAH. BÜLENT
ECEVİT CAD. NO:32
BÜYÜKÇEKMECE/İSTANBUL
KİMYA 2011045063 KO2-KOZALAK BERK APAK YUNUS EMRE AKALIN ERHAN DAMLA

210 İSTANBUL BAYRAMPAŞA
Mustafa Itrı İlköğretim
Okulu
MURAT MAH. KAMİL CAD.
NO:135
FİZİK 2011094955 TEMİZ SOKAĞIM ÖZGE ARI EZGİ ARI BİLAL ÖNER

211 İSTANBUL SARIYER Anafartalar İlköğretim Okulu
ANAFARTALAR İLKÖĞRETİM
OKULU ARIKÖY KONUT YAPI
KOOPERATİFİ
USKUMRUKÖY
SARIYER/İSTANBUL
MATEMATİK 2011067897 9 UN KATLARI İLE PRATİK ÇARPMA ILGAZ TAŞTEKİL MUSTAFA KOÇ

212 İSTANBUL BEŞİKTAŞ Ali Yalkin İlköğretim Okulu
KÜLTÜR MAH.
ARNAVUTKÖYÜYOLU
SOK.NO:16.
FİZİK 2011035190
HAVA AKIMINDAN ETKİLENMEYEN
ELEKTROMIKNATISLI KAPILAR
UMUT BARAN ZORLU ALİ ÇAYAN ATEŞ ASUMAN ŞANAL

213 İSTANBUL ESENYURT
ÖZEL ESENKENT
OKYANUS İLKÖĞRETİM
OKULU
TALATPAŞA CAD.
YEŞİLIRMAK SOK.
BAHÇEŞEHİR PAZARTÜRK
KARŞISI NO:2 ESENKENT-
ESENYURT/İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011093066 ARIM BALIM YOĞURDUM İDIL YÜKSEKTEPE TUĞÇE SIMAY ÜRKER SEMİH İNAN

214 İSTANBUL SARIYER
ÖZEL DARUŞŞAFAKA
İLKÖĞRETİM OKULU
BÜYÜKDERE CAD.
DERBENT MEVKİİ
SARIYER/İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011041726
PET ŞİŞE KAPAKLARINDA
BAKTERİYEL KİRLENMENİN
İNCELENMESİ
SELİN YELTEKİN ELIF UYGUN TOLGA YAMATMA

215 İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
Akçansa Fatih Sultan
Mehmet İlköğretim Okulu
Cengiz Topel Cad.Kardelen
Sok.B.Çekmece
MATEMATİK 2011031522
5 İN TEK KATLARIYLA YOLA ÇIKTIK
MERDİVENDEN DEVAM ETTİK
BÖLMEDE BULDUK KENDİMİZİ
BARAN YANIK
ELİF ÇALOĞLU
DEREOĞLU

216 İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
Akçansa Fatih Sultan
Mehmet İlköğretim Okulu
Cengiz Topel Cad.Kardelen
Sok.B.Çekmece
MATEMATİK 2011014576
37 ÜÇÜN KATLARI İLE BULUŞTU 27
YARDIMA KOŞTU
SULTAN ÖZDEMIR MELDA BAŞERLI
ELİF ÇALOĞLU
DEREOĞLU

217 İSTANBUL AVCILAR
ÖZEL EĞİTİM VE YAŞAM
MERKEZİ OKYANUS
İLKÖĞRETİM OKULU
CİHANGİR MAH.
MEŞRUTİYET CAD. TUNA
SOKAK NO:1
AVCILAR/İSTANBUL
FİZİK 2011061968 SES İLE ISI YALITIMI IŞIL SİNEM BULUT ASLI BEGÜM ŞAHİN MURAT SUNAY

218 İSTANBUL AVCILAR
ÖZEL EĞİTİM VE YAŞAM
MERKEZİ OKYANUS
İLKÖĞRETİM OKULU
CİHANGİR MAH.
MEŞRUTİYET CAD. TUNA
SOKAK NO:1
AVCILAR/İSTANBUL
FİZİK 2011062146 SU-PİLİ DOĞUKAN ULUÇAY BORA KİLERCİ MURAT SUNAY

219 İSTANBUL ZEYTİNBURNU
Resat Tardu İlköğretim
Okulu
BEŞTELSİZ MAH.114/1 SK.
NO:18 ZEYTİNBURNU/İST.
FİZİK 2011026400 YANGIN ÇIKMASIN2 İPEK BEYZA KURUCA YAREN BEDEL ŞİFA AYDEMİR

220 İSTANBUL KADIKÖY
50.Yıl Cumhuriyet Feridun
Tümer İlköğ Ok
Cemil Topuzlu Cd.Kavaklı Sk.
No:30 Göztepe
MATEMATİK 2011076644
ÇOKGENSEL SAYILAR ARASINDAKİ
İLİŞKİ
NIHAN GÜNER MERAL ERDOĞAN

221 İSTANBUL BAĞCILAR
ÖZEL GÜNEŞLİ
OKYANUS İLKÖĞRETİM
OKULU
BAĞLAR MAH.ATATÜRK
CAD.GÜRAY SOK.NO:2
BAĞCILAR/İSTANBUL
FİZİK 2011099531 HANGİ BİTKİM DAHA ÇALIŞKAN METEHAN VATANDAŞ CEM KIRMIZIGEDİK MUSTAFA ONUR AKTAŞ

222 İSTANBUL ÜSKÜDAR
İSTEK ÖZEL BELDE
İLKÖĞRETİM OKULU
GÜMÜŞYOLU
CAD.RASİMAĞA SOK. NO:5
BAĞLARBAŞI – ÜSKÜDAR
İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011053583
SIGARA DUMANININ BITKILER
ÜZERINDEKI ETKILERI
YAĞIZ EFE ÖZTÜRK BERKAY YILDIRAN FUNDA EKİM

223 İSTANBUL ZEYTİNBURNU
Fatma Süslügil İlköğretim
Okulu
Telsiz Mah. 71. Sokak No:9
Zeytinburnu İSTANBUL
MATEMATİK 2011097068 TEK SAYIDAN DOĞAN DİK ÜÇGEN SEMA DENIZ FATMA ERDOĞAN

224 İSTANBUL ZEYTİNBURNU
Fatma Süslügil İlköğretim
Okulu
Telsiz Mah. 71. Sokak No:9
Zeytinburnu İSTANBUL
MATEMATİK 2011097189 PASCALIN GİZLİ DÖRTLÜLERİ FATMA İPEK KARPUZ FATMA ERDOĞAN

225 İSTANBUL SARIYER
FMV ÖZEL AYAZAĞA IŞIK
İLKÖĞRETİM OKULU
BÜYÜKDERE CAD.AYAZAĞA-
SARIYER İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011048560
HAVUZLARI GÜLLEYELIM,
MIKROPLARI ZEHIRLEYELIM ECE AKÇAY NESLIHAN AKKAYA SEZIN ŞAHİN

226 İSTANBUL BEŞİKTAŞ
ÖZEL MEF İLKÖĞRETİM
OKULU
ORTAKÖY MAH. DEREBOYU
CAD. DEREİÇİ
SOK.BEŞİKTAŞ-İSTANBUL
KİMYA 2011092966
DEMLEDİKÇE SİYAH ÇAYINI,
ARTTIR ÇAYIN ANTİOKSİDANINI
NİSA NUR CILGA ÖZGE ÖZAYDIN
İLKNUR
HACISALİHOĞLU

227 İSTANBUL BAYRAMPAŞA
Mustafa Itrı İlköğretim
Okulu
MURAT MAH. KAMİL CAD.
NO:135
FİZİK 2011096266
GÜVENLİ ÇADIRKENTLER OLSUN
AFETZEDELER RAHAT OLSUN
MUHAMMED EMECEN İSMAİL BUĞRA BIYIKLI YAKUP KÜTÜKCÜ

228 İSTANBUL BAYRAMPAŞA
Mustafa Itrı İlköğretim
Okulu
MURAT MAH. KAMİL CAD.
NO:135
FİZİK 2011093865
ŞÖFÖR AMCA DİKKATLİ GEÇ
BURDA SINAV VAR
SEZER CAMBAZ BATUHAN TİLKİLİ YAKUP KÜTÜKCÜ

229 İSTANBUL BAYRAMPAŞA
Mustafa Itrı İlköğretim
Okulu
MURAT MAH. KAMİL CAD.
NO:135
BİYOLOJİ 2011088660
ETİ BENİ ATIKLARI BİTKİMİ
BÜYÜTTÜ
FURKAN TOPYALIN KEMAL BAL YAKUP KÜTÜKCÜ

230 İSTANBUL BAYRAMPAŞA
Mustafa Itrı İlköğretim
Okulu
MURAT MAH. KAMİL CAD.
NO:135
FİZİK 2011022128
ÇEVREMİZDEN METAL DOSTU
İNHİBİTÖRLER
ONUR ŞENKARDEŞLER
MURAT EMİR
CABAROĞLU
YAKUP KÜTÜKCÜ

231 İSTANBUL BAYRAMPAŞA
Mustafa Itrı İlköğretim
Okulu
MURAT MAH. KAMİL CAD.
NO:135
BİYOLOJİ 2011017119
SÜMBÜLE DOĞAL VE KİMYASAL
ŞEFKAT ELİ GÜHERÇİLE
MELİS ERGEN AYŞEGÜL KANDEMİR YAKUP KÜTÜKCÜ

232 İSTANBUL BAYRAMPAŞA
Mustafa Itrı İlköğretim
Okulu
MURAT MAH. KAMİL CAD.
NO:135
BİYOLOJİ 2011022161
POĞAÇAMIZ CEVİZ EKMEĞİMİZ
KABAK TADI VERDİ
GAYE AKGÜL BUSE METİN YAKUP KÜTÜKCÜ

233 İSTANBUL BAYRAMPAŞA
Mustafa Itrı İlköğretim
Okulu
MURAT MAH. KAMİL CAD.
NO:135
KİMYA 2011022142
DEMİRİMİ FOSFATLA KAPLADIM
KEYFİNE DOYAMADIM ARZU NUR MANAV ASLI KILMEN YAKUP KÜTÜKCÜ

234 İSTANBUL ÜMRANİYE
Selçuk Ecza 50.Yıl
İlköğretim Okulu
YUKARI DUDULLU MAH.
ATATÜRK CAD.ZÜMRÜT SK.
NO:36
MATEMATİK 2011081738 PASCAL ÜÇGENİ PİRAMİT OLURSA SÜMEYYE UĞUR SİBEL EKŞİ

235 İSTANBUL BAHÇELİEVLER Kuleli İlköğretim Okulu
Fevzi Çakmak Mah.Yıldırım
Beyazıt Cad.N:3/1
YENİBOSNA
MATEMATİK 2011000223 TEKRAR EDEN ÜÇGENLER BİLAL GÜLER HAZAL GÜNDÜZ
DURİYE RENGİN
GÜLBAY

236 İSTANBUL BEYOĞLU Cihangir İlköğretim Okulu
KİLİÇALİPAŞA MH.
KUMRULU SOK. NO:12
CİHANGİR
MATEMATİK 2011027216 ETKİSİZ 9 BİLAL YİĞİT GEYİK İLKER MENKEN

237 İSTANBUL PENDİK
Fatma Gözen Eralp
İlköğretim Okulu
Sülüntepe Mah. Mevlana Cad.
No:66
MATEMATİK 2011070965
BÖLME İŞLEMİNDE HATALAR TARİH
OLDU
MUHAMMET TAYYIP KAYA UMUT ULASI
MUHAMMET ÜMİT
TOPALOĞLU

238 İSTANBUL ÜMRANİYE Atatürk İlköğretim Okulu
TANTAVİ MAH.MANDIRA
CAD. Ş.AKİF SK. NO:2
ÜMRANİYE/İST.
FİZİK 2011094385
SİNYALLI AYAKKABI İLE ÇOCUKLAR
KAYBOLMASIN
ŞAMİL ALICI FURKAN TEMEL ŞAZİMENT AYKAR

239 İSTANBUL ÜMRANİYE Atatürk İlköğretim Okulu
TANTAVİ MAH.MANDIRA
CAD. Ş.AKİF SK. NO:2
ÜMRANİYE/İST.
FİZİK 2011051693 SENSÖRLÜ GÜVENLİ PENCERE
ÖMER FARUK
ULUSAGÜVEN
OSMAN BATUHAN
GÖYNÜK
ŞAZİMENT AYKAR

240 İSTANBUL ÜMRANİYE Atatürk İlköğretim Okulu
TANTAVİ MAH.MANDIRA
CAD. Ş.AKİF SK. NO:2
ÜMRANİYE/İST.
FİZİK 2011041222 DÜŞMEYEN MANYETİK KABİN SERDAR AYDOĞAN EREN UTKU ÇOBAN ŞAZİMENT AYKAR

241 İSTANBUL ÜMRANİYE Atatürk İlköğretim Okulu
TANTAVİ MAH.MANDIRA
CAD. Ş.AKİF SK. NO:2
ÜMRANİYE/İST.
FİZİK 2011041589 TRAFİKTE DÖRDÜNCÜ IŞIK GİZEM DEMİRBOZAN
MUHAMMED EMİR
KARAKUŞ
ŞAZİMENT AYKAR

242 İSTANBUL ÜMRANİYE Atatürk İlköğretim Okulu
TANTAVİ MAH.MANDIRA
CAD. Ş.AKİF SK. NO:2
ÜMRANİYE/İST.
FİZİK 2011051892
SICAK KAÇMASIN SOĞUK
GİRMESİN
SELENAY KARATEPE YARKIN GÜLAÇTI ŞAZİMENT AYKAR

243 İSTANBUL ÜMRANİYE Atatürk İlköğretim Okulu
TANTAVİ MAH.MANDIRA
CAD. Ş.AKİF SK. NO:2
ÜMRANİYE/İST.
FİZİK 2011041410 ENERJİ APARTMANI ONUR YILMAZCAN EMRE TAHA ÖZTÜRK ŞAZİMENT AYKAR

244 İSTANBUL BEYKOZ Fatınhoca İlköğretim Okulu
GÜMÜŞSUYU MAH.
SULTANİYE YOLU CAD.
NO:75
BİYOLOJİ 2011079713
TARIMDA SU YOSUNU ,GETİRDİ SU
TASARRUFU
NAGEHAN ADA
BETÜL YASEMIN
KESKİN
SİNAN MELİH
ASLANTAŞ

245 İSTANBUL BEYKOZ Fatınhoca İlköğretim Okulu
GÜMÜŞSUYU MAH.
SULTANİYE YOLU CAD.
NO:75
BİYOLOJİ 2011094803 BİR KAHVE DAHA ALIR MIYDINIZ? HÜSNİYE ERDOĞAN FEYZANUR ADA
SİNAN MELİH
ASLANTAŞ

246 İSTANBUL SULTANBEYLİ
Namık Kemal İlköğretim
Okulu
FATİH MAH.BURSA CD.AY
SK.NO:5
SULTANBEYLİ/İSTANBUL
MATEMATİK 2011048122 ÇEVREL ÇEMBER AYNASI ALIHAN ONĞULU HALİL BAŞOL

247 İSTANBUL ZEYTİNBURNU
Merkezefendi İlköğretim
Okulu
MERKEZEFENDİ MAH. SABRİ
ÜLKER CAD. NO:30
FİZİK 2011019087 AKILLI DİŞ FIRÇASI BURADA DAVUD GÜNAY
YUNUS EMRE
KÜÇÜKBAŞ
GAMZE DOĞRUYOL

248 İSTANBUL ÜMRANİYE Teletaş İlköğretim Okulu
ESENKENT MAH. KURTULUŞ
CAD. NO:6
MATEMATİK 2011016461 GİZEMLİ 24 VE ASAL SAYILAR ZEHRA SENA BEHRAM ÖZLEM AVCI

249 İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
Küçükçekmece İMKB
Yavuz Sultan Selim
İlköğretim Okulu
HALKALI ATAKENT MAH. 3
ETAP ATATÜRK CAD.NO 11
KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL
MATEMATİK 2011032314
ARDIŞIKLAR DOKUZ İLE
BARIŞIKLAR
YAĞMUR ÖZYALÇIN EMEL EMİRLER KOÇ

250 İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
Behiye – Selim Pars
İlköğretim Okulu
TEPEÜSTÜ CENNET
MAHALLESİ NAMIKKEMAL
CAD.(YENİ İTFAİYE BİNASI
KARŞISI) BİNA NO:31
KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL
FİZİK 2011084208 BEYGÜL SİSTEMİ BEYHAN BALABANLIOĞLU GÜLİN YEŞİLTEPE YUNUS ÖZKARA

251 İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
Behiye – Selim Pars
İlköğretim Okulu
TEPEÜSTÜ CENNET
MAHALLESİ NAMIKKEMAL
CAD.(YENİ İTFAİYE BİNASI
KARŞISI) BİNA NO:31
KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL
FİZİK 2011055279 DANIŞ MAN OĞUZHAN GENÇ ALEYNA NUR BAŞEY YUNUS ÖZKARA

252 İSTANBUL KADIKÖY
Gazi M.Kemal Paşa
İlköğretim Okulu
HALİTAĞA CAD. NO:41 FİZİK 2011004825 DENİZ ÖRÜMCEĞİ DINÇER KURBAN SERDAR EBRU BİRGÜL

253 İSTANBUL ÜSKÜDAR
Şemsipaşa İlköğretim
Okulu
Aziz Mahmut Hüdayi
Mah.Ressam Ali Rıza Sokak
No:4 Üsküdar/İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011040313 DAHA UZUN YILLARA HİPUSKUSLA
MUHAMMED BATIKAN
AKDAĞ
MERYEM ELVAN
ATAPEK

254 İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
ÖZEL KÜLTÜR 2000
İLKÖĞRETİM OKULU
ALKENT 2000 2. FAZ YANI
KARAAĞAÇ KÖYÜ YOLU
BÜYÜKÇEKMECE/İSTANBUL
FİZİK 2011019343 KIM KORKAR DEPREMDEN BERIL KONDAKCI DORUK KARAKOÇ RANA KARABULUT

255 İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
ÖZEL KÜLTÜR 2000
İLKÖĞRETİM OKULU
ALKENT 2000 2. FAZ YANI
KARAAĞAÇ KÖYÜ YOLU
BÜYÜKÇEKMECE/İSTANBUL
FİZİK 2011019336 ENERJI ELDESI CEMRE GÜNEY
AYŞEGÜL EYLÜL
AĞACIKLAR
RANA KARABULUT

256 İSTANBUL AVCILAR
ÖZEL AVCILAR FATİH
İLKÖĞRETİM OKULU
BAĞLARİÇİ CAD.AYDIN
SOK.NO:2 FİRUZKÖY
AVCILAR/İSTANBUL
FİZİK 2011029138
YAĞMUR SUYU İLE YAMAÇTAKİ
AĞAÇLARI KENDİLİĞİNDEN
SULUYORUM
MUSTAFA BİLCE EROL EKİCİ

257 İSTANBUL AVCILAR
ÖZEL AVCILAR FATİH
İLKÖĞRETİM OKULU
BAĞLARİÇİ CAD.AYDIN
SOK.NO:2 FİRUZKÖY
AVCILAR/İSTANBUL
FİZİK 2011029126 KAVŞAK KONTROL SİSTEMİM BAHADIR ÇUBUKCU ALP İNAL EROL EKİCİ

258 İSTANBUL AVCILAR
ÖZEL AVCILAR FATİH
İLKÖĞRETİM OKULU
BAĞLARİÇİ CAD.AYDIN
SOK.NO:2 FİRUZKÖY
AVCILAR/İSTANBUL
FİZİK 2011029121
TOPRAK KAYMASINI ÖNCEDEN
HİSSEDİYORUM UĞUR RAMAZAN BAYHAN BARIŞ BAYRAMOĞLU EROL EKİCİ

259 İSTANBUL EYÜP Kılıçaslan İlköğretim Okulu
KARADOLAP MAH.
G.O.PAŞA CAD. NO:98
ALİBEYKÖY EYÜP İSTANBUL
FİZİK 2011057473 MANYETRİK ORHAN AKARSU BESİR İBRAİMİ PINAR KARANCI

260 İSTANBUL FATİH
ÖZEL SULTAN FATİH
İLKÖĞRETİM OKULU
DERVİŞ ALİ MAH.DOLAPLI
BOSTAN SOK.NO:25 FATİH-
İSTANBUL
KİMYA 2011071274 FISTIKLI SUNTA BATUHAN KANTAR HASAN SEVİLMİŞ DİLEK İŞÇİ

261 İSTANBUL BEŞİKTAŞ
ULUS ÖZEL MUSEVİ
1.KARMA ANA VE
İLKÖĞRETİM OKULU
ULUS SEMTİ ORTAKÖY
ZİNCİRLİKUYU-BEŞİKTAŞ-
İSTANBUL
KİMYA 2011023653 SİHİRLİ ENERJİ KUTUSU RIFAT BİRMİZRAHİ ASLIHAN KULOĞLU

262 İSTANBUL BAYRAMPAŞA Nail Reşit İlköğretim Okulu
İSMETPAŞA MH.KAPLAN
SK.NO:2
FİZİK 2011047486 İÇECEĞIMIZ KOLAYACA BARDAKTA EMIRHAN GÖNÜLKIRMAZ ŞENNUR DENİZ DALDAL

63 İSTANBUL BEYKOZ
TED İSTANBUL KOLEJİ
VAKFI ÖZEL İLKÖĞRETİM
OKULU
ÇAVUŞBAŞI KÖYÜ SARP
MOLLA ÇİFTLİĞİ ACARKENT
KONAKLARI D- KAPISI GİRİŞİ
81686 BEYKOZ/İSTANBUL
MATEMATİK 2011009054 FARKLI PERSPEKTIFLER EYLÜL YAVUZ LEVENT YİĞİNER
AHMET EMRE
GÖZAYDIN

264 İSTANBUL BEYKOZ
TED İSTANBUL KOLEJİ
VAKFI ÖZEL İLKÖĞRETİM
OKULU
ÇAVUŞBAŞI KÖYÜ SARP
MOLLA ÇİFTLİĞİ ACARKENT
KONAKLARI D- KAPISI GİRİŞİ
81686 BEYKOZ/İSTANBUL
MATEMATİK 2011009049 UZADIKÇA DEĞIŞTI KEREM KARAKÖSE MAYA DAİ
AHMET EMRE
GÖZAYDIN

265 İSTANBUL KARTAL
Yıldız Iscımenler İlköğretim
Okulu
HÜRRİYET MH. UZMANLAR
CAD. İŞÇİMENLER SK. NO:26
34876 KARTAL/İSTANBUL
MATEMATİK 2011059166 ÜSLÜ SAYILARIN ÖZELLİKLERİ SEMA ŞAYİR BUSENUR TAŞDEMİR CEYDA TOSUN

266 İSTANBUL KARTAL
Yıldız Iscımenler İlköğretim
Okulu
HÜRRİYET MH. UZMANLAR
CAD. İŞÇİMENLER SK. NO:26
34876 KARTAL/İSTANBUL
MATEMATİK 2011059336 BÖLENLERİ BİL, TAM KAREYİ BUL KAAN AYHAN CEYDA TOSUN

267 İSTANBUL KARTAL
Yıldız Iscımenler İlköğretim
Okulu
HÜRRİYET MH. UZMANLAR
CAD. İŞÇİMENLER SK. NO:26
34876 KARTAL/İSTANBUL
MATEMATİK 2011037701 FİBONACCİLERİ DEVİRDİK RIDVAN YAVUZ EBUBEKİR SOYLU CEYDA TOSUN

268 İSTANBUL KARTAL
Yıldız Iscımenler İlköğretim
Okulu
HÜRRİYET MH. UZMANLAR
CAD. İŞÇİMENLER SK. NO:26
34876 KARTAL/İSTANBUL
MATEMATİK 2011037558
FİBONACCİ DİK ÜÇGEN
LABİRENTİNDE
METE ŞİMŞEK MURAT KASAP CEYDA TOSUN

269 İSTANBUL ÜMRANİYE
Nihat Sami Banarlı
İlköğretim Okulu
NİHAT SAMİ BANARLI İ.Ö.O.
ATAKENT MAH. TÜRKLER
CAD. EGE SOK. NO:18
FİZİK 2011093314 SEN SÖYLE,O YAPSIN GAMZE ÖZALTIN MEMET EROĞLU

270 İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA
Dumlupınar İlköğretim
Okulu
Yeni Mah.Cebeci Cad. No:18
KÜÇÜKKÖY-
GAZİOSMANPAŞA/İSTANBUL
FİZİK 2011024554
DOĞALGAZ KAÇAR SİSTEMİM
YAKALAR
JÜLİDE BEYZA SAATÇİ ARZU ERGİN BAYRAK

271 İSTANBUL ÇEKMEKÖY Çekmeköy İlköğretim Okulu
ÇEKMEKÖY
İ.Ö.O.MÜDÜRLÜĞÜ. MİMAR
SİNAN MAH. MİMAR SİNAN
CD. AKKON SİTESİ. EMİN
SOK NO:24 ÇEKMEKÖY-
İSTANBUL
FİZİK 2011051065 EMNIYET KULAKLIĞI EZGI ERTÜRK ÇAĞLA SU ASLAN TÜRKAN ALTUNCU

272 İSTANBUL BAĞCILAR
Füruzan Sadıkoğlu
İlköğretim Okulu
GÖZTEPE MAH. ORHANGAZİ
CAD. SELVİ SOKAK NO:1
FİZİK 2011030917 ÇALSIN ZİL GELSİN TASARRUF SÜMEYYE ATİK TÜLAY ASLAN ÜMİT UÇAR
273 İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA Preveze İlköğretim Okulu
BARBAROS HAYRETTİN
PAŞA MAH. 1072/2 SK. NO:1
MATEMATİK 2011086096 PASCALIN FARKEDEMEDİKLERİ BÜŞRA AKTAŞ TUFAN UMUT ERSAN

274 İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA Preveze İlköğretim Okulu
BARBAROS HAYRETTİN
PAŞA MAH. 1072/2 SK. NO:1
MATEMATİK 2011086048 ÜÇGENSELİM OLDU KARESEL SEFA BURAK TORUN ÖMER ÖZYILMAZ TUFAN UMUT ERSAN

275 İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA Preveze İlköğretim Okulu
BARBAROS HAYRETTİN
PAŞA MAH. 1072/2 SK. NO:1
MATEMATİK 2011086068
GİZLENMİŞ ÖRÜNTÜLERDE
SAKLANMIŞ SAYILAR
RECEP ASLANHAN TUFAN UMUT ERSAN

276 İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
Safaköy 100.Yıl İlköğretim
Okulu
İNÖNÜ MAH.MASLAKÇEŞME
CAD. NO:82 SEFAKÖY/İST
FİZİK 2011069388 İŞITME ENGELLILER IÇIN AKILLI EV HAZAL ÖCAL BÜŞRA CANKURT
MAHMUT TURAN
EKTİREN

277 İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
Safaköy 100.Yıl İlköğretim
Okulu
İNÖNÜ MAH.MASLAKÇEŞME
CAD. NO:82 SEFAKÖY/İST
FİZİK 2011069187 KARAYOLLARI TASARRUF SİSTEMİ SERTAN KAAN KIZILÖREN CEREN YILMAZ
MAHMUT TURAN
EKTİREN

278 İSTANBUL ÜMRANİYE
30 Ağustos İlköğretim
Okulu
SİTE MAH.3001 CAD. NO:3 MATEMATİK 2011047454
BESTE VE GÖKHANIN DÖRDÜZ
ASALLARI
BESTE ÜREN GÖKHAN KAYA ERDEM YILMAZ

279 İSTANBUL MALTEPE Orhangazi İlköğretim Okulu
CEVİZLİ MAH TOROS
CAD.TINAZTEPE SK NO:34
FİZİK 2011009606 ELEKTRONİK SINIF YOKLAMASI MERİÇ ÜLKÜDERNER HÜLYA KÖLECİ

280 İSTANBUL MALTEPE Orhangazi İlköğretim Okulu
CEVİZLİ MAH TOROS
CAD.TINAZTEPE SK NO:34
FİZİK 2011008319 DEPREM ANI UYARI PROJESİ YUSUF SEZER YAYLA HÜLYA KÖLECİ

281 İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA
ÖZEL GAZİOSMANPAŞA
ŞEFKAT İLKÖĞRETİM
OKULU
KARADENİZ MAH.CEBECİ
CAD. 1168/3 NO:32
GAZİOSMANPAŞA İSTANBUL
KİMYA 2011004301
HURDA KATALİTİK
KONVERTÖRLERDEN
PALADYUM,PLATİN VE RODYUM
METALLERİNİN GERİ KAZANIMI
İREM GÜMÜŞSOY SELMA ŞAHİN MENAR YILMAZ

282 İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA
ÖZEL GAZİOSMANPAŞA
ŞEFKAT İLKÖĞRETİM
OKULU
KARADENİZ MAH.CEBECİ
CAD. 1168/3 NO:32
GAZİOSMANPAŞA İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011005995
BACILLUS SUBTİLİS E KARŞI NAR
SUYU
GÜZİDE ELÇİN DURSUN FEYZANUR YAĞSIZ MENAR YILMAZ

283 İSTANBUL TUZLA
İhsan Hayriye Hürdoğan
İlköğretim Okulu
AYDINLI MAH.ATATÜRK
CAD.YANKI SOKAK NO:3
KİMYA 2011099512
MUTFAK KAPLARINA BİR DE
KÜFLENME AÇISINDAN BAKALIM SEVİL AY İLKNUR AYVALI

284 İSTANBUL TUZLA
İhsan Hayriye Hürdoğan
İlköğretim Okulu
AYDINLI MAH.ATATÜRK
CAD.YANKI SOKAK NO:3
BİYOLOJİ 2011100633
EVSEL KÖK SEBZE POSASININ
BİTKİ BÜYÜMESİNE ETKİSİ
SAMİ MUTLU İLKNUR AYVALI

285 İSTANBUL TUZLA
İhsan Hayriye Hürdoğan
İlköğretim Okulu
AYDINLI MAH.ATATÜRK
CAD.YANKI SOKAK NO:3
MATEMATİK 2011096345 DÖNDÜR ÇİZGİYİ BUL DİZİYİ KADİR HALİL GÖKÇE İLKNUR AYVALI

286 İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
ÖZEL BÜYÜKÇEKMECE
AKADEMİ İLKÖĞRETİM
OKULU
FATİH MAH. CENGİZ TOPEL
CAD. EVLİYA ÇELEBİ SOK.
NO:3
BÜYÜKÇEKMECE/İSTANBUL
FİZİK 2011100245 GÖRMÜYORUM ANLAT BANA MİNA BALDAN BUSE KURTLAR ŞEBNEM ÜÇLÜ

287 İSTANBUL ÜMRANİYE
Ahmet Yavuz İlköğretim
Okulu
KÂZIM KARABEKİR
MAH.ORDU CAD.NO:130
FİZİK 2011051558 PARMAKSIZLAR BATUHAN AKYOL RAMAZAN BAY FUNDA ÇELİK

288 İSTANBUL ÜMRANİYE
Ahmet Yavuz İlköğretim
Okulu
KÂZIM KARABEKİR
MAH.ORDU CAD.NO:130
FİZİK 2011047688 AFACAN KLOZET YAREN ÇEKER ŞENGÜL BAŞAR FUNDA ÇELİK

289 İSTANBUL ZEYTİNBURNU
TOKİ Seyit Nizam Şehit
Semih Balaban İlköğretim
Okulu
SEYİTNİZAM MH.
SEYİTNİZAM CAD. NO:63
FİZİK 2011039073
GÖRME ÖZÜRLÜLER IÇIN ECZA
DOLABI
CEREN EYLEM ERASLAN YASEMİN KÜÇÜKÇOLAK

290 İSTANBUL KADIKÖY
FMV ÖZEL ERENKÖY
IŞIK İLKÖĞRETİM OKULU
KOZYATAĞI MAH. BAĞBAŞI
SOK. NO:0017 BLOK
DAİRE:0001
KADIKÖY/İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011061755
BAKTERILERI ÇÖP KUTUSUNDA
İSTEMIYORUZ
FETHI CAN BAKKAL CAN TETIK MEHMET ERGÜL

291 İSTANBUL BEYOĞLU Sururi İlköğretim Okulu
SURURİ MAH.BAHRİYE CAD.
KERAMET SOK . NO:19
BEYOĞLU/İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011042536 DOĞAL KATKISIZ OYUN HAMURU FATMANUR KARABULUT ÖZLEM ÖGEYİK

292 İSTANBUL GÜNGÖREN Şehitler İlköğretim Okulu
GÜNEŞTEPE MAH.YAVUZ
SELİM CAD. UĞURLU SK.N:2
GÜNGÖREN
MATEMATİK 2011077896 25 İN KATLARINDA VARDIR BİR SIR. MEHMETCAN KIRBIYIK ZEYNEP ÖZBEK

293 İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
ÖZEL ÇAĞ FATİH
İLKÖĞRETİM OKULU
TURGUT ÖZAL BULVARI
NO:1 BEYKENT
BÜYÜKÇEKMECE-İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011079076
HEM TASARRUF EDELİM HEM DE
RADYASYONDAN KORUNALIM ALEYNA KARTAL İREM ÖZMERAL MELEK ÇİL

294 İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
ÖZEL ÇAĞ FATİH
İLKÖĞRETİM OKULU
TURGUT ÖZAL BULVARI
NO:1 BEYKENT
BÜYÜKÇEKMECE-İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011079355
TOHUM FİLİZLERİNİN
MİKROORGANİZMA ÜZERİNDEKİ
OLUMLU ETKİLERİNİN
İNCELENMESİ
KEREM UĞUR ŞAMIL PEKDEMIR MELEK ÇİL

295 İSTANBUL BAHÇELİEVLER
Ali Haydar Günver
İlköğretim Okulu
SOĞANLI MAH. MUSTAFA
KEMAL PAŞA CAD. SERAY
SOKAK NO:6
FİZİK 2011053753 YÜNMETRE İREM DOĞANOĞLU
SABİRE CEYDA
ÇAKMAK
MURAT KALKAN

296 İSTANBUL KAĞITHANE Hasbahçe İlköğretim Okulu
Gürsel Mahallesi Nişane
Caddesi
FİZİK 2011098413
HAREKETLİ LİFİMİZ, SIRTIMIZ
TERTEMİZ
AFRANUR YETER ALİ KAAN SADIÇ SELMA SEVİNÇ

297 İSTANBUL KAĞITHANE Hasbahçe İlköğretim Okulu
Gürsel Mahallesi Nişane
Caddesi
FİZİK 2011098410 BEN TATİLDE, AKLIM EVDE ALEYNA CEREN CAN UTKU ÖĞÜR SELMA SEVİNÇ

298 İSTANBUL KAĞITHANE Hasbahçe İlköğretim Okulu
Gürsel Mahallesi Nişane
Caddesi
FİZİK 2011096732
İSTER BARDAK İSTER SÜRAHİ,
TAŞIRMADAN DOLDUR HAYDİ
ALI TARIK TOĞUŞLU HAMZA RESUL ERKAN SELMA SEVİNÇ

299 İSTANBUL ZEYTİNBURNU
Abdülhak Hamit İlköğretim
Okulu
SÜMER MAHALLESİ. 65/3
SOK. NO:1 Z.BURNU/İST
FİZİK 2011043402 DEPREM SİMÜLATÖRÜ UMUT NURİ UĞUR OĞULCAN ÇINAK ERGÜN TAŞ

300 İSTANBUL ZEYTİNBURNU
Abdülhak Hamit İlköğretim
Okulu
SÜMER MAHALLESİ. 65/3
SOK. NO:1 Z.BURNU/İST
MATEMATİK 2011037467 ÇARPMADA NSA YÖNTEMİ NUR SENA ALİAĞAOĞLU ERGÜN TAŞ

301 İSTANBUL BAKIRKÖY
MEV KOLEJİ ÖZEL
BASINKÖY İLKÖĞRETİM
OKULU
FLORYA ŞELİKKÖY
MAH.VALİKONAĞI CAD. NO:8
BAKIRKÖY-İSTANBUL
MATEMATİK 2011035895 ŞAŞIRTAN KUVVET HASAN ÜNLÜKAHRAMAN
CANAN
ÜNLÜKAHRAMAN
SELİN YORULMAZ

302 İSTANBUL EYÜP
Profesor Kaya Gursel
İlköğretim Okulu
KARADOLAP MAH.ABU
HAYAT CAD.NO:1
ALİBEYKÖY/EYÜP/İSTANBUL
MATEMATİK 2011041777 2NİN KUVVETLERİNİN ASAL SIRLARI EVİNDAR MERTER BERFİN POLAT SEDA AKSU

303 İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA Dobruca İlköğretim Okulu
BAĞLARBAŞI MAHALLESİ
SİPAHİLER CADDESİ NO 29
MATEMATİK 2011090156
MATEMATIKSEL OLASILIKLAR VE
SEZGILER ARASINDAKI ÇELIŞKI
ZEYNEP KUŞÇU RAHİME ŞEN

304 İSTANBUL EYÜP
Mustafa Kemal İlköğretim
Okulu
KARADOLAP MAH.VEYSEL
KARANİ CAD.GÜNEY
SOK.NO:1 ALİBEYKÖY-EYÜP
MATEMATİK 2011037919
TEĞET ÇEMBERLERİN SİNÜSLE
ARKADAŞLIĞI
GİZEM ATİLA DİLAN GÜÇLÜ YASEMİN ERMAN

305 İSTANBUL EYÜP
Mustafa Kemal İlköğretim
Okulu
KARADOLAP MAH.VEYSEL
KARANİ CAD.GÜNEY
SOK.NO:1 ALİBEYKÖY-EYÜP
MATEMATİK 2011037706
GENEL KURAL YAZMAK HİÇ BU
KADAR KOLAY OLMAMIŞTI
HELİN ARSLAN EDA FIRAT YASEMİN ERMAN

306 İSTANBUL ÜSKÜDAR
Rauf Orbay İlköğretim
Okulu
CUMHURİYET MAH.
KARLIDERE CAD. ADEM
YAVUZ SOKAK 25/2
ÜSKÜDAR
FİZİK 2011038695 PARFÜMAT SENCER YAZICI YASEMİN ÖZKAN BOLU

307 İSTANBUL AVCILAR
ÖZEL EĞİTİM VE YAŞAM
MERKEZİ OKYANUS
İLKÖĞRETİM OKULU
CİHANGİR MAH.
MEŞRUTİYET CAD. TUNA
SOKAK NO:1
AVCILAR/İSTANBUL
MATEMATİK 2011048520 KALAN ALAN FORMÜLÜM SÜLEYMAN ERKUŞ SELİN DOĞAN

308 İSTANBUL ZEYTİNBURNU
Abdülhak Hamit İlköğretim
Okulu
SÜMER MAHALLESİ. 65/3
SOK. NO:1 Z.BURNU/İST
MATEMATİK 2011056974 KARE VE ÇEMBERİN DANSI
RAMAZAN BIRHAN
USTAOĞLU
NURDOĞAN TAŞAY

309 İSTANBUL ÜMRANİYE
30 Ağustos İlköğretim
Okulu
SİTE MAH.3001 CAD. NO:3 MATEMATİK 2011039231
TAM KARELERİN VE
KAREKÖKLERİN DANSI
CEM ŞAHİN SUHAT AKBULAK
NURYOLDAŞ GÜR
YILDIZ

310 İSTANBUL SARIYER
ÖZEL DARUŞŞAFAKA
İLKÖĞRETİM OKULU
BÜYÜKDERE CAD.
DERBENT MEVKİİ
SARIYER/İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011055249
BENJAMİN BİTKİSİNİ ISIRGAN OTU
ÖZÜTÜ İLE ULTRAVİYOLE IŞINLARA
KARŞI BİTKİSEL DİRENÇ
KAZANDIRALIM
ŞAN EDOSA GÜRSOY MANTAS

311 İSTANBUL ÇEKMEKÖY
Taşdelen 125. Yıl İlköğretim
Okulu
TAŞDELEN AYDINLAR
MAH.ADNAN KAHVECİ
CAD.GÜLÇİN SK.NO:1
TAŞDELEN-ÇEKMEKÖY-
İSTANBUL
KİMYA 2011039521 DOĞADAN GELEN BOYA MUHTEREM PEKDEMİR SEMİHA ARICI

312 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
Baki Gündüz İlköğretim
Okulu
GÜRPINAR BELDESİ
DEREAĞZI MAH.HASAN
TAHSİN CAD.FARUK SOKAK
BEYLİKDÜZÜ
KİMYA 2011079800 ORGANIK YUMURTAM DIHAN AYNUR GÖRKEM ÇETİN

313 İSTANBUL AVCILAR
ÖZEL EĞİTİM VE YAŞAM
MERKEZİ OKYANUS
İLKÖĞRETİM OKULU
CİHANGİR MAH.
MEŞRUTİYET CAD. TUNA
SOKAK NO:1
AVCILAR/İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011088725 FERROSENTEZ ELİFNAZ KORKMAZ
KEBİRE ÖZGE
AKDEMİR
ZEYNEP AKKOYUN

314 İSTANBUL SANCAKTEPE
Sarıgazi Ahmet Keleşoğlu
İlköğretim Okulu
MECLİS MAH.CEMAL
GÜRSEL CAD. A.TANER
KIŞLALI SK.:4
SANCAKTEPE/İSTANBUL
MATEMATİK 2011024294
DÖRT BASAMAKLILAR ARASINDAKİ
GİZEM SELEN BULUT
ZÜBEYDE KÖSE
ZEYTUN

315 İSTANBUL ÜSKÜDAR
ÖZEL ASFA HALİL
NECATİ İLKÖĞRETİM
OKULU
ÇEŞME SOK.BARBOROS
MAH.NO:25 ÜSKÜDAR-
İSTANBUL
FİZİK 2011054139
AYNALARIN AYDINLATMA VE
ISITMADAKİ GÜCÜ
BUĞRA ARI İSMAİL EVCİM

316 İSTANBUL SULTANBEYLİ
Mehmet Akif Ersoy
İlköğretim Okulu
ABDURRAHMAN GAZİ MAH.
VATAN CAD. NO:43
MATEMATİK 2011032934 ASAL ÜÇGENİM ÜLKÜ HANÇER
AHMET ŞAHİN
KARADAYI

317 İSTANBUL ÇEKMEKÖY
İSTANBUL ERKEK
LİSELİLER EĞİTİM VAKFI
ÖZEL 125.YIL İ.O.
NİŞANTEPE MAH. İNCİR SK.
NO:45 ÇEKMEKÖY-
İSTANBUL
FİZİK 2011071012
ELEKTROMANYETİK DALGA
KARŞITI UYKU KUTULARI
ALİCAN MİLANİ ALİ EREN ŞEKER
GAMZE BALTAY
ŞAHİNER

318 İSTANBUL ÜMRANİYE
ÖZEL SEVGİ ÇİÇEĞİ
ANAFEN İLKÖĞRETİM
OKULU
FATİH SULTAN MEHMET
MAHALLESİ YEŞİLVADİ
SOKAĞI NO:4 ÜMRANİYE
İSTANBUL
FİZİK 2011093330
KÜRESEL PANEL İLE ELEKTRİK
ÜRETİMİ
ELİF ERDEM MUSA YAMAN

319 İSTANBUL ÜMRANİYE
ÖZEL SEVGİ ÇİÇEĞİ
ANAFEN İLKÖĞRETİM
OKULU
FATİH SULTAN MEHMET
MAHALLESİ YEŞİLVADİ
SOKAĞI NO:4 ÜMRANİYE
İSTANBUL
FİZİK 2011071092 BASİT MAKİNELERİN KARDEŞLİĞİ SUDE MERAL ELGÜN MUSA YAMAN

320 İSTANBUL ÜMRANİYE
ÖZEL SEVGİ ÇİÇEĞİ
ANAFEN İLKÖĞRETİM
OKULU
FATİH SULTAN MEHMET
MAHALLESİ YEŞİLVADİ
SOKAĞI NO:4 ÜMRANİYE
İSTANBUL
FİZİK 2011071112 PRATİK ÖLÇÜ ALETİ MERVE İÇİN MİNA SULTAN SEVİL MUSA YAMAN

321 İSTANBUL ÜMRANİYE
TOKİ Esenkent İlköğretim
Okulu
Esenkent Mahallesi Çetin
Emeç Caddesi No:27
Ümraniye
MATEMATİK 2011051802 1 MİL KAÇ KİLOMETRE? ABDULBAKI ÇETİNTAŞ FUNDA AŞNAZ

322 İSTANBUL PENDİK Atatürk İlköğretim Okulu
SAPANBAGLAR MH.
MİTHATPAŞA CAD.
ÜSTTEPE SK. NO:14 PENDİK
BİYOLOJİ 2011063438 SÜZGEÇLİ ÇÖP KONTEYNERI SELİN GANİ ERKAN DEPE

323 İSTANBUL PENDİK Atatürk İlköğretim Okulu
SAPANBAGLAR MH.
MİTHATPAŞA CAD.
ÜSTTEPE SK. NO:14 PENDİK
FİZİK 2011022022
VİRAJLAR İŞİLDASIN KAZALAR
OLMASIN
NİLSU MUYİR BERNA GÜRKAN ERKAN DEPE

324 İSTANBUL BAHÇELİEVLER
Halit Ziya Uşaklıgil
İlköğretim Okulu
ZAFER MAH.HALİT ZİYA
UŞAKLIGİL CAD. NO: 25
YENİBOSNA
BAHÇELİEVLER/İSTANBUL
MATEMATİK 2011048994 ARAZİ ALANI DEĞİŞİMİ TUĞÇE YILMAZ HÜSEYİN SARI

325 İSTANBUL BAHÇELİEVLER
Halit Ziya Uşaklıgil
İlköğretim Okulu
ZAFER MAH.HALİT ZİYA
UŞAKLIGİL CAD. NO: 25
YENİBOSNA
BAHÇELİEVLER/İSTANBUL
MATEMATİK 2011047772 ÜLKÜ-HARUN BAĞINTISI ÜLKÜ SERENAY KURT HARUN KAPLAN HÜSEYİN SARI

326 İSTANBUL BAYRAMPAŞA Oğuzhan İlköğretim Okulu Kartaltepe Mh.Kültür Sk.No:4 MATEMATİK 2011069557 PERMÜTASYON VE SAYILAR SELDA HENDEN MUSTAFA AKCAN

327 İSTANBUL BAHÇELİEVLER
ÖZEL AREL İLKÖĞRETİM
OKULU
GÜNEŞLİ YOLU RADAR
KARŞISI ATATÜRK
CAD.YENİBOSNA-
BAHÇELİEVLER/İST.
BİYOLOJİ 2011086157
OZONLU SUYUN HÜCRE
BÖLÜNMESINE ETKISI
ELİF YAZICI ILGIM İPEK POSTOĞLU NALAN GÜNGÜDER

328 İSTANBUL ÜMRANİYE
Kazım Karabekir İlköğretim
Okulu
DUMLUPINAR MAH.
DEMİRCİLER CD. NO:2
ÜMRANİYE / İST.
FİZİK 2011096704 KÜFLENMEYİ SEVMEYEN DOLAP MELİSA ŞENOL SİBEL EKELİK

329 İSTANBUL BAHÇELİEVLER
ÖZEL GÖKKUŞAĞI
İLKÖĞRETİM OKULU
HAZNEDART, ESKİ LONDRA
ASFALTI NO:15
BAHÇELİEVLER/İSTANBUL
MATEMATİK 2011076599 KAÇI PALİNDROMİK KORAY HÖKELEKLİ
AHMET HÜSREV
KARABACAK

330 İSTANBUL SİLİVRİ
Nurullah Baldöktü
İlköğretim Okulu
YENİ MAHALLE HARMANLİK
MEVKİİ KORU CAD. GONCA
SOK.SİLİVRİ
KİMYA 2011036092 HİBRİT DOĞAL GAZ BACA ÇAĞRI SELVİLİ EMEL AVCI

331 İSTANBUL MALTEPE Atatürk İlköğretim Okulu
TRAFO CAD.SERİN SOK.
BAŞIBÜYÜK MAH.
FİZİK 2011080871 MİNİ SOĞUTUCU YAPIMI KADİR KURT HÜLYA OSKAY

332 İSTANBUL PENDİK
Fethi Gemuhluoğlu
İlköğretim Okulu
VELİBABA MAH. DOLAYOBA
KİPTAŞ KONUTLARI İÇİ
MATEMATİK 2011093494 CEBİRSELLER ÜÇGENİ ZEYNEP GÜRLER SELÇUK TÜTAK

333 İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTEK ÖZEL ATANUR
OĞUZ İLKÖĞRETİM
OKULU
MECİDİYE
MAH.ŞAKİRKESEBİR SOK.
NO:28 BALMUMCU-
BEŞİKTAŞ İSTANBUL
FİZİK 2011086126
KAPIDAKİ MİKROPLAR SİZDEN
KORKMUYORUM….
DOĞA ERDOĞMUŞ TUĞÇE ER SİBEL YEĞENOĞLU

334 İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTEK ÖZEL ATANUR
OĞUZ İLKÖĞRETİM
OKULU
MECİDİYE
MAH.ŞAKİRKESEBİR SOK.
NO:28 BALMUMCU-
BEŞİKTAŞ İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011086064
KUDRET NARI
MİKROORGANİZMALAR ÜZERİNDE
NE KADAR ETKİLİ?
ÇİSENUR GEYİK OĞUZHAN ERTAŞ SİBEL YEĞENOĞLU

335 İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTEK ÖZEL ATANUR
OĞUZ İLKÖĞRETİM
OKULU
MECİDİYE
MAH.ŞAKİRKESEBİR SOK.
NO:28 BALMUMCU-
BEŞİKTAŞ İSTANBUL
FİZİK 2011070796
KABLOM KIRILMASIN ÇANTAM
DAĞILMASIN, SAĞLIKLI YAŞAM
BANA KALSIN
BATUHAN BİRBEN ECE ÖZTÜRK SİBEL YEĞENOĞLU

336 İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTEK ÖZEL ATANUR
OĞUZ İLKÖĞRETİM
OKULU
MECİDİYE
MAH.ŞAKİRKESEBİR SOK.
NO:28 BALMUMCU-
BEŞİKTAŞ İSTANBUL
FİZİK 2011080361
ÇEKIL ÖNÜNDEN, TASARRUF ET
ENERJIDEN
OZAN ERGÜN SİBEL YEĞENOĞLU

337 İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTEK ÖZEL ATANUR
OĞUZ İLKÖĞRETİM
OKULU
MECİDİYE
MAH.ŞAKİRKESEBİR SOK.
NO:28 BALMUMCU-
BEŞİKTAŞ İSTANBUL
FİZİK 2011058662 SEN ÇAL BEN DÖNDÜRÜRÜM ÖZGÜR KARAKAYA ALPER BAYSAN SİBEL YEĞENOĞLU

338 İSTANBUL BAĞCILAR
ÖZEL CİHANGİR
İLKÖĞRETİM OKULU
EVREN MAH.GÜLBAHAR
SOK.METRO GROSMARKET
YANI GÜNEŞLİ İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011084702 SINIRSIZ YAKIT AYŞE PINAR DİNÇER SİMAY BOZLAK SERKAN AYTAÇ

339 İSTANBUL BAĞCILAR
ÖZEL CİHANGİR
İLKÖĞRETİM OKULU
EVREN MAH.GÜLBAHAR
SOK.METRO GROSMARKET
YANI GÜNEŞLİ İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011084546 GELECEĞİ KURTARAN ALGLER MELİS YILMAZ ELİF TEKCEYLAN SERKAN AYTAÇ

340 İSTANBUL BAĞCILAR
ÖZEL CİHANGİR
İLKÖĞRETİM OKULU
EVREN MAH.GÜLBAHAR
SOK.METRO GROSMARKET
YANI GÜNEŞLİ İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011084644
KIRMIZI IŞIĞIN FİBROBLAST
HÜCRELER ÜZERİNDEKİ ETKİSİ
SELEN KARACA ESRA BARIŞ SERKAN AYTAÇ

341 İSTANBUL SULTANBEYLİ
Hasanpaşa İlköğretim
Okulu
HASANPAŞA MH. PETROL
YOLU CD. VECİZ SK. NO:2
34920 SULTANBEYLİ
MATEMATİK 2011087541 ALTIN ORANLI OKUL TASARIMI DERYA SAYAN AYŞE KAMBUR EMRE AĞAOĞLU

342 İSTANBUL SULTANGAZİ
İSTEK ÖZEL KAŞGARLI
MAHMUT İLKÖĞRETİM
OKULU
50.YIL MAH.ESKİ EDİRNE
ASFALTI NO:510
SULTANGAZİ/İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011014765 CAM ŞIŞE MI PLASTIK ŞIŞE MI YAĞMUR TUNÇLUDEMIR ARDA YILMAZ ÖZDER NİHAL ŞEN

343 İSTANBUL SULTANGAZİ
İSTEK ÖZEL KAŞGARLI
MAHMUT İLKÖĞRETİM
OKULU
50.YIL MAH.ESKİ EDİRNE
ASFALTI NO:510
SULTANGAZİ/İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011015814
BAHARATLARIN ANTIBAKTERIYEL
ÖZELLIKLERININ ARAŞTIRILMASI
DILAN TURNA NİHAL ŞEN

344 İSTANBUL SULTANGAZİ
İSTEK ÖZEL KAŞGARLI
MAHMUT İLKÖĞRETİM
OKULU
50.YIL MAH.ESKİ EDİRNE
ASFALTI NO:510
SULTANGAZİ/İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011015841
BITKILERIN ÇIMLENMESINE
VITAMINLERIN ETKISI
BEYZA VATANSEVER SINEM YENIBAYRAK NİHAL ŞEN

345 İSTANBUL ESENYURT Tevfikbey İlköğretim Okulu
SAADETDERE MAH.
TONGUÇBABA CAD.NO:19
34513
MATEMATİK 2011058831 KAREKÖK ALMA YÖNTEMI PELVIN TİLKİ
DURDU BEYZA
BAŞGÜDEN
CUMA ABAK

346 İSTANBUL MALTEPE
Binbaşı Necati Bey
İlköğretim Okulu
CEVİZLİ MAH. KIBRIS SOK.
NO:7 MALTEPE/İSTANBUL
FİZİK 2011006350 BENİM SİNYAL CİHAZIM ÖMER FARUK KARAASLAN TÜLAY KİBAR

347 İSTANBUL FATİH
ÖZEL SULTAN FATİH
İLKÖĞRETİM OKULU
DERVİŞ ALİ MAH.DOLAPLI
BOSTAN SOK.NO:25 FATİH-
İSTANBUL
MATEMATİK 2011006327 GÖRÜR GÖRMEZ ÇARPILDILAR İREM ÖZÇİLİNGİR ZELİHA YILDIRIM

348 İSTANBUL ESENLER
Engin Can Güre İlköğretim
Okulu
FEVZİ ÇAKMAK
MH.FERHATPAŞA
CADDESİ.NO:4
ESENLER/İSTANBUL
MATEMATİK 2011073897 3 İLE BİTEN SAYILARIN KARELERİ MUSTAFA GÜMÜŞ
SULTAN KARACA
GÜRBÜZ

349 İSTANBUL ESENYURT
ÖZEL ESENKENT
OKYANUS İLKÖĞRETİM
OKULU
TALATPAŞA CAD.
YEŞİLIRMAK SOK.
BAHÇEŞEHİR PAZARTÜRK
KARŞISI NO:2 ESENKENT-
ESENYURT/İSTANBUL
MATEMATİK 2011086901 BEREKETLİ SAYILAR TAÇMİN SARI AYBÜKE TÜRKOĞLU İLKNUR DİNÇSEVEN

350 İSTANBUL SİLİVRİ
Piri Mehmet Paşa
İlköğretim Okulu
ALİBEY MAH.AKÇEŞME
SOKAK NO:2
MATEMATİK 2011080785
ÇİZ KOCH KAR TANESİ ADIMLARINI
HESAPLA HER BİRİNİN ÇEVRE
UZUNLUĞUNU
ATABERK ÖZGÜR CEYHUN KARAKAŞ

351 İSTANBUL BAYRAMPAŞA
Ahmet Haşim İlköğretim
Okulu
Yenidoğan Mah. Atişalani
Cad.Mine Sk No:41
Bayrampaşa/İstanbul
MATEMATİK 2011029061 ASAL SAYI TESPITI ÖMER HÜSEYIN PAFTALI EMRAH KILIÇ

352 İSTANBUL ÜMRANİYE
Yamanevler İlköğretim
Okulu
YAMANEVLER M. ALEMDAĞ
CAD. AYFER SOK. NO:15
MATEMATİK 2011095659
SIRA SIRA DİZİLER GENEL TERİMİNİ
BEKLER
BEKIR FERHAT YILMAZ MELIH KORKMAZ
HASAN BASRİ
ÖZÜDOĞRU

353 İSTANBUL ÜMRANİYE
Yamanevler İlköğretim
Okulu
YAMANEVLER M. ALEMDAĞ
CAD. AYFER SOK. NO:15
MATEMATİK 2011096004
HERON ÜÇGENLERİ PİSAGORA
MAHKUM MU?
YAMAÇ BAL YÜSRA ÇIĞCI
HASAN BASRİ
ÖZÜDOĞRU

354 İSTANBUL BAHÇELİEVLER Kocasinan İlköğretim Okulu
KOCASİNAN MERKEZ
MAH.MAHMUTBEY YOLU
NO:238 34192
BAHÇELİEVLER-İSTANBUL
FİZİK 2011042564 FERMUARDA ANAHTAR DİLEK USTA HAYRETTİN SUBAŞI

355 İSTANBUL KADIKÖY
Dr.Sait Darga İlköğretim
Okulu
GÖMEÇ ARALIĞI SOK. NO:2-
1 ACIBADEM FİZİK 2011100729 ATMIYORUM YALITIYORUM ÖZGE YALÇIN MEHMET BORA AŞUT NEBAHAT AŞKAN

356 İSTANBUL KADIKÖY
Dr.Sait Darga İlköğretim
Okulu
GÖMEÇ ARALIĞI SOK. NO:2-
1 ACIBADEM FİZİK 2011096088 HAYAT KURTARAN AKILLI KAPIMIZ HILAL ISLAM GAMZE ARPA NEBAHAT AŞKAN

357 İSTANBUL ESENYURT
ÖZEL BEYLİKDÜZÜ
OKYANUS İLKÖĞRETİM
OKULU
BEYKOP 1. BÖLGE
10.CADDE NO:1
ESENYURT/İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011098904 KARPUZ SUYU PASI YUTTU BERFU AYDIN MELİSSA EROL SELİM AKAN

358 İSTANBUL ÜMRANİYE
ÖZEL SEVGİ ÇİÇEĞİ
ANAFEN İLKÖĞRETİM
OKULU
FATİH SULTAN MEHMET
MAHALLESİ YEŞİLVADİ
SOKAĞI NO:4 ÜMRANİYE
İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011018087
KAHVE TELVESININ FASULYE
BITKISININ BÜYÜMESI ÜZERINDEKI
ETKISI
BETÜL DOĞAN ELİF AYLUÇTARHAN

359 İSTANBUL ÜMRANİYE
ÖZEL SEVGİ ÇİÇEĞİ
ANAFEN İLKÖĞRETİM
OKULU
FATİH SULTAN MEHMET
MAHALLESİ YEŞİLVADİ
SOKAĞI NO:4 ÜMRANİYE
İSTANBUL
FİZİK 2011021876
DERT ETME SORU SAYISINI/SAYSIN
SENIN YERINE SORU SAYACI
MUSTAFA SARAÇ
TAHA MERT
OKUROĞLU
ELİF AYLUÇTARHAN

360 İSTANBUL SİLİVRİ
Yavuz Selim İlköğretim
Okulu
SELİMPAŞA MAHALLESİ MATEMATİK 2011085848
SAYI ÖRÜNTÜLERININ KURALINA
PRATIK BIR ÇÖZÜM HÜSEYIN CIHAN SARIBOĞA GÜVEN AÇIKGÖZ GÖKAY DARAS

361 İSTANBUL SARIYER
ÖZEL BOĞAZHİSAR
İLKÖĞRETİM OKULU
MADEN MAH.TEPE ÜSTÜ
RÜZGARLI SOK.NO:4 D:63
SARIYER/İSTANBUL
FİZİK 2011039659 SUNERJİ AHMET FARUK ATAY
MUHAMMED ALİ
TUZANE
FERRUH GÜLTEPE

362 İSTANBUL ZEYTİNBURNU
ÖZEL TOPKAPI FETİH
İLKÖĞRETİM OKULU
MALTEPE MAH. EDİRNE
ÇIRPICI YOLU NO:3
ZEYTİNBURNU – İSTANBUL
MATEMATİK 2011014061
ÜÇGENIN ALANI VE KENAR
BAĞINTILARI
AHMET AKÇA YURDANUR ESKİCİ

363 İSTANBUL KADIKÖY
Osmangazi İlköğretim
Okulu
RASİMPAŞA MAH. RIHTIM
CAD. İSKELE SOK..NO:40
KADIKÖY
FİZİK 2011067134
ANNEM AĞZIMI YAKMAZ,MİKROP
BULAŞTIRMAZ
SELIN KOYUN SIBEL MÜNÜKLÜ FİLİZ BAL

364 İSTANBUL ESENYURT Yenikent İlköğretim Okulu
YENİKENT MAH.ATATÜRK
CD. 662.SOKAK NO:72
KİMYA 2011065451 ÇADIR YANGINLARI CAN ALMASIN NİLAY ÇEŞMECİ SUDENUR ŞENER DÖNE TOPRAK

365 İSTANBUL BEŞİKTAŞ
ÖZEL MEF İLKÖĞRETİM
OKULU
ORTAKÖY MAH. DEREBOYU
CAD. DEREİÇİ
SOK.BEŞİKTAŞ-İSTANBUL
KİMYA 2011093768
KIZARTMANI AZ YAĞLI YE, YAĞINI
DEFALARCA KULLAN ÜSTELIK
BOZUNMADAN.
PIRIL OKAY LAL OKAY UĞUR EREKTİ

366 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ İhlas İlköğretim Okulu
İHLAS MARMARA EVLERİ
1.KISIM YAKUPLU
BEYLİKDÜZÜ
FİZİK 2011006992 ŞAKDÖNER AHMET FARUK ÖZER SAFİYE TANSU

367 İSTANBUL ÜMRANİYE
Aşağı Dudullu İlköğretim
Okulu
PARSELLER MAH.
KARADENİZ CAD. NO:106
ÜMRANİYE İSTANBUL
FİZİK 2011034582 KENDINI AYDINLATAN ŞEHIR NUR YILMAZ SEMANUR YÜKSEL ZEHRA ÖZLEM MALCI

368 İSTANBUL ÜMRANİYE
Aşağı Dudullu İlköğretim
Okulu
PARSELLER MAH.
KARADENİZ CAD. NO:106
ÜMRANİYE İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011018837 ASIT YAĞIYOR BÜŞRA SARIDAĞ ŞULE EZIK ZEHRA ÖZLEM MALCI

369 İSTANBUL KADIKÖY
İSTEK ÖZEL BARIŞ
İLKÖĞRETİM OKULU
BAĞDAT CAD.NO:246
ÇİFTEHAVUZLAR-GÖZTEPE
KADIKÖY-İSTANBUL
FİZİK 2011088204
TÜMSEK AYNA VE KAMERA YAN
YANA
NIMET CEREN BODUR GÖKÇE GÖKGÖZ

370 İSTANBUL MALTEPE
ÖZEL MARMARA
İLKÖĞRETİM OKULU
BÜYÜKBAKKALKÖY MEVKİİ
4 PAFTA 352 PARSEL, 5
PAFTA
429,430,431,432,433,434
PARSEL MALTEPE/İ
FİZİK 2011029745 MEYVE TOPLAYALIM BERKAY GÜNEŞ KEREM PENIÇ TUĞÇE ÖZKARDEŞLER

371 İSTANBUL EYÜP
Halit Derviş İbrahim
İlköğretim Okulu
İslambey Mah.Hazreti Halit
Bulvarı Bloklar İçi No:16 Eyüp/
İstanbul
BİYOLOJİ 2011058581 POMPALIÇ BATUHAN KURT
HALIT ENSAR
BÖLÜKBAŞI
PINAR TOMBAK

372 İSTANBUL ÜMRANİYE
ÖZEL ÜMRANİYE
GÖKKUŞAĞI
İLKÖĞRETİM OKULU
İNKILAP MAH. ALEMDAĞ
CAD. ÜNTEL SOK. NO:30
SİTE YOLU ÜMRANİYE-
İSTANBUL
FİZİK 2011014551 TEKNOCAK FATMA ZEHRA ARSLAN AYŞENUR GÖKÇE SERDAR ÖZAY

373 İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE Gokturk İlköğretim O.
Halkalı -İstasyon
Mah.Yenidoğan Mevki.Cami
Sok No:1
FİZİK 2011065376 TESLA ETKISI TAMER CIVELEK BATUHAN ÖZNALÇIN ABDULLAH DEMİR

374 İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE Gokturk İlköğretim O.
Halkalı -İstasyon
Mah.Yenidoğan Mevki.Cami
Sok No:1
FİZİK 2011037061 ALÜVYON DIFÜZYONU NIDANUR KARAKÖZ CANAN GÖLPINAR ABDULLAH DEMİR

375 İSTANBUL SARIYER
ÖZEL MÜRÜVVET EVYAP
İLKÖĞRETİM OKULU
YUNUS EMRE CADDESİ
BAĞLAR SOKAK NO:8
SARIYER/İSTANBUL
FİZİK 2011088852
GÜNEŞ ENERJILI GECE LAMBASI
VE ÇOK AMAÇLI SOLAR SISTEM SERRA KOÇALİ CANSU FİDAN MUSTAFA CÜRE

376 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
Beylikdüzü İMKB İlköğretim
Okulu
BARIŞ MAH. ZAFER
CAD.NO.25
FİZİK 2011086893 KAZA HABERLEŞME SİSTEMİ EMRE ÇİMEN BÜŞRA KARABAŞ

377 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
Beylikdüzü İMKB İlköğretim
Okulu
BARIŞ MAH. ZAFER
CAD.NO.25
KİMYA 2011000447
YEŞİLLE GELEN RAHATLIK, SİNEK
KAÇIRAN FESLEĞEN
BETÜLÜ ZEHRA TERZİOĞLU BÜŞRA KARABAŞ

378 İSTANBUL ZEYTİNBURNU
ÖZEL TOPKAPI FETİH
İLKÖĞRETİM OKULU
MALTEPE MAH. EDİRNE
ÇIRPICI YOLU NO:3
ZEYTİNBURNU – İSTANBUL
MATEMATİK 2011018259 ÇOAK
SENA NERMİN
KÜÇÜKÇOLAK
FATMA ÖZDEMİR

379 İSTANBUL ZEYTİNBURNU
ÖZEL TOPKAPI FETİH
İLKÖĞRETİM OKULU
MALTEPE MAH. EDİRNE
ÇIRPICI YOLU NO:3
ZEYTİNBURNU – İSTANBUL
MATEMATİK 2011016364 ASALDA FORMÜL BERKE ÖZTEMEL FATMA ÖZDEMİR

380 İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
Dr. Hulusi Behcet
İlköğretim O.
İNÖNÜ MAH. CİHAN CAD.
No:40 SEFAKÖY
FİZİK 2011037892 ÇEK – BAS ÖZNUR ARSLAN ALİ HAYDAR SALMAN MEHMET ALİ BAKIR

381 İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
Dr. Hulusi Behcet
İlköğretim O.
İNÖNÜ MAH. CİHAN CAD.
No:40 SEFAKÖY
FİZİK 2011033977 ENGEL(SİZ) SİNİZ FATİH COŞKUN TARIK BALCI MEHMET ALİ BAKIR

382 İSTANBUL BAHÇELİEVLER
ÖZEL BAHÇELİEVLER
İHLAS İLKÖĞRETİM
OKULU
YENİBOSNA FATİH CAD. NO:
1 BAHÇELİEVLER-İSTANBUL
MATEMATİK 2011070947 KÖŞEGENDEN KENARA KARE BAHRİ BARIŞ AYDIN HÜSNİYE GÜNDOĞDU

383 İSTANBUL KADIKÖY
ÖZEL IRMAK
İLKÖĞRETİM OKULU
CEMİL TOPUZLU
CAD.NO:112 CADDEBOSTAN
KADIKÖY-İSTANBUL
FİZİK 2011049786 ISLANSA BİLE YALITKAN ARDA ARMAN EGE TATOĞLU NERGİZ DEMİRER

384 İSTANBUL ÜMRANİYE
ÖZEL EYÜBOĞLU
ÇAMLICA İLKÖĞRETİM
OKULU
EBENEVLER
MAH.DR.RÜSTEM
EYÜBOĞLU SOK.NO:1
ÜMRANİYE-İSTANBUL
FİZİK 2011037103
BU AMBULANSA KİMSE ENGEL
OLAMAZ!
ONUR KEREM ÖZMEN CAN MUTLUAY BANU CENGİZ

385 İSTANBUL GÜNGÖREN
ÖZEL KOZA İLKÖĞRETİM
OKULU
HAZNEDAR HEYBELİ CAD.
ADALAR SOK. NO:2
GÜNGÖREN/İSTANBUL
FİZİK 2011072438 ROBOBÜS SELIN HINIK ALPER MUTLU

386 İSTANBUL ESENYURT
ÖZEL BEYLİKDÜZÜ
OKYANUS İLKÖĞRETİM
OKULU
BEYKOP 1. BÖLGE
10.CADDE NO:1
ESENYURT/İSTANBUL
KİMYA 2011090622 ABSORBE LASTİK DERİN GOGO SİNEM KÖKSAL

387 İSTANBUL ESENYURT
ÖZEL BEYLİKDÜZÜ
OKYANUS İLKÖĞRETİM
OKULU
BEYKOP 1. BÖLGE
10.CADDE NO:1
ESENYURT/İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011090452
YAPRAKLA GÜBREYE ALTERNATİF
BİR ÇÖZÜM ZEYNEP NAZ AKSOY SİNEM KÖKSAL

388 İSTANBUL KAĞITHANE
Osman Gazi İlköğretim
Okulu
Gürsel Mah.Işikli Sk.Sok.N:7 BİYOLOJİ 2011062854 YUMURTA KABUĞUNDAKİ SİHİR İREM TOPUZ EBRU YUMUŞAK AYŞİN SOYDAĞ

389 İSTANBUL ÇEKMEKÖY Sultançiftliği İlköğretimokulu
SULTANÇİFTLİĞİ MAH.
ATATÜRK CD. NO:22
TAŞDELEN/ÇEKMEKÖY
MATEMATİK 2011064453 TEK PRATİK ÇİFT TABLO HAKAN EMRE SÖNMEZ ÜMİT DOĞRUYOL HAKAN KARTAL

390 İSTANBUL ÜMRANİYE Çakmak İlköğretim Okulu
ÇAKMAK MAH. BARAJ
SOKAK NO:48/2 ÜMRANİYE /
İSTANBUL
MATEMATİK 2011045769 OZ SAYILARI OĞUZ AYDIN FATMA AYDUR

391 İSTANBUL ÜMRANİYE Çakmak İlköğretim Okulu
ÇAKMAK MAH. BARAJ
SOKAK NO:48/2 ÜMRANİYE /
İSTANBUL
MATEMATİK 2011045691 ÇARP ÇIKAR BUL ÇARP ÇIKAR BUL FATMA AYDUR

392 İSTANBUL ÜMRANİYE Çakmak İlköğretim Okulu
ÇAKMAK MAH. BARAJ
SOKAK NO:48/2 ÜMRANİYE /
İSTANBUL
MATEMATİK 2011043979
BİRLER BASAMAĞI 5 OLAN
KARESEL SAYILAR
SEMİH CAN ACAR
MUHAMMET
KARADERİLİ
FATMA AYDUR

393 İSTANBUL BEŞİKTAŞ
Hamiyet Gerçek İlköğretim
Okulu
LEVAZİM MAHALLESİ ÇİÇEK
SK.   1. LEVENT
BİYOLOJİ 2011012122
DENİZ YOSUNLARINI (ALGLERİ)
BİTKİ ÜRETİMİNDE KULLANMA
BUKET ÇOMAK
ZEYNEP DİYAR
İBRAHİM HAKAN HİÇSÖNMEZ

394 İSTANBUL BAKIRKÖY
ÖZEL BAKIRKÖY FATİH
İLKÖĞRETİM OKULU
OSMANİYE YOLU NO:48
OSMANİYE BAKIRKÖY –
İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011078744 ALTI NOKTA MARKET HÜSNÜ MERT ÜNVER YAVUZ KALAYCI HAKAN ÖZTÜRK

395 İSTANBUL BAKIRKÖY
ÖZEL BAKIRKÖY FATİH
İLKÖĞRETİM OKULU
OSMANİYE YOLU NO:48
OSMANİYE BAKIRKÖY –
İSTANBUL
FİZİK 2011071898
DAMLAMA YÖNTEMI İLE YANGIN
SÖNDÜRME
NURUL HÜDA DANIŞMAN HAKAN ÖZTÜRK

396 İSTANBUL BAKIRKÖY
ÖZEL BAKIRKÖY FATİH
İLKÖĞRETİM OKULU
OSMANİYE YOLU NO:48
OSMANİYE BAKIRKÖY –
İSTANBUL
FİZİK 2011071887 HAVALANDIRMALI ÇÖP KOVASI ÖMER FARUK KORKMAZ HAKAN ÖZTÜRK

397 İSTANBUL BAKIRKÖY
ÖZEL BAKIRKÖY FATİH
İLKÖĞRETİM OKULU
OSMANİYE YOLU NO:48
OSMANİYE BAKIRKÖY –
İSTANBUL
FİZİK 2011071869 OTOMATIK KÜTÜPHANE TUĞRUL AĞRİKLİ HAKAN ÖZTÜRK

398 İSTANBUL SANCAKTEPE Hisar Yapı İlköğretim Okulu
ATATÜRK M. UYSAL C.
YÜCE S. NO:3 -VEYA
(ATATÜRK CAD.MENEKŞE
SK. NO:3 MUHTARLIK YANI)
FİZİK 2011062555 REZİSTANSLI YOLLAR EZGİ KANDEMİR
NAMIK KEMAL
OĞUZHAN

399 İSTANBUL BAĞCILAR
ÖZEL GÜNEŞLİ
OKYANUS İLKÖĞRETİM
OKULU
BAĞLAR MAH.ATATÜRK
CAD.GÜRAY SOK.NO:2
BAĞCILAR/İSTANBUL
FİZİK 2011090767 İZO- PRİNA GAMZE NUR ÇELİK METEHAN METE ÜNZİLE ORHAN

400 İSTANBUL BAĞCILAR
ÖZEL GÜNEŞLİ
OKYANUS İLKÖĞRETİM
OKULU
BAĞLAR MAH.ATATÜRK
CAD.GÜRAY SOK.NO:2
BAĞCILAR/İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011093890 FINDIĞIN GÜCÜ BİTKİMİ BÜYÜTTÜ EMRE ALTUNDAL ESLEM YAŞAR ÜNZİLE ORHAN

401 İSTANBUL PENDİK
Namık Kemal İlköğretim
Okulu
ESENLER MAH. OKUL SOK.
NO:2 İSTANBUL/PENDİK
FİZİK 2011032922
YALITIMLI BİNAMIZDA YANGIN
ÇIKARSA BİZİMDE
YAPABİLECEĞİMİZ BİR ŞEYLER
OLMALI
YAĞIZHAN UZUNKAYA MERVENUR DOĞAN ADEM YÖRÜK

402 İSTANBUL KARTAL Nihat Erim İlköğretim Okulu
ORHANTEPE MAH.
CUMHURİYET CD.NO:13
CEVİZLİ TREN İSTASYON
ARKASI
FİZİK 2011015707 ATIK ASANSÖRÜ BERRA NUR ATEŞOK ESRA YEŞIL
SEHER GÜLÜMSER
ÜNAL

403 İSTANBUL ATAŞEHİR
Halil Atamavcı İlköğretim
Okulu
İçerenköy Mah. Prof. Dr. Ali
Nihat Tarlan Cad. Yeşil Belde
Sok.No:4-6
MATEMATİK 2011056852 ANTİKALARA VEDA MERVE HIDIROĞLU GÜLSÜM SENA ULUER GÜLÜMSER KURT

404 İSTANBUL BAĞCILAR
Türk-İsveç Kardeşlik
İlköğretim Okulu
YÜZYIL MAHALLESİ 42
EVLER
FİZİK 2011008012 BEDAVA SICAK SU KUTUSU ŞINDAR AVCİL FAİK ERDOĞAN

405 İSTANBUL FATİH
ÖZEL SULTAN FATİH
İLKÖĞRETİM OKULU
DERVİŞ ALİ MAH.DOLAPLI
BOSTAN SOK.NO:25 FATİH-
İSTANBUL
FİZİK 2011040627 YOK BÖYLE BİR ÇANTA! AYHAN TARIK ALTAN FEHMİ GÜLER KADİR ALATAŞ

406 İSTANBUL FATİH
ÖZEL SULTAN FATİH
İLKÖĞRETİM OKULU
DERVİŞ ALİ MAH.DOLAPLI
BOSTAN SOK.NO:25 FATİH-
İSTANBUL
FİZİK 2011040851 ÇÖP ROBOT RIFKI YUSUF ZİYA HAYIRLIOĞLU SÜLEYMAN EMRE İPEK KADİR ALATAŞ

407 İSTANBUL KARTAL Ege Sanayi İlköğretimokulu
G.PINAR MAH. ATATÜRK
CAD. GÜVEN KANDİLİ SK.
NO: 8 KARTAL/İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011037474 MEYVELİ EKMEKLER DAMLANUR GÜNEY FATMA ECE AĞBULAK AYŞE ÖZMEN

408 İSTANBUL MALTEPE
ÖZEL MALTEPE
GÖKYÜZÜ İLKÖĞRETİM
OKULU
ESENKENT MAH.NADİRE
CAD.NO:49 ESENKENT-
MALTEPE/İSTANBUL
KİMYA 2011037064
GÜNEŞ ENERJİSİNDEN
ELEKTROLİZ YARDIMIYLA RÜZGAR
ENERJİSİ ÜRETME
SERRA ATA HURI DIDEM KAYACAN

409 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
Çağdaş Yaşam Profesör
Ahmet Merdivenci
İlköğretim Okulu
MERKEZ MAH. SANCAKTAR
CAD. 57. SOK.
MATEMATİK 2011024314 GİZEMLİ 6174X YASİN AKTAŞ ECE PINAR KARABAY

410 İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
Kamiloba Beyazlar
İlköğretim Okulu
KAMİLOBA MAH. ATATÜRK
CADDESİ NO.54
B.ÇEKMECE/İST
MATEMATİK 2011035700
ÇARPTIM ÇIKARDIM, KALANI
BULDUM ALPER ÇETİN RAMAZAN ÖZCAN FATİH AYDIN

411 İSTANBUL ÇATALCA Çiftlikköy İlköğretim Okulu ÇİFTLİKKÖY MAHALLESİ FİZİK 2011043602 BENIM AKILLI EVIM SABRI DOĞUKAN MEMİ ATİLLA ÜLKÜ NURCAN İP

412 İSTANBUL ÜSKÜDAR
Yılmaz Soyak İlköğretim
Okulu
ÜNALAN MAH.LİBADİYE
CAD. SOYAK CAMİİ SOK
NU:3/1 ÜSKÜDAR
FİZİK 2011081272 ORMAN SEVER SENSÖR BERAT ÖMER BEYAZ NAGEHAN ODUNCU

413 İSTANBUL ÜSKÜDAR
Yılmaz Soyak İlköğretim
Okulu
ÜNALAN MAH.LİBADİYE
CAD. SOYAK CAMİİ SOK
NU:3/1 ÜSKÜDAR
FİZİK 2011017404 STATİK ELEKTİRİK TOPUK BANTI YAVUZ ÇORUH NAGEHAN ODUNCU

414 İSTANBUL KAĞITHANE
Mehmet Rıfat Yalman
İlköğretimokulu
Sanayi Mah. S.Selim Cad.
Beyzade Sk.No:17 Kağıthane
FİZİK 2011088521
SİZİN ATIK YAĞLARINIZ NEREYE
GİDİYOR ?
HATİCE BUSE GÜNER MEVLÜT SAMET AKSOY SEVGİ ZÜNBÜL

415 İSTANBUL TUZLA
Barış Manço İlköğretim
Okulu
MİMAR SİNAN MAHALLESİ
İĞDE SOKAK NO:9
TUZLA/İSTANBUL
MATEMATİK 2011026326 KAHRAMAN SAYILAR SABRİYE AKAR ÖZGEN İBİŞ

416 İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
Sultan Murat İlköğretim
Okulu
SULTAN MURAT MAH.
EMSAL SOK.N:7
KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011083104
SOLAN YAPRAKLARDAN YEŞEREN
KALEMLER
TUĞÇE EMREN ZEFER YERLİKAYA SERAP BALCI

417 İSTANBUL SANCAKTEPE
Sarıgazi Peyami Safa
İlköğretim Okulu
EMEK MAH. SIVAT CAD. GÖL
SOK. NO:8
MATEMATİK 2011097517 BURCUNUN SİHİRLİ DAİRELERİ BURCU SARIDEDE ALİ ASGAR MUTLU

418 İSTANBUL ÜMRANİYE Pınarbaşı İlköğretim Okulu
TOPAĞACI MAHALLESİ
ADEM YAVUZ CADDESİ
NO:230
ÜMRANİYE/İSTANBUL
FİZİK 2011057474 BASAMAKLI LAVABO HASAN SARICAN HAVVA DUDU KOÇAK

419 İSTANBUL ÜMRANİYE
ÖZEL EYÜBOĞLU
ÇAMLICA İLKÖĞRETİM
OKULU
EBENEVLER
MAH.DR.RÜSTEM
EYÜBOĞLU SOK.NO:1
ÜMRANİYE-İSTANBUL
FİZİK 2011059545
AĞAÇLAR GÜRÜLTÜ KIRLILIĞINI DE
MI AZALTIYOR?
BORA KADER PELİN MENEKŞE

420 İSTANBUL ÜMRANİYE
ÖZEL EYÜBOĞLU
ÇAMLICA İLKÖĞRETİM
OKULU
EBENEVLER
MAH.DR.RÜSTEM
EYÜBOĞLU SOK.NO:1
ÜMRANİYE-İSTANBUL
FİZİK 2011059412
KULAKLIKLA MÜZİK DİNLEMEK
ARTIK TEHLİKELİ DEĞİL!
EGE GÜMÜŞ PELİN MENEKŞE

421 İSTANBUL ÜMRANİYE
ÖZEL EYÜBOĞLU
ÇAMLICA İLKÖĞRETİM
OKULU
EBENEVLER
MAH.DR.RÜSTEM
EYÜBOĞLU SOK.NO:1
ÜMRANİYE-İSTANBUL
FİZİK 2011059500 DIK DURMAZSAM DÜRT BENI! MELİSA SU YORDANLI ECE BULUT PELİN MENEKŞE

422 İSTANBUL ÜMRANİYE
ÖZEL EYÜBOĞLU
ÇAMLICA İLKÖĞRETİM
OKULU
EBENEVLER
MAH.DR.RÜSTEM
EYÜBOĞLU SOK.NO:1
ÜMRANİYE-İSTANBUL
FİZİK 2011059814
DİKKAT DİKKAT, YAĞMUR
YAĞIYOR!
FURKAN YILDIZ PELİN MENEKŞE

423 İSTANBUL KADIKÖY
İlhami Ahmed Ornekal
İlköğretim Okulu
Bağdat Cd. No:219 Göztepe FİZİK 2011030505
PET ŞİŞE VE ALUMİNYUM İÇECEK
KUTULARININ ÇÖPE ATILMADAN
ÖNCE HACİMLERİNİ AZALTMA
CİHAZI
ELİF TOZOĞLU GÜLNUR KUŞCU

424 İSTANBUL BAĞCILAR Kocayusuf İlköğretim Okulu
GÜNEŞLİ MAHALLESİ AYÇIN
SOKAK NO : 35 34212
BAĞCILAR/İSTANBUL
MATEMATİK 2011095008 KÜP PİRAMİT FURKAN ARPA AYŞE METİN MURAT BOSTANCI

425 İSTANBUL ÜMRANİYE
Mustafa Vasıf Karslıgil
İlköğretim Okulu
NECİP FAZIL MAH.ALEMDAĞ
CAD. KEMERDERE MEVKİİ
KARSLIGİL SOK. NO:1
ÜMRANİYE/İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011022763
HANGI PIŞIRME YÖNTEMI C
VITAMINI KAYBINI EN AZA İNDIRIR
HAZAL HÜSEYİNOĞULLARI HÜLYA CÖMERT

426 İSTANBUL BAYRAMPAŞA Kocatepe İlköğretim Okulu
KOCATEPE MAH. ŞEHİR
PARKI CAD. NO:239 POSTA
KODU 34045
BAYRAMPAŞA/İSTANBUL
MATEMATİK 2011072820
KARESEL SAYILARLA ÇEVRE VE
ALAN ILIŞKISI
MELIKE NUR OĞUZ YAREN ZEHRA MERT SEMİH ÇAKIR

427 İSTANBUL ÜMRANİYE
ÖZEL EYÜBOĞLU
ÇAMLICA İLKÖĞRETİM
OKULU
EBENEVLER
MAH.DR.RÜSTEM
EYÜBOĞLU SOK.NO:1
ÜMRANİYE-İSTANBUL
FİZİK 2011031501
BARİYERLERİN ŞEKLİ KAZALARDA
HASAR MİKTARINI ETKİLER Mİ?
CENK AKIZ NİLÜFER ÜNAL

428 İSTANBUL ÇATALCA
Gökçeali Sevgi Altan
Şanda İlköğretim Okul
GÖKCEALİ KÖYÜ BİYOLOJİ 2011020157 DOĞADAN SOFRAYA İREM ÖZDEN ŞEFİKA CEYLAN

429 İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA
ÖZEL GAZİOSMANPAŞA
ŞEFKAT İLKÖĞRETİM
OKULU
KARADENİZ MAH.CEBECİ
CAD. 1168/3 NO:32
GAZİOSMANPAŞA İSTANBUL
MATEMATİK 2011016403 ORANINA BAK HİPOTENÜSÜ BUL MUHAMMED AKİF ALGÜL MUSTAFA KARŞIYAKA FATİH ÇAKRAZ

430 İSTANBUL ESENLER Atatürk İlköğretim Okulu
ÇİFTE HAVUZLAR MH.
SARIGÖL SOK. NO:3
ESENLER/İST
FİZİK 2011047076 HAVAMIZ GÜZEL OLSUN BEYZA ÇAKIL BURÇİN GÖNÜL

431 İSTANBUL ESENLER
ÖZEL BURÇ GÜLTEN
NAKİPOĞLU İLKÖĞRETİM
OKULU
YÜZYIL TURGUT REİS
MH.BARBAROS CAD.
ESENLER-İSTANBUL
FİZİK 2011095296 LAZER OCAK MUSTAFA TARIK PAMUK OZAN KEREY

432 İSTANBUL ESENLER
ÖZEL BURÇ GÜLTEN
NAKİPOĞLU İLKÖĞRETİM
OKULU
YÜZYIL TURGUT REİS
MH.BARBAROS CAD.
ESENLER-İSTANBUL
FİZİK 2011095269 PRATIK VE GÜVENLI PENCERELER İSA HAYDAR YALÇIN OZAN KEREY

433 İSTANBUL ESENLER
ÖZEL BURÇ GÜLTEN
NAKİPOĞLU İLKÖĞRETİM
OKULU
YÜZYIL TURGUT REİS
MH.BARBAROS CAD.
ESENLER-İSTANBUL
FİZİK 2011095229 KADEMELİ TASARRUF MUSLUĞU BURAK GÜLER OZAN KEREY

434 İSTANBUL FATİH
ÖZEL TOPKAPI DOĞA
İLKÖĞRETİM OKULU
ARPA EMİNİ MH.BİRCAN
BAĞCIOĞLU YOKUŞU NO:53
TOPKAPI-FATİH/İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011075175
ORGANİK GÜBRELERİN BİTLİLERİN
BÜYÜME VE GELİŞMESİNE ETKİSİ
ASUDE DEMİR BERFİN ÖYKÜ ÖNEN HÜLYA YAŞAR

435 İSTANBUL BAĞCILAR Evren İlköğretim Okulu
EVREN MAHALLESİ HALKALI
CAD. KUZU SK. NO:9
MATEMATİK 2011070792 MERT SAYILAR HASAN MERT AKSOY ADNAN KOÇBAY

436 İSTANBUL BAĞCILAR Evren İlköğretim Okulu
EVREN MAHALLESİ HALKALI
CAD. KUZU SK. NO:9
MATEMATİK 2011000358
ARI AİLESİNİN FİBONACCİ
KARDEŞLİĞİ
MERVE ŞENEL ADNAN KOÇBAY

437 İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
MEV KOLEJİ ÖZEL
BÜYÜKÇEKMECE
İLKÖĞRETİM OKULU
ALKENT 2000 MH. MEHMET
YEŞİLGÜL BULVARI NO:4
AKÇABURGAZ MEVKİİ
BÜYÜKÇEKMECE/İSTANBUL
MATEMATİK 2011071751
BENİM YOLUMU KULLANIN
KOLAYCA ÇARPIN
SEVDE SENA ATLI
MELİKE KURNAZ
ÇIPLAK

438 İSTANBUL ARNAVUTKÖY
Tayakadın Köyü İlköğretim
Okulu
TAYAKADIN KÖYÜ DEVLET
CADDESİ NO: 46
MATEMATİK 2011100500 NE KADAR ASAL O KADAR KÖFTE KÜBRA KURTULMUŞ SEVAL SEVİNÇ HAŞİM YILMAZ

439 İSTANBUL ÜSKÜDAR
Şemsipaşa İlköğretim
Okulu
Aziz Mahmut Hüdayi
Mah.Ressam Ali Rıza Sokak
No:4 Üsküdar/İSTANBUL
MATEMATİK 2011046720 DÜĞÜM BÜYÜSÜ RÜMEYSA GÜMÜŞ BURCU CAN ZEYNEP MERVE ÖZER

440 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ Koç İlköğretim Okulu
CUMHURİYET.MAH İSTİKLAL
CAD.N:2 BEYLİKDÜZÜ
FİZİK 2011051207 MAGNETIK EĞIMLI VIRAJ KORAY İŞLEK
BERTUĞ SERHAN
ÇELEBI
AYTEN GÜL

441 İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
Osman Zeki Ungor
İlköğretim O.
TEVFİKBEY MAH.İSTİKLAL
CAD.KALEKALIP FAB.ALTI
NO:56 SEFAKÖY
MATEMATİK 2011024342
FARKLI BİR BAKIŞ AÇISINDAN BİR
SAYININ KARESİNİ ALMA
KEZİBAN GÜN SÜREYYA ASİLTÜRK MEHMET ÖZTÜRK

442 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
ÖZEL MARMARA EVLERİ
İHLAS İLKÖĞRETİM
OKULU
İHLAS MARMARA EVLERİ
SİTESİ YAKUPLU
BEYLİKDÜZÜ/İSTANBUL
FİZİK 2011042709
AMPERMETREM DİYOR: MEYVEN
TAZE!
DILARA AKIN ÖZLEM ÜNLÜSOY MUKADDES GÖZDE FİL

443 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
ÖZEL MARMARA EVLERİ
İHLAS İLKÖĞRETİM
OKULU
İHLAS MARMARA EVLERİ
SİTESİ YAKUPLU
BEYLİKDÜZÜ/İSTANBUL
FİZİK 2011035884
SİYAH RENGİN SOĞURDUĞU
GÜNEŞ IŞINLARININ ELEKTRİĞE
DÖNÜŞÜMÜ
EMRULLAH ŞİMŞEK
MÜSAHİT FAKİRULLAH
SEÇKİN
MUKADDES GÖZDE FİL

444 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
ÖZEL MARMARA EVLERİ
İHLAS İLKÖĞRETİM
OKULU
İHLAS MARMARA EVLERİ
SİTESİ YAKUPLU
BEYLİKDÜZÜ/İSTANBUL
FİZİK 2011034935 ULTRASES İLE SULARDA TEMİZLİK SENAHAN SERTBAŞ MUKADDES GÖZDE FİL

445 İSTANBUL ESENLER
Tacirler Eğitim Vakfı
İlköğretim Okulu
HAVAALANI MH. GARANTİ
CAD. NO:3 ATIŞALANI
ESENLER/İST
MATEMATİK 2011087620 GİZEMLİ SAYIRLAR EDA ÇÖMEZ AYHAN KIR

446 İSTANBUL BAKIRKÖY
ÖZEL BAKIRKÖY FATİH
İLKÖĞRETİM OKULU
OSMANİYE YOLU NO:48
OSMANİYE BAKIRKÖY –
İSTANBUL
MATEMATİK 2011071154
TEKRAR EDEN SAYILARIN KOLAY
ÇARPIMI
ESRA GÜLSÜM ERAVCI
CEMİLE HİRANUR
UYSAL
MÜNEVVER HOŞ

447 İSTANBUL ZEYTİNBURNU
ÖZEL TOPKAPI FETİH
İLKÖĞRETİM OKULU
MALTEPE MAH. EDİRNE
ÇIRPICI YOLU NO:3
ZEYTİNBURNU – İSTANBUL
FİZİK 2011088406 ENERJİ TASARRUFLU DUVAR SAATİ YUNUS EMRE TOPAL ALPEREN AKYEL HÜLYA GÜNER

448 İSTANBUL ÜMRANİYE
ÖZEL ÜMRANİYE
GÖKKUŞAĞI
İLKÖĞRETİM OKULU
İNKILAP MAH. ALEMDAĞ
CAD. ÜNTEL SOK. NO:30
SİTE YOLU ÜMRANİYE-
İSTANBUL
FİZİK 2011016479
PROJE KONUSU : LAĞIM
ŞEBEKESINDE ELEKTRIK ÜRETIMI
MUHAMMET YUSUF
EMINOĞLU
SİNAN SEVEN

449 İSTANBUL ESENYURT
ÖZEL ESENKENT
OKYANUS İLKÖĞRETİM
OKULU
TALATPAŞA CAD.
YEŞİLIRMAK SOK.
BAHÇEŞEHİR PAZARTÜRK
KARŞISI NO:2 ESENKENT-
ESENYURT/İSTANBUL
KİMYA 2011097516 MUTFAKTAN TUVALE SELİN NUR ERTEKİN ALKIM BERKUT İLERİ AYSEL ÖZLEM

450 İSTANBUL ÇEKMEKÖY
ÖZEL ÇEKMEKÖY
TAŞDELEN İLKÖĞRETİM
OKULU
MERKEZ MAHALLESİ
ATATÜRK CADDESİ NO:11
TAŞDELEN
ÇEKMEKÖY/İSTANBUL
MATEMATİK 2011054242 B-İ BAĞINTI İREM NUR KAYA MÜGE ÖZLER

451 İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
MİMAR SİNAN ÖZEL
İLKÖĞRETİM OKULU
İNÖNÜ MAH. MİMAR SİNAN
BÜYÜKÇEKMECE –
İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011030213 KALORIYAK ZEYNEP YAĞMUR MUTLU BELIN ATABEY ZERRIN SAKLICA

452 İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
MİMAR SİNAN ÖZEL
İLKÖĞRETİM OKULU
İNÖNÜ MAH. MİMAR SİNAN
BÜYÜKÇEKMECE –
İSTANBUL
FİZİK 2011020519 POTANSIYEL RANZA ERIM ATAOĞLU TEKSEN ATASOY ZERRIN SAKLICA

453 İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
MİMAR SİNAN ÖZEL
İLKÖĞRETİM OKULU
İNÖNÜ MAH. MİMAR SİNAN
BÜYÜKÇEKMECE –
İSTANBUL
FİZİK 2011022874 DÖNÜŞTÜRDÜKÇE KAZAN TÜRKER BAYRAM METEHAN KARATAŞ ZERRIN SAKLICA

454 İSTANBUL ZEYTİNBURNU
Dr.Resit Galip İlköğretim
Okulu
Veliefendi Mahallesi 114.Sokak
No:5 Zeytinburnu-İSTANBUL
MATEMATİK 2011054603 6N (ALTIN) ÇARPMA
AHMET MUHAMMED
DAĞDELEN
BUSE YANAR SALİH ÖZCAN

455 İSTANBUL TUZLA
Mimar Sinan İlköğretim
Okulu
MİMAR SİNAN
MH.EMİROĞLU CD. ALTAY
SK. NO : 17 ( KİPTAŞ 2.ETAP
KONUTLARI ) TUZLA
FİZİK 2011050484 DERSPAS EYÜP CAN ORDU HATICE ŞULE ÜNAL BEKİR KOÇ

456 İSTANBUL AVCILAR
Gümüşpala İlköğretim
Okulu
GÜMÜŞPALA MAH.ÖZGÜR
SOKAK AVCILAR/İSTANBUL
FİZİK 2011059318 UYANDIRMA SETİ ZEYNEP KOCAMAN BERFİN KAYA MEHMET FATİH ASLAN
457 İSTANBUL ÇEKMEKÖY
ÖZEL ALEV İLKÖĞRETİM
OKULU
ÖMERLİ BELDESİ F 22 C 17
A, 2 C PAFTA 122 ADA 1
PARSEL
ÇEKMEKÖY/İSTANBUL
FİZİK 2011033704 DEPREME KARŞI GÜVENLI DOLAP EYLÜL BEKLER DEFNE YURDDAŞ ŞENAY ALNIKIZIL

458 İSTANBUL ZEYTİNBURNU
Kazlıçeşme Abay İlköğretim
Okulu
KAZLIÇEŞME MAH. ABAY
CAD. NO:92
ZEYTİNBURNU/İSTANBUL
MATEMATİK 2011072594 11 IN GÜCÜ EMRE KIREÇÇI SİNEM SADIK

459 İSTANBUL KADIKÖY
ÖZEL DOĞUŞ
İLKÖĞRETİM OKULU
BULGURLU UZUNÇAYIR
SOK. ÜSKÜDAR-İSTANBUL
MATEMATİK 2011058709 BU BENİM TOPLAMIM ANIL ALBAYRAK
EKREM
KARAOSMANOĞLU

460 İSTANBUL KADIKÖY
ÖZEL ÇEVRE
İLKÖĞRETİM OKULU
KOZYATAĞI TÜCCARBAŞI
SOK.NO:4
KADIKÖY/İSTANBUL
FİZİK 2011076883 ÇEVRECİ EL FENERİ RENGİN ÇİZMECİ TUBA TARHAN ESRA ÜNGÜN

461 İSTANBUL MALTEPE
ÖZEL MARMARA
İLKÖĞRETİM OKULU
BÜYÜKBAKKALKÖY MEVKİİ
4 PAFTA 352 PARSEL, 5
PAFTA
429,430,431,432,433,434
PARSEL MALTEPE/İ
BİYOLOJİ 2011020950
BAKTERILERLE SAVAŞALIM: BITKI
ÇAYIMI? BAHARAT MI?
BATIN ÇAĞAN GÜNEŞ ALPER KIZILOĞLU
FATOŞ
DEĞİRMENCİOĞLU

462 İSTANBUL ŞİŞLİ
FMV ÖZEL IŞIK
İLKÖĞRETİM OKULU
TEŞVİKİYE CAD.NO:152
NİŞANTAŞI/ŞİŞLİ/ İSTANBUL
MATEMATİK 2011057002 BOYUTLAR ARASI KÖPRÜ MERT ÖMÜR NADİYE ÇAĞLAR

463 İSTANBUL PENDİK
Milli Eğitim Vakfı İlköğretim
Okulu
Fatih Mah.Gözdaği Cad.No:22
Pendik
FİZİK 2011084957 KEPEDÖN ŞAFAK FERHAT KAYA ERSİN YENİYAPAN

464 İSTANBUL ATAŞEHİR
Sait Cordan İlköğretim
Okulu
ATATÜRK MH. İLBEY SK. NO
10. KÜÇÜKBAKKALKÖY
MATEMATİK 2011040129 ŞAŞKIN YAYLAR BİLAL BİÇER VEDAT KARADAĞ

465 İSTANBUL BEŞİKTAŞ
Beşiktaş Bilim ve Sanat
Merkezi
BEŞİKTAŞ BİLİM VE SANAT
MERKEZİ BEŞİKTAŞ BİLİM
VE SANAT MERKEZİ
GAYRETTEPE MAH. YENER
SK. NO:11
BEŞİKTAŞ/İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011002318 UNUTKAN FARELER DILARA NUR SAVCI IRMAK SAADETLİOĞLU ÇİÇEK EYLEM AVCI

466 İSTANBUL MALTEPE
ÖZEL YAŞAR CİMİLLİ
COŞKUN İLKÖĞRETİM
OKULU
YALI MAH.FEVZİ ÇAKMAK
CAD.NO:29
MALTEPE/İSTANBUL
FİZİK 2011080464 GÜNEŞ PİLLİ GÜVENLİK TASMASI MEHMET EMİN KARTAL FİGEN ÖZDEMİR

467 İSTANBUL MALTEPE
ÖZEL YAŞAR CİMİLLİ
COŞKUN İLKÖĞRETİM
OKULU
YALI MAH.FEVZİ ÇAKMAK
CAD.NO:29
MALTEPE/İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011093469 SAÇ BOYALARI TOKSİK Mİ ? ESMA MİNA BAYRAM FİGEN ÖZDEMİR

468 İSTANBUL MALTEPE
ÖZEL YAŞAR CİMİLLİ
COŞKUN İLKÖĞRETİM
OKULU
YALI MAH.FEVZİ ÇAKMAK
CAD.NO:29
MALTEPE/İSTANBUL
KİMYA 2011087354
MİDYE KABUĞU KÜLÜ İLE DOĞAL
TEMİZLİK
NESIBE MERAL TAŞÇI BILGE YILMAZ FİGEN ÖZDEMİR

469 İSTANBUL MALTEPE
ÖZEL YAŞAR CİMİLLİ
COŞKUN İLKÖĞRETİM
OKULU
YALI MAH.FEVZİ ÇAKMAK
CAD.NO:29
MALTEPE/İSTANBUL
FİZİK 2011073498
GÜNEŞ PİLLİ ORMAN YANGIN
DEDEKTÖRÜ
ANDAÇ GÜLDÜRSÜN FİGEN ÖZDEMİR

470 İSTANBUL ATAŞEHİR
İstanbul Bilim ve Sanat
Merkezi
MERİÇ CD NO:6/2 ATAŞEHİR MATEMATİK 2011028985 ÇEŞME KITABESININ MATEMATIĞI İREM BEYZA URALCAN FATMA GÜNGÖR ŞEREFNUR ATİK

471 İSTANBUL SARIYER
ÖZEL ENKA İLKÖĞRETİM
OKULU
İSTİNYE ENKA SADİ
GÜLÇELİK SPOR SİTESİ
80860 İSTİNYE-
SARIYER/İSTANBUL
FİZİK 2011061709
MAĞAZA SAHİPLERİ SPOT
IŞIKLARINIZI DEĞİŞTİRİN ENERJİDE
TASARRUF EDELİM .NASILMI ?
ARAŞTIRMAMIZDA
DEFNE ALVER ALYA YASMIN GÜLEÇ LALE KIBAR

472 İSTANBUL ESENLER
Türk İsveç Kardeşlik
İlköğretim Okulu
FATİH MH. HAKKI BAŞAR
SK.NO:11
KİMYA 2011053865 ISIR-GAZ MUHAMMED ŞAHIN VEYSEL GÜNEŞ CEYDA ÇAVUŞOĞLU

473 İSTANBUL AVCILAR
ÖZEL EĞİTİM VE YAŞAM
MERKEZİ OKYANUS
İLKÖĞRETİM OKULU
CİHANGİR MAH.
MEŞRUTİYET CAD. TUNA
SOKAK NO:1
AVCILAR/İSTANBUL
MATEMATİK 2011054228 ASAL SAYILARIN SUÇU NE? ALİ BERKE KORKMAZ CANBERK ŞADİ ŞEN OĞUZ GÜLER

474 İSTANBUL ATAŞEHİR
ÖZEL FENERBAHÇE
SPOR KULÜBÜ
İLKÖĞRETİM OKULU
İSTANBUL CAD. NO:54
KAYIŞDAĞI
ATAŞEHİR/İSTANBUL
KİMYA 2011054405 ÇÖPTEN DUVARA NADIDE AKDAĞ ATAKAN ÇOLAK ASLI DOĞRU

475 İSTANBUL SANCAKTEPE
Osmangazi İlköğretim
Okulu
Sarıgazi Mah.Osmangazi
Cad.No:2 SANCAKTEPE
MATEMATİK 2011002479
ÜÇGEN SAYILARDAN ÇOKGEN
KÖŞEGENLERİNE GİDEN YOL
ŞAHİN DURAK UĞUR SEFİL ÖZDEN METİN

476 İSTANBUL ÜSKÜDAR
ÖZEL BİLTEK
İLKÖĞRETİM OKULU
ÜNALAN MAH. DEMİR SOK.
NO:31 ÜSKÜDAR/İSTANBUL
KİMYA 2011054450 PONZALI KORUMA HÜSEYIN AKPINAR MUSTAFA ÇAYLAK

477 İSTANBUL SİLİVRİ
ÖZEL SİLİVRİ FATİH
İLKÖĞRETİM OKULU
ALİBEY MAH.KARTAL
SOK.NO:36 SİLİVRİ-
İSTANBUL
MATEMATİK 2011076318 HAYDİ BÖL ONDOKUZA NİDA KORSAN GÖKÇE ATUĞ MEHMET KARTAL

478 İSTANBUL ZEYTİNBURNU Bozkurt İlköğretim Okulu SÜMER MAH. 24. SOK. NO:4 MATEMATİK 2011083866 HANGİ ÇOKGEN EN ÇOK ÜÇGEN EMRE SEZER
DİLARA NUR
ERGENEKON
HATİCE NUR ERBAY

479 İSTANBUL ŞİŞLİ
FMV ÖZEL IŞIK
İLKÖĞRETİM OKULU
TEŞVİKİYE CAD.NO:152
NİŞANTAŞI/ŞİŞLİ/ İSTANBUL
KİMYA 2011034981
PORTAKAL SUYU MU? NE ZAMAN
İÇIYORUZ?
SELIN KANDİYOTİ ŞEMI KANDİYOTİ AYLIN SARI

480 İSTANBUL BAHÇELİEVLER
ÖZEL İSTANBUL FATİH
İLKÖĞRETİM OKULU
YENİBOSNA MERKEZ MAH.
1.ASENA SOKAK NO:21
BAHÇELİEVLER/İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011095220
DERS ÇALIŞMANIN EN LEZZETLİ
YOLU
SERDAR GÜLMEZ CAFER EREN ŞİMŞEK HÜMEYRA ÖZTUNÇ

481 İSTANBUL AVCILAR
ÖZEL AVCILAR FATİH
İLKÖĞRETİM OKULU
BAĞLARİÇİ CAD.AYDIN
SOK.NO:2 FİRUZKÖY
AVCILAR/İSTANBUL
FİZİK 2011062805 ÇAMAŞIRLARA YAĞMURLUK. HARİKA AKKAN MERYEM KIRBAŞ

482 İSTANBUL PENDİK
Ercan Görür
İlköğretimokulu
ERTUĞRULGAZİ MAH. ŞEYH
ŞAMİL CADDESİ NO:2
FİZİK 2011082441 ANTI-MIKROP BUTONU MELISA COŞKUN
DOĞAN CAN
ŞATIROĞLU
ŞEYMA SARIAYDIN

483 İSTANBUL ESENYURT
ÖZEL ESENKENT
OKYANUS İLKÖĞRETİM
OKULU
TALATPAŞA CAD.
YEŞİLIRMAK SOK.
BAHÇEŞEHİR PAZARTÜRK
KARŞISI NO:2 ESENKENT-
ESENYURT/İSTANBUL
MATEMATİK 2011085088 KÖŞEGEN DİZİLERİ İBRAHİM ORÇUN ERASLAN METE DOĞANAY

484 İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA
Fevzi Çakmak İlköğretim
Okulu
FEVZİ ÇAKMAK MAH.774
SOK. NO:1
GAZİOSMANPAŞA/İSTANBUL
MATEMATİK 2011077055 ASİL KÖK CUMALİ KILIÇ SEDAT DEMİRTAŞ

485 İSTANBUL SULTANBEYLİ
Ahmet Yener
İlköğretimokulu
Hasanpaşa Mah.Hat Cad.No:4
Sultanbeyli/İst.
FİZİK 2011026900 İÇERDE KİMSE VARMI? EBUBEKİR ELES EMRULLAH ÖZKAYA AYŞE MEŞECİ

486 İSTANBUL AVCILAR
Şehit Şerife Bacı İlköğretim
Okulu
Tahtakale mah. Özgürlük Sok.
No:55 Avcılar/İSTANBUL
FİZİK 2011098194 DOKUNMA TEMİZ KAL HABIP ŞANA SÜMEYYE AYAN

487 İSTANBUL BAHÇELİEVLER
Halit Ziya Uşaklıgil
İlköğretim Okulu
ZAFER MAH.HALİT ZİYA
UŞAKLIGİL CAD. NO: 25
YENİBOSNA
BAHÇELİEVLER/İSTANBUL
KİMYA 2011011950 KARARMAYAN KESİLMİŞ MEYVE EYÜP KALAM İLKER ANKIŞHAN

488 İSTANBUL SİLİVRİ
Beyciler Mukaddes
Sönmez İlköğretim Okulu
Beyciler Köyü Silivri FİZİK 2011045018 KAYGAN YOL KAZALARINA SON ALEYNA ATLI BARIŞ CANBAZ AYTEN İSAOĞLU

489 İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
Sa.Akçimento Mehmet Akif
Ersoy İlköğ. Ok.
Hürriyet Mah.Okul
Sok.No:1Tepecik
Büyükçekmece
FİZİK 2011072984 DEPREM SIĞINMA ODASI MELİKE KANTARCI ARZU OKUTUCU ÖZLEM KARABİNA

490 İSTANBUL BAHÇELİEVLER
Bahçelievler Kumport
İlköğretim Okulu(MLO)
Bahçelevler Mh. Çay Çiçeği
Sk. Bila No Bahçelievler/
İstanbul
MATEMATİK 2011031588 KAREDEN KARELER İLAYDA DOĞAN BİRDEM ÖZ DURSUN KETEN

491 İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE Yeşilyuva İlköğretim Okulu
CENNET MAHALLESİ
BARBAROS CADDESİ NO:83
BİYOLOJİ 2011073458
İNCE GİYERİM İNCE VİTAMİNİM
ÇOKTUR İÇİMDE
AÇELYA AKKUZU BUSENUR ÖZDEMİR LEYLA AKGÜN

492 İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE Yeşilyuva İlköğretim Okulu
CENNET MAHALLESİ
BARBAROS CADDESİ NO:83
BİYOLOJİ 2011075131
ÇEŞME SUYUNDA ŞAP VAR MI
NOHUTUMA YARAR MI?
YİĞİT CENKAY KAFALI BÜŞRA ALTUNTAŞ LEYLA AKGÜN

493 İSTANBUL PENDİK
Cemile Çopuroğlu
İlköğretim Okulu
GÜLLÜBAĞLAR MAH.
AZİZOĞLU CAD. NO:114
BİYOLOJİ 2011101106 DOKTOR ÇANTA EMRE KIZILDAĞ HÜRÜ DERELİ

494 İSTANBUL BEYKOZ
TED İSTANBUL KOLEJİ
VAKFI ÖZEL İLKÖĞRETİM
OKULU
ÇAVUŞBAŞI KÖYÜ SARP
MOLLA ÇİFTLİĞİ ACARKENT
KONAKLARI D- KAPISI GİRİŞİ
81686 BEYKOZ/İSTANBUL
MATEMATİK 2011059818
DİK ÜÇGENLERDE ÇARPANLARA
AYIRMA İLE UZUNLUK BULMA
BARKIN MERAL EFECAN KARAEFE YAVUZ ÇİÇEN

495 İSTANBUL ESENLER
Yunus Emre İlköğretim
Okulu
Havaalanı Mh.Hacılar Cd. No:1
Esenler/İst
FİZİK 2011098159
KAZALARI ÖNLEYEN POLİÜRETAN
KAPLAMA
GÜLŞAH DÜZENLİER SİBEL DÜZENLİER CANAN BİRDOĞAN

496 İSTANBUL BAĞCILAR
Vali Cahit Bayar İlköğretim
Okulu
Barbaros Mah.8/5C Sk no:9
Bağcılar/İst
MATEMATİK 2011079462
POLİGONAL SAYILAR VE
YAMUKSAL SAYILARIN GİZEMİ
EREN ÖMER TEKELİ AYLİN IŞIK

497 İSTANBUL ESENYURT Rıfat Ilgaz İlköğretim Okulu
FATİH MAH.ÜNVERDİ CAD.
869. SOKAK NO:17
ESENYURT İSTANBUL
MATEMATİK 2011086811 SAYILAR ARASINDAKI İLGINÇ İLIŞKI NESLIŞAH AYTIMUR DILEK YILDIZ

498 İSTANBUL ADALAR
Büyükada Şehit Murat
Yüksel İlköğretim Okulu
LALAHATUN CADDESİ NO:53 MATEMATİK 2011041643 TUT BAKALIM MERT ŞEKERCİ HAZAL KURT EMEL ŞEHİR

499 İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE
Tepecik Belediyesi Ulus
İlköğretim Okulu
ULUS MAH.MUSTAFA KEMAL
PAŞA CAD.NO:4 TEPECİK
BİYOLOJİ 2011053298 KÜÇÜK YILDIRIMLAR İBRAHİM KARTAL GAYE GÜREL NURAY UYGUN

500 İSTANBUL BAHÇELİEVLER
Siyavuşpaşa İlköğretim
Okulu
SİYAVUŞPAŞA MAH.
BARBAROS CAD. OKUL SK.
NO:1 BAHÇELİEVLER
MATEMATİK 2011088826 FARKIM 200 SELİM DURSUN AYŞİN GÜREL

501 İSTANBUL BEŞİKTAŞ
ÖZEL MEF İLKÖĞRETİM
OKULU
ORTAKÖY MAH. DEREBOYU
CAD. DEREİÇİ
SOK.BEŞİKTAŞ-İSTANBUL
MATEMATİK 2011088659 CERN ALGORİTMASI CEREN DEMİRCİ DOĞUŞ GÖKDEMİR

502 İSTANBUL BAHÇELİEVLER
Şirinevler Mehmet Şen
İlköğretim Okulu
ŞİRİNEVLER MAH.KAZIM
KARABEKİR CD.NO:5
BAHÇELİEVLER-İSTANBUL
FİZİK 2011089045 MUTFAKTA ENERJI TASARRUFU BEYZA BAYRAM ÖZNUR PARLAK SEMRA KAHVECİ

503 İSTANBUL SULTANGAZİ
Melahat Öztoprak
İlköğretim Okulu
50.Yil Mah.B Cad.No:142
Sultangazi/İstanbul
MATEMATİK 2011091197
ARDIŞIK SAYILARIN KARELERININ
TOPLAMI
IRMAK SÖĞÜT EKREM ÖZKAN

504 İSTANBUL BAYRAMPAŞA Uluğbey İlköğretim Okulu
TERAZİDERE MH. ESENLER
CD. NO:139
FİZİK 2011016283 SULEKTRİK TAYFUN AVCI BATUHAN ÖZTÜRK NURAY ALKAN

505 İSTANBUL ÇEKMEKÖY
Alemdağ Mehmet Akif
Ersoy İlköğretim Okulu
EKŞİOĞLU MH. SARAY CD.
42. SK. NO:14 – ÇEKMEKÖY
FİZİK 2011042945 KUŞKOVDU MELİKE ŞIHOĞLU
MEHTAP ŞİMŞEK
GÜRKAN

506 İSTANBUL SANCAKTEPE
Sarıgazi Peyami Safa
İlköğretim Okulu
EMEK MAH. SIVAT CAD. GÖL
SOK. NO:8
BİYOLOJİ 2011088616
BOZULMUŞ YEŞİL ATIKLARIN
TOPRAĞA ETKİSİ
MERYEM DEMİREL REYHAN ÖZ

507 İSTANBUL SANCAKTEPE
Sarıgazi Peyami Safa
İlköğretim Okulu
EMEK MAH. SIVAT CAD. GÖL
SOK. NO:8
BİYOLOJİ 2011075875 TOPRAĞIMDA BAKIMLI ÇİÇEĞİMDE SEVDA TECİMAN REYHAN ÖZ

508 İSTANBUL AVCILAR
Güngör Tekiner İlköğretim
Okulu
DENİZKÖŞKLER
MAH.GÜMÜŞPALA
CAD.AKKOYUN SOK.NO:1
FİZİK 2011041710 KITAP OKUMAMAYA BAHANE YOK ! EDIZ SARIAL DUYGU IŞIK

509 İSTANBUL ÜSKÜDAR Lions İlköğretim Okulu
KÜPLÜCE MAH. HATTAT
HASAN ÇELEBİ CAD.
(GÜZELDERE CAD.) NO:2
ÜSKÜDAR / İSTANBUL –
34676
FİZİK 2011042460 ŞEFFAF OTOBÜS SEFA CAN YILMAZ ELİF ÖZNUR TOKGÖZ

510 İSTANBUL ÜSKÜDAR
Zeynep Kamil
İlköğretimokulu
ZEYNEP KAMİL
MAH.HARMANLIK SOK.
NO:38 ÜSKÜDAR
MATEMATİK 2011061618 AKREP İLE YELKOVANIN GİZEMİ BERKE ŞAHİN BURCU ÇELİK

511 İSTANBUL ESENYURT
ÖZEL ESENKENT
OKYANUS İLKÖĞRETİM
OKULU
TALATPAŞA CAD.
YEŞİLIRMAK SOK.
BAHÇEŞEHİR PAZARTÜRK
KARŞISI NO:2 ESENKENT-
ESENYURT/İSTANBUL
MATEMATİK 2011090476
KÜÇÜK ASALLARDAN BÜYÜK
ASALLARA
EMIRHAN UTKU KÖKEL NAZ ELA BAŞARAN BEHLÜL ÇİFTÇİ

512 İSTANBUL ESENYURT
ÖZEL ESENKENT
OKYANUS İLKÖĞRETİM
OKULU
TALATPAŞA CAD.
YEŞİLIRMAK SOK.
BAHÇEŞEHİR PAZARTÜRK
KARŞISI NO:2 ESENKENT-
ESENYURT/İSTANBUL
KİMYA 2011093520 DOĞAL TAŞLARLA ORGANİK TARIM DOĞA ÖZKAN SIĞLA KAYNAK BAHRİYE VURAL

513 İSTANBUL BAKIRKÖY
İncirlik Ahmet Hamdi
Tanpınar İlköğretim Okulu
KARTALTEPE MAHALLESİ
AĞAH EFENDİ SOKAK NO:2
FİZİK 2011096130 AKILLI PASPASLI KAPI CENK UÇAR MEHMET ANDİÇİ

514 İSTANBUL BEYOĞLU Orbay İlköğretim Okulu
Küçükpiyale Mh. Ağaçköprü
Sk. No:8 Kasimpaşa
MATEMATİK 2011098612 13 VE 23 ILE BÖLÜNEBILME SELIN ŞAHIN ŞULE TÜRKAN

515 İSTANBUL PENDİK
Ahmet Yesevi İlköğretim
Okulu
CAMÇEŞME MAH. AYDINLI
CAD. CAMİ SOK. NO:34
PENDİK /İST
FİZİK 2011036804
YOLLAR DONMASIN CANLAR
SOLMASIN
EZGİ DOĞAN BATUHAN ÖZTÜRK TAMER UMUT

516 İSTANBUL ÜSKÜDAR
ÖZEL ÜSKÜDAR
İLKÖĞRETİM OKULU
KURUÇEŞME SELAMLI MAH.
VAKIF SOK. ÜSKÜDAR-
İSTANBUL
MATEMATİK 2011024634
TRAFİKTE SIK ŞERİT
DEĞİŞTİRMENİN ÜLKE VE KİŞİSEL
EKONOMİLERİMİZE ZARARLARININ
HESAPLANMASI
EBRAR İSKENDER SERHAT ÇİFTÇİ ERHAN TÜREDİ

517 İSTANBUL ÜMRANİYE
Genç Osman İlköğretim
Okulu
ATAKENT MAH. TÜRKLER
CAD. NO:21
ÜMRANİYE/İSTANBUL34760
MATEMATİK 2011075960 AÇIK ÜÇGEN SİVEL DEMİR REFİK ÇETİN

518 İSTANBUL BAHÇELİEVLER
Şirinevler Mehmet Şen
İlköğretim Okulu
ŞİRİNEVLER MAH.KAZIM
KARABEKİR CD.NO:5
BAHÇELİEVLER-İSTANBUL
MATEMATİK 2011004245
MATEMATİKSEL HESAPLAMALARLA
FARKLI BÖLGELER İÇİN DEPREM
TEHLİKESİ
MERT BARAN UÇU İLKNUR SENA ÖZER TAZEGÜL ÖZÇEP

519 İSTANBUL EYÜP
Kemerburgaz İlköğretim
Okulu
MİTHAT PAŞA MAH. KAZIM
KARABEKİR CAD. NO:24
KEMERBURGAZ EYÜP
İSTANBUL 34075
FİZİK 2011052347 YER ALTINDAKİ AYDINLIK MELIS TUĞRUL SEVAL ACAR SERHAT KAYA

520 İSTANBUL ÜMRANİYE
T.E.V.Zahide Zehra Garring
İlköğretim Okulu
TEPEÜSTÜ
MH.DOĞANEVLER
CD.İSTİBAL SK.NO:6
ÜMRANİYE/İSTANBUL
FİZİK 2011068120 OTOBÜS TAKIP SISTEMI (OTS) MERVE AKTAŞ BETÜL ÇELİK

521 İSTANBUL ÜMRANİYE
T.E.V.Zahide Zehra Garring
İlköğretim Okulu
TEPEÜSTÜ
MH.DOĞANEVLER
CD.İSTİBAL SK.NO:6
ÜMRANİYE/İSTANBUL
FİZİK 2011062275 KITAP KURDU KÜTÜPHANEMATIK ESRANUR ATEŞ BETÜL ÇELİK

522 İSTANBUL ESENYURT
ÖZEL UĞUR İLKÖĞRETİM
OKULU
BEYKOOP 1. BÖLGE 2.
CADDE İNCİLER ÇARŞISI A
BLOK ESENYURT/İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011082739 ANTIKANSEROJEN BUĞDAY DOĞANCAN KIBRITÇIOĞLU ECE İMRE TUBA GÜLSÜN

523 İSTANBUL ÜMRANİYE
ÖZEL EYÜBOĞLU
ÇAMLICA İLKÖĞRETİM
OKULU
EBENEVLER
MAH.DR.RÜSTEM
EYÜBOĞLU SOK.NO:1
ÜMRANİYE-İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011027712
KÜCÜCÜK MİNERALLER NE KADAR
DA ONEMLİLER
BAHADIR ÖZTÜRK ALPEREN SAKALLI EMEL LEVENT

524 İSTANBUL SULTANBEYLİ
Cumhuriyet İlköğretim
Okulu
NECİP FAZIL MAH. KURAN
KURSU CAD. HÜSÜN SK.
NO:17 SULTANBEYLİ/İST.
BİYOLOJİ 2011019137
İSTANBUL KALMASIN SENSİZ, SEN
HER YERDE AÇ İSTANBULENSİS
AYŞE ÇAĞIN BURAK GÜNAY ECMEL EKREM FIÇICI

525 İSTANBUL BAKIRKÖY
ÖZEL BAHÇEŞEHİR
FLORYA İLKÖĞRETİM
OKULU
SELİM PARS SOK.NO:2
FLORYA BAKIRKÖY-
İSTANBUL
FİZİK 2011064824 KURTAR BENI BERKE KAĞAN TEKIN BERKAY SEVCAN
GÜLENAY
YAVUZYILMAZ

526 İSTANBUL BAHÇELİEVLER
ŞEFKAT VAKFI ÖZEL
ŞEFKAT İLKÖĞRETİM
OKULU
KOCASİNAN MERKEZ MAH.
ŞEFKAT SK.NO:18
BAKIRKÖY-İSTANBUL
MATEMATİK 2011015902 EBOB UN YENİ HALİ ÖMER ŞENTÜRK ZEYNEP ŞEKER

527 İSTANBUL BEYOĞLU Piripaşa İlköğretim Okulu
PİYALEPAŞA MAH. FATİH
SULTAN CAD. OKUL SK.
NO:2 OKMEYDANI
KASIMPAŞA BEYOĞLU
İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011097608 ANTIRADYOAKTIF SAKSI MELIKE BIYIKCI FATMANUR ER RAŞİT ERDOĞAN

528 İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA
ÖZEL GAZİOSMANPAŞA
ŞEFKAT İLKÖĞRETİM
OKULU
KARADENİZ MAH.CEBECİ
CAD. 1168/3 NO:32
GAZİOSMANPAŞA İSTANBUL
KİMYA 2011074573
BAMBU İLE LEKELERE VE
BAKTERİLERE SON!
YIĞIT AYDIN HALIT HAMZA AKTÜRE MEHTAP KARADAĞ

529 İSTANBUL SARIYER
ÖZEL ENKA İLKÖĞRETİM
OKULU
İSTİNYE ENKA SADİ
GÜLÇELİK SPOR SİTESİ
80860 İSTİNYE-
SARIYER/İSTANBUL
FİZİK 2011061760
PATATESLER DONMAKTAN
KORKMUYORLAR
ZEYNEP KÖKSAL BERRA SAGUN GÖKÖZ

530 İSTANBUL EYÜP
Şehit Öğretmenler
İlköğretim Okulu
AKŞEMSEDDİN MAH.CENGİZ
TOPEL CADDESİ EMEK
SOK.NO 1 ALİBEYKÖY
MATEMATİK 2011050829 PASCALLA SİHİRLİ SAYILAR AYŞE NUR EFE MEHMET KOCABAŞ

531 İSTANBUL ATAŞEHİR
ÖZEL ATAŞEHİR BİLFEN
İLKÖĞRETİM OKULU
ATATÜRK BULVARI
KÜÇÜKBAKKALKÖY-
ATAŞEHİR-İSTANBUL
FİZİK 2011073571 STATİK ELEKTRİK MOTORU ÖMER ALKAYA ÖZLEM AKMAZ

532 İSTANBUL ÜSKÜDAR
Sokullu Mehmet Paşa
İlköğretim Okulu
Eski Toptaşı Cad.No:106
Üsküdar
MATEMATİK 2011085366
BİRLERİN ARASINA SIKIŞMIŞ
SIFIRLAR
İLAYDA BASUT İLAYDA GÜNER SEVGİ GÜVEN

533 İSTANBUL ÜSKÜDAR
Sokullu Mehmet Paşa
İlköğretim Okulu
Eski Toptaşı Cad.No:106
Üsküdar
MATEMATİK 2011038088 KARE ILE ÇEMBER SEVAL HÖKEREK ECEM MUAZZEZ GÜLER SEVGİ GÜVEN

534 İSTANBUL ÜSKÜDAR
ÖZEL BİLFEN KOŞUYOLU
İLKÖĞRETİM OKULU
ALTUNİZADE MAH. ATİFBEY
SOKAK NO:6
ÜSKÜDAR/İSTANBUL
FİZİK 2011043436 AKILLI ÇADIR AYNUR ZEYNEP CAN DEMET EDA AKAR MELEK ASLAN

535 İSTANBUL ESENLER
Esenler 125. Yıl İlköğretim
Okulu
NİNEHATUN MAHALLESİ
AZİZİYE CAD. 136. SOKAK
NO:1
MATEMATİK 2011078821 ÇEMBERSEL DOKU ZEHRA OĞUZHAN MELİSSA BEYAZ YUSUF ERGÜLCÜ

536 İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE Tepecik İlköğretim Okulu
Tepecik Mah.Kültür
Cad.Tepecik Beldesi
Büyükçekmece
MATEMATİK 2011044791
TAM KARE SAYILARI ASAL
ÇARPANLARINA AYIRMADAN
KAREKÖKÜNÜ ALMA
SERCAN BASKIÇ AYŞENUR KURTAL
MEHMET NURİ
TAŞDEMİR

537 İSTANBUL ÜMRANİYE
ÖZEL ANABİLİM
İLKÖĞRETİM OKULU
ÇAMLIK MAH. TURAN
EMEKSİZ CAD. KAHRAMAN
SOK. NO:1 ÜMRANİYE-
İSTANBUL
FİZİK 2011060117 BENİM ADIM RENK ÇAĞLA DAĞCI SERPİL EKER MERCAN

538 İSTANBUL ZEYTİNBURNU
Merkezefendi İlköğretim
Okulu
MERKEZEFENDİ MAH. SABRİ
ÜLKER CAD. NO:30
MATEMATİK 2011079060
ÇARPMA İŞLEMİNDE KOLAYLIKLAR
VE İLGİNÇ SONUÇLAR
SEVGİ ÇİFÇİ GÜNEY ŞEN MEHMET TAMER ALAN

539 İSTANBUL BAKIRKÖY
ÖZEL BAKIRKÖY FATİH
İLKÖĞRETİM OKULU
OSMANİYE YOLU NO:48
OSMANİYE BAKIRKÖY –
İSTANBUL
FİZİK 2011071953 AKVARYUMLARDA KOLAY TEMİZLİK
EMİRHAN
OSMANÇELEBİOĞLU
AYNUR TAHSİN

540 İSTANBUL BAHÇELİEVLER
Halit Ziya Uşaklıgil
İlköğretim Okulu
ZAFER MAH.HALİT ZİYA
UŞAKLIGİL CAD. NO: 25
YENİBOSNA
BAHÇELİEVLER/İSTANBUL
MATEMATİK 2011086411 DELTOİTLERLE YILDIZ ALANI FIRAT TAŞ MİNE TEKE

541 İSTANBUL BAHÇELİEVLER
Halit Ziya Uşaklıgil
İlköğretim Okulu
ZAFER MAH.HALİT ZİYA
UŞAKLIGİL CAD. NO: 25
YENİBOSNA
BAHÇELİEVLER/İSTANBUL
MATEMATİK 2011048312
KÖŞE KOORDINATIYLA ALAN
HESABI
MAZLUM KAYA MİNE TEKE

542 İSTANBUL EYÜP
Hacı Arif Bey İlköğretim
Okulu
GÜZELTEPE MAH.YAVUZ
SELİM CAD.NO:2
KİMYA 2011058143
YUMURTANIN SARISI KURUMLU
AYAKKABI BOYASI…
BERKAY SEVRAN MEHMET ERAY KÖMEÇ BARBAROS AYDIN

543 İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTEK ÖZEL BİLGE
KAĞAN İLKÖĞRETİM
OKULU
FLORYA ASFALTI BELBET
BENZİN İSTASYONU YANI
BAKIRKÖY İSTANBUL
FİZİK 2011015946 DİKKATLİ KIZAK ELİF ELMAS ELİF TÜRKEN
YASEMİN
KOYUNCUOĞLU

544 İSTANBUL BAHÇELİEVLER
ÖZEL BAHÇELİEVLER
İHLAS İLKÖĞRETİM
OKULU
YENİBOSNA FATİH CAD. NO:
1 BAHÇELİEVLER-İSTANBUL
FİZİK 2011072030 HERTZ MATİK BURCU ÇEŞTAN BUKET ÇEŞTAN TUBA ŞİMŞEK

545 İSTANBUL BAHÇELİEVLER
ÖZEL BAHÇELİEVLER
İHLAS İLKÖĞRETİM
OKULU
YENİBOSNA FATİH CAD. NO:
1 BAHÇELİEVLER-İSTANBUL
BİYOLOJİ 2011071853 ÇÖLDE BİTKİ YETİŞTİRİLİR Mİ? BETÜL SENA KARA
CEMRENUR
KUZUGÜDEN
TUBA ŞİMŞEK

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.