B GURUBU – 8. 9. 10. SINIF SONUÇLARI
B Gurubu 1. Aşama Sonuçları 2011
SIRA 1. AŞAMA SINAV TÜRÜ ADI SOYADI SINIFI OKUL ADI OKUL İLÇESİ ÖĞRETMEN ADI SOYADI
1
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 EMRULLAH ARI 8. SINIF ZÜBEYDE HANIM İLKÖĞRETİM OKULU SARIYER AYSUN BALABAN BADDAL
2
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 SERAP SULAYICI 8. SINIF ZÜBEYDE HANIM İLKÖĞRETİM OKULU SARIYER AYSUN BALABAN BADDAL
3
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 SEZER UNAR 10. SINIF YAŞAR DEDEMAN LİSESİ SARIYER GÖKÇEN PALABIYIK
4
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 10. SINIF YAŞAR DEDEMAN LİSESİ SARIYER GÖKÇEN PALABIYIK
5
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 AYŞENUR SEZGİN 10. SINIF YAŞAR DEDEMAN LİSESİ SARIYER GÖKÇEN PALABIYIK
6
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 ONUR ONUR YILDIRIM 9. SINIF YAŞAR DEDEMAN LİSESİ SARIYER GÖKÇEN PALABIYIK
7
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 BÜŞRA TURAL 10. SINIF YAŞAR DEDEMAN LİSESİ SARIYER ŞERİFE ŞENLİK
8
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 GAMZE BOZO 10. SINIF YAŞAR DEDEMAN LİSESİ SARIYER GÖKÇEN PALABIYIK
9
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 BERKAN UMUR ÇELİK 10. SINIF YAŞAR DEDEMAN LİSESİ SARIYER GÖKÇEN PALABIYIK
10
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 SEDANUR EREN 9. SINIF YAŞAR DEDEMAN LİSESİ SARIYER ŞERİFE ŞENLİK
11
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 EMİNE SAK 9. SINIF YAŞAR DEDEMAN LİSESİ SARIYER GÖKÇEN PALABIYIK
12
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10
GÜLDANE RÜZGAR
GÜNGÖR
9. SINIF YAŞAR DEDEMAN LİSESİ SARIYER BARIŞ ŞİLE
13
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10
NESLİHAN NESLİHAN
GÜNEŞ
10. SINIF YAŞAR DEDEMAN LİSESİ SARIYER GÖKÇEN PALABIYIK
14
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 YUNUS EMRE ŞENTÜRK 9. SINIF YAŞAR DEDEMAN LİSESİ SARIYER GÖKÇEN PALABIYIK
15
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 NAZLICAN ULAŞAN 10. SINIF ÜSKÜDAR CUMHURİYET KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ ÜSKÜDAR EBRU ŞAHİN
16
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 SAİDE NUR KURT 10. SINIF ÜSKÜDAR CUMHURİYET KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ ÜSKÜDAR EBRU ŞAHİN
17
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 RÜMEYSA ŞAHİN 10. SINIF SULTANBEYLİ KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ SULTANBEYLİ ÖZGÜR UYARER
18
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 EMRE TEMUROK 10. SINIF SULTANBEYLİ KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ SULTANBEYLİ ÖZGÜR UYARER 19
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 HÜSEYİN TAŞTEMÜR 10. SINIF SULTANBEYLİ KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ SULTANBEYLİ ÖZGÜR UYARER
20
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 MEMİŞ ÖZDEN 10. SINIF SULTANBEYLİ KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ SULTANBEYLİ ÖZGÜR UYARER
21
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 SEKVAN GÜNGÖR 10. SINIF SULTANBEYLİ KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ SULTANBEYLİ ÖZGÜR UYARER
22
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 HAKAN TURHAN 10. SINIF SULTANBEYLİ KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ SULTANBEYLİ ÖZGÜR UYARER
23
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 FATİH ÖZCAN 10. SINIF SULTANBEYLİ KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ SULTANBEYLİ ÖZGÜR UYARER
24
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 FURKAN BARUT 9. SINIF SULTAN FATİH FEN LİSESİ FATİH HASAN FAHRİ TUNCER
25
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 MEHMET ZAHİT YILMAZ 9. SINIF SULTAN FATİH FEN LİSESİ FATİH F.HASAN TUNCER
26
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 YUŞA BÜLENT KISABOY 10. SINIF SULTAN FATİH FEN LİSESİ FATİH F.HASAN TUNCER
27
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 ÖMER FARUK KÜÇÜK 10. SINIF SULTAN FATİH FEN LİSESİ FATİH F.HASAN TUNCER
28
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 FURKAN DURAN 8. SINIF SAİT ÇİFTÇİ İLKÖĞRETİM OKULU ŞİŞLİ ZAFER SEMERCİ
29
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 SURE YILMAZ 10. SINIF RÜŞTÜ UZEL LİSESİ BEŞİKTAŞ KAZIM KOYUNCU
30
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 ADILCAN ADIL YACAN 10. SINIF RÜŞTÜ UZEL LİSESİ BEŞİKTAŞ MEHMET DEMİRVAV
31
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 KAAN CEM KETENCİ 10. SINIF ÖZEL ÜSKÜDAR AMERİKAN LİSESİ ÜSKÜDAR ALİ İLKER BAĞRIAÇIK
32
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 HIKMET SEHA OZTURK 8. SINIF ÖZEL SEVGİ ÇİÇEĞİ ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU ÜMRANİYE CEVDET OZCAN
33
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 YUSUF KASIM TEMEL 9. SINIF ÖZEL SEVGİ ÇİÇEĞİ ANAFEN GAYE LİSESİ ÜSKÜDAR SAKİN MADRAN
34
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 CUNDUS TEZCAN 9. SINIF ÖZEL SEVGİ ÇİÇEĞİ ANAFEN GAYE LİSESİ ÜSKÜDAR SAKİN MADRAN
35
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10
MUHAMMED YUSUF
KOÇER
9. SINIF ÖZEL SEVGİ ÇİÇEĞİ ANAFEN GAYE LİSESİ ÜSKÜDAR SAKİN MADRAN
36
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 CAFER BAHAR 9. SINIF ÖZEL SEVGİ ÇİÇEĞİ ANAFEN GAYE LİSESİ ÜSKÜDAR SAKİN MADRAN
40
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 SEYİT ÇAMURCU 8. SINIF ÖZEL SABAHATTİN ZAİM ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU ÜMRANİYE ELİF KILIÇ
41
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10
AHMET BILGEHAN
OZDEMIR
8. SINIF ÖZEL SABAHATTİN ZAİM ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU ÜMRANİYE CEVDET OZCAN
42
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 MUHAMMET ŞAMİL FİDAN 8. SINIF ÖZEL SABAHATTİN ZAİM ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU ÜMRANİYE CEVDET ÖZCAN
43
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 HALİL ÇETİNER 10. SINIF ÖZEL KASIMOĞLU COŞKUN FEN LİSESİ MALTEPE ERKAN BAYAR
44
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 İHSAN KAHVECİ 9. SINIF ÖZEL KASIMOĞLU COŞKUN FEN LİSESİ MALTEPE ERKAN BAYAR
45
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 MUSTAFA ÇAMURCU 9. SINIF ÖZEL KASIMOĞLU COŞKUN FEN LİSESİ MALTEPE ERKAN BAYAR
46
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 ENES DİNÇER 10. SINIF ÖZEL KASIMOĞLU COŞKUN FEN LİSESİ MALTEPE ERKAN BAYAR
47
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 MUSTAFA GENÇ 9. SINIF ÖZEL KASIMOĞLU COŞKUN FEN LİSESİ MALTEPE ERKAN BAYAR
48
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 MURAT ATALAY 9. SINIF ÖZEL KASIMOĞLU COŞKUN FEN LİSESİ MALTEPE ERKAN BAYAR
49
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 BURHAN OSMAN ÖZTÜRK 10. SINIF ÖZEL KASIMOĞLU COŞKUN FEN LİSESİ MALTEPE ERKAN BAYAR
50
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 BEKİR YILDIRIM 9. SINIF ÖZEL KASIMOĞLU COŞKUN FEN LİSESİ MALTEPE ERKAN BAYAR
51
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 ONUR YILDIZ 9. SINIF ÖZEL İSTANBUL FATİH ANADOLU LİSESİ BAHÇELİEVLER FARUK BULUT
52
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 ABDULLAH ALDIRMAZ 10. SINIF ÖZEL İHLAS KOLEJİ BAHÇELİEVLER OSMAN KOÇ
53
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 AHMET ŞAMİL GÖREN 10. SINIF ÖZEL İHLAS KOLEJİ BAHÇELİEVLER OSMAN KOÇ
54
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 AKİF ASLANTAŞ 10. SINIF ÖZEL İHLAS KOLEJİ BAHÇELİEVLER OSMAN KOÇ
55
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 YUSUF ALİ İLHAN 10. SINIF ÖZEL İHLAS KOLEJİ BAHÇELİEVLER OSMAN KOÇ
56
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 ERTUĞRUL AYDIN 10. SINIF ÖZEL İHLAS KOLEJİ BAHÇELİEVLER OSMAN KOÇ
57
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 ENES KAVAK 10. SINIF ÖZEL FATİH FEN LİSESİ BÜYÜKÇEKMECE FARUK BULUT
58
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 ALPEREN YAKUT 10. SINIF ÖZEL FATİH FEN LİSESİ BÜYÜKÇEKMECE FARUK BULUT
59
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 SEMİH BASRIK 9. SINIF ÖZEL FATİH FEN LİSESİ BÜYÜKÇEKMECE FARUK BULUT 60
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 EMİRHAN DOĞAN 9. SINIF ÖZEL FATİH FEN LİSESİ BÜYÜKÇEKMECE FARUK BULUT
61
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 HARUN GÜNAYDIN 9. SINIF ÖZEL FATİH FEN LİSESİ BÜYÜKÇEKMECE FARUK BULUT
62
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 BEYZA BOZBEY 10. SINIF ÖZEL FATİH FEN LİSESİ BÜYÜKÇEKMECE FARUK BULUT
63
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 RECEP NAS 9. SINIF ÖZEL FATİH ANADOLU LİSESİ BAHÇELİEVLER ONUR SIĞIRCI
64
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10
SEYFULLAH HALIT
KARAGOZ
8. SINIF ÖZEL ÇENGELKÖY ANAFEN İLKÖĞRETİM OKULU ÜSKÜDAR CEVDET ÖZCAN
65
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 ERKİN CAN BİLGİN 9. SINIF ÖZEL CİHANGİR ANADOLU LİSESİ BAĞCILAR ABDULKERİM TÜRK
66
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 ŞEVVAL KIZILKAYA 9. SINIF ÖZEL CİHANGİR ANADOLU LİSESİ BAĞCILAR ABDULKERİM TÜRK
67
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 ANIL AYDIN 10. SINIF ÖZEL CİHANGİR ANADOLU LİSESİ BAĞCILAR EDA AYTAÇ
68
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 YUSUF ELYÜREK 10. SINIF ÖZEL CİHANGİR ANADOLU LİSESİ BAĞCILAR EDA AYTAÇ
69
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 ANIL AYDINLI 10. SINIF ÖZEL CİHANGİR ANADOLU LİSESİ BAĞCILAR EDA AYTAÇ
70
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 MESUTCAN GÖK 10. SINIF ÖZEL BİLFEN ANADOLU LİSESİ ÜSKÜDAR MUTTALİP TULGAR
71
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 ŞEYDA SUBAŞI 9. SINIF ÖZEL BEYLİKDÜZÜ FATİH FEN LİSESİ BÜYÜKÇEKMECE FARUK BULUT
72
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 AFRA DALGIÇ 9. SINIF ÖZEL BEYLİKDÜZÜ FATİH FEN LİSESİ BÜYÜKÇEKMECE FARUK BULUT
73
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 OZAN AKGÜL 9. SINIF ÖZEL BEYLİKDÜZÜ FATİH FEN LİSESİ BÜYÜKÇEKMECE FARUK BULUT
74
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10
MUHAMMED ZAHİD
ÖZTÜRK
10. SINIF ÖZEL ANAFEN FEN LİSESİ ÜSKÜDAR SAKİN MADRAN
75
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 FURKAN TAŞKAN 10. SINIF ÖZEL ANAFEN FEN LİSESİ ÜSKÜDAR SAKİN MADRAN
76
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 SELMAN ERDİL 10. SINIF ÖZEL ANAFEN FEN LİSESİ ÜSKÜDAR SAKİN MADRAN
77
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 RECEPCAN ADIGÜZEL 10. SINIF ÖZEL ANAFEN FEN LİSESİ ÜSKÜDAR SAKİN MADRAN
78
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 HATİP AYDIN 10. SINIF ÖZEL ANAFEN FEN LİSESİ ÜSKÜDAR SAKİN MADRAN
79
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 BURAK VARICI 10. SINIF ÖZEL ANAFEN FEN LİSESİ ÜSKÜDAR SAKİN MADRAN 80
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 MÜCAHİD ÇOLAK 10. SINIF ÖZEL ANAFEN FEN LİSESİ ÜSKÜDAR İBRAHİM GÖĞEBAKAN
81
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 MURAT YALÇINKAYA 9. SINIF
NAHİT MENTEŞE ENDÜSTRİ MESLEK VE ANADOLU MESLEK
LİSESİ
SEFAKÖY DİDEM AKKOYUNLU
82
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 TUNAHAN YILMAZ 10. SINIF MEHMET SALİH BAL TİCARET MESLEK LİSESİ MALTEPE MESUT KAYA
83
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 BARIŞ UYSAL 10. SINIF MEHMET SALİH BAL TİCARET MESLEK LİSESİ MALTEPE ÖMER TEVETOĞLU
84
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 UFUK UÇAR 10. SINIF MEHMET SALİH BAL TİCARET MESLEK LİSESİ MALTEPE ÖMER TEVETOĞLU
85
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 FURKAN BAYAT 10. SINIF MEHMET SALİH BAL TİCARET MESLEK LİSESİ MALTEPE ÖMER TEVETOĞLU
86
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 EMRE HANCI 10. SINIF MEHMET SALİH BAL TİCARET MESLEK LİSESİ MALTEPE ÖMER TEVETOĞLU
87
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 MERT GÜN 10. SINIF MEHMET SALİH BAL TİCARET MESLEK LİSESİ MALTEPE MESUT KAYA
88
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 EFE ÇALTI 8. SINIF MEHMET AKİF İ.Ö.O. BAHÇEKÖY AYŞE OĞRAŞ
89
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 AHMET YOK SÜCÜLLÜLÜ 10. SINIF
KÜÇÜKKÖY ENDÜSTRİ MESLEK VE ANADOLU TEKNİK
LİSESİ
GAZİOSMANPAŞ
A
EROL KÜTÜK
90
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 ENES ENO ŞAHİN 10. SINIF KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ SULTANBEYLİ ÖZGÜR UYARER
91
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 ROBERT BROWN 10. SINIF İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ KADIKÖY MURAT ÖZDEMİR
92
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 ATACAN KILIÇ 10. SINIF İSOV-DİNÇKÖK TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ BEŞİKTAŞ GÜLNUR ŞAHİN
93
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 YAHYA ÖZCAN 10. SINIF İSOV-DİNÇKÖK TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ BEŞİKTAŞ GÜLNUR ŞAHİN
94
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 TOLGA ERUYGUN 10. SINIF İSOV-DİNÇKÖK TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ BEŞİKTAŞ GÜLNUR ŞAHİN
95
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 ASİLCAN HASAN YAMAN 10. SINIF İSOV-DİNÇKÖK TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ BEŞİKTAŞ GÜLNUR ŞAHİN
96
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 AYLA GÖZDE MALKOÇ 10. SINIF İSOV-DİNÇKÖK TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ BEŞİKTAŞ GÜLNUR ŞAHİN
97
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 MURAT SAYIN 10. SINIF HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANADOLU LİSESİ ÜSKÜDAR BELMA BAŞ
98
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 AHMET ALPEREN AKÇAY 10. SINIF GALATASARAY LİSESİ BEYOĞLU NECLA ŞÜKRAN GERÇEKER
99
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 UZAY GÖRKEM YILDIZ 10. SINIF GALATASARAY LİSESİ BEYOĞLU NECLA ŞÜKRAN GERÇEKER 100
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 ALİ AHMET BİNGÜL 10. SINIF GALATASARAY LİSESİ BEYOĞLU NECLA ŞÜKRAN GERÇEKER
101
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 MELİH ERDEM ÇAHA 9. SINIF GALATASARAY LİSESİ BEYOĞLU NECLA ŞÜKRAN GERÇEKER
102
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 ENGİN KARA 10. SINIF GALATASARAY LİSESİ BEYOĞLU NECLA ŞÜKRAN GERÇEKER
103
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 HASAN CAN TUTAL 10. SINIF GALATASARAY LİSESİ BEYOĞLU NECLA ŞÜKRAN GERÇEKER
104
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 EKİN DURSUN 9. SINIF GALATASARAY LİSESİ BEYOĞLU NECLA ŞÜKRAN GERÇEKER
105
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 EDİZ TEKOK 9. SINIF FMV ÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİ SARIYER MAHMUT CEM DEMİRHAN
106
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 ATAKAN TALAT GÜNGÖR 9. SINIF FMV ÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİ SARIYER MAHMUT CEM DEMİRHAN
107
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 CEM İNCE 9. SINIF FMV ÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİ SARIYER MAHMUT CEM DEMİRHAN
108
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 CANKAT BAĞOĞLU 9. SINIF FMV ÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİ SARIYER MAHMUT CEM DEMİRHAN
109
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 UZAY ÇALIŞKAN 9. SINIF FMV ÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİ SARIYER MAHMUT CEM DEMİRHAN
110
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 MERTCAN YILDIZ 9. SINIF FMV ÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİ SARIYER MAHMUT CEM DEMİRHAN
111
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 BERKER CAMCI 10. SINIF FMV ÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİ SARIYER MAHMUT CEM DEMİRHAN
112
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10
ERDEM MÜMTAZ
HACIPAŞAOĞLU
10. SINIF FMV ÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİ SARIYER MAHMUT CEM DEMİRHAN
113
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 MURATHAN KENDİRCİ 10. SINIF FMV ÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİ SARIYER MAHMUT CEM DEMİRHAN
114
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 CEM ISMAIL SECKIN 10. SINIF FMV ÖZEL AYAZAĞA IŞIK LİSESİ SARIYER MAHMUT CEM DEMİRHAN
115
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 SAMİM ÇELİK 9. SINIF FATİH LİSESİ
GAZİOSMANPAŞ
A
UTKU YILDIRIM
116
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 BURAK YENİHAYAT 10. SINIF
DR. NUREDDİN ERK PERİHAN ERK ANADOLU TEKNİK
LİSESİ
ATAŞEHİR VOLKAN TUNA
117
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 HÜSEYİN DRAGON KILINÇ 9. SINIF CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ SULTANGAZİ AHMET SELÇUK
118
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 SALİH ONUR BOZTUNA 8. SINIF BÜYÜKÇEKMECE DR. HASAN AKGÜN İLKÖĞRETİM OKULU BÜYÜKÇEKMECE NİL BERBEROĞLU
119
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 ERCAN İNKAYA 10. SINIF BAĞCILAR TİCARET MESLEK LİSESİ BAĞCILAR MURAT ÇALCI 120
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 İSA AKDOĞAN 10. SINIF BAĞCILAR TİCARET MESLEK LİSESİ BAĞCILAR MURAT ÇALCI
121
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 MAHSUM ACAR 10. SINIF BAĞCILAR TİCARET MESLEK LİSESİ BAĞCILAR MURAT ÇALCİ
122
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 ERCAN İNKAYA 10. SINIF BAĞCILAR TİCARET MESLEK LİSESİ BAĞCILAR MURAT CALCI
123
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 SELAMİ CAN PİRİM 10. SINIF BAĞCILAR TİCARET MESLEK LİSESİ BAĞCILAR ÖZLEM KABAK
124
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 MERVE ÇAKMAK 10. SINIF BAĞCILAR TİCARET MESLEK LİSESİ BAĞCILAR MURAT ÇALCI
125
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 YUSUF GÜMÜŞ 10. SINIF BAĞCILAR TİCARET MESLEK LİSESİ BAĞCILAR ÖZLEM KABAK
126
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 ERDEM ÖZDEMİR 9. SINIF BAĞCILAR TİCARET MESLEK LİSESİ BAĞCILAR ÖZLEM KABAK
127
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 YADİGAR ERASLAN 10. SINIF BAĞCILAR TİCARET MESLEK LİSESİ BAĞCILAR MURAT ÇALCI
128
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 METE IRGALI 10. SINIF BAĞCILAR TİCARET MESLEK LİSESİ BAĞCILAR MURAT ÇALCI
129
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 EBRU TUNCA 10. SINIF BAĞCILAR TİCARET MESLEK LİSESİ BAĞCILAR MURAT ÇALCI
130
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 METE METE1 IRGALI 10. SINIF BAĞCILAR TİCARET MESLEK LİSESİ BAĞCILAR MURAT ÇALCI
131
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 YUSA ÖMER ALTINTOP 8. SINIF AVCILAR FATİH KOLEJİ AVCILAR OĞUZHAN ŞAHİN
132
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10
FERGAN MEHMET
TUNCER
8. SINIF AVCILAR FATİH KOLEJİ AVCILAR OGUZHAN SAHIN
133
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 YUSUF TURAN 8. SINIF AVCILAR FATİH KOLEJİ AVCILAR OĞUZHAN ŞAHİN
134
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 FERGAN TUNCER 8. SINIF AVCILAR FATİH KOLEJİ AVCILAR OGUZHAN SAHIN
135
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 FURKAN SOLMAZ 8. SINIF AVCILAR FATİH KOLEJİ AVCILAR OĞUZHAN ŞAHİN
136
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 METİN TONUN 10. SINIF ASIM ÜLKER Ç.P LİSESİ ÜMRANİYE ÖZKAN MISIRLIOĞLU
137
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 ALİ KARA 10. SINIF ASIM ÜLKER Ç.P LİSESİ ÜMRANİYE ÖZKAN MISIRLIOĞLU
138
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 AYŞENUR SERT 10. SINIF ASIM ÜLKER Ç.P LİSESİ ÜMRANİYE ÖZKAN MISIRLIOĞLU
139
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 RECEP BODUR 10. SINIF ASIM ÜLKER Ç.P LİSESİ ÜMRANİYE ÖZKAN MISIRLIOĞLU 140
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 TALHA TALHA ERTAN 10. SINIF ASIM ÜLKER Ç.P LİSESİ ÜMRANİYE YUNUS ERDOĞAN
141
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 ALİ İNAN 10. SINIF ASIM ÜLKER Ç.P LİSESİ ÜMRANİYE YUNUS ERDOĞAN
142
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 HAKAN SÜRMELİ 10. SINIF ASIM ÜLKER Ç.P LİSESİ ÜMRANİYE YUNUS ERDOĞAN
143
1. AŞAMA B GRUBU 8-9-10 MEHMET MEMET TAŞ 9. SINIF ASIM ÜLKER Ç.P LİSESİ ÜMRANİYE ÖZKAN MISIRLIOĞLU